Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:50:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете 8-ма част  (Прочетена 172940 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #180 -: февруари 16, 2015, 16:22:05 »

Значи двамата с твоя ММ оставате зад нея, а не зад него... good. Винаги е така. Колкото и дадена двойка да са ви приятели, винаги единия е по-приятел....  А вариант само тя да си ти е кума, а ММ да си избере негов приятел за кум имаш ли?

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 23, 2015, 18:19:36 »

We are back in the gameee   yahoo Имаме си нови кумове, абсолютно официално, потвърдено по скайп  Girl_hide funnytooth Curtsey
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 23, 2015, 18:27:57 »

Супер, сигурна съм, че е било за хубаво
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 23, 2015, 22:34:24 »

Честито! Дано новите кумове да са ви на късмет. :bravo:Семейство ли са?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 24, 2015, 08:44:01 »

Артемида, (не ти знам името, ако си го казала някъде - извинявам се smile ) Те са моята най-добра приятелка от  детството, с която израснахме като сестри, после заминахме за Варна да учим и там тя ме запозна с Илиян (разказвала съм го в темата за запознанствата). По-късно, когато видях един негов приятел от детството, който също живееше във Варна (обвързан със 7-годишна връзка, по това време), си казах той е само за моята Никол.. Тя, обаче не искаше и да чуе, понеже е зает, а иначе постоянно ми казваше, колко много го харесва  blush И така започнаха да се срещат, той се раздели с другото момиче и са заедно от почти 5 години (като нас). Нямат брак, понеже искат първо да си купят жилище и им трябват доста средства.. Силно се надявам да се преместят да живеят в София, понеже във Варна имат работа, но града доста замря (ЗА ЖАЛОСТ  cray) Има вариант да заминат и в Лондон при сестра му, който аз напълно отричам и не искам да приема.

В началото не избрахме тях, защото аз съм малоумна! Исках да са двойка и да са "близо" до нас, за да ми "помагат". Никол, откакто е разбрала за сватабта, както казах - всеки ден, ми пише, звъни с идеи и със задачи, които иска да й давам  girl_impossible

Можеше и по-зле да е, поне поправихме грешката рано smile  yahoo
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 24, 2015, 08:50:30 »

Много се радвам за теб Alexandrova разбирам, че вече си спокойна и по доволна  girl_wink
И ние нашите кумове ги канихме по скайп, живееме много далече едни от други и нямаше начин  pardon
Когато се видиме преди сватбата ще си ги каним както си му е реда с алкохола и букета и сладкото smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 24, 2015, 09:12:12 »

Да, той кумът вика е това не е официално, аз искам пълнена кокошка, баница, ракия, вино хахах Ще го направим. Имаме доста приятели, които постоянно ни викат във Варна, ще трябва да отидем и без това да раздадем поканите...  danceg
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 24, 2015, 09:43:39 »

alexandrova_90, честито за кумовете. Много се радвам, че при вас са се наредили нещата smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 24, 2015, 10:06:32 »

Тониии, честито за новите кумове! Определено звучат като по-правилния избор.  Bravo
Оффф, с това канене не знам как ще стане официално при нас...кума в Белгия, кумата в Англия. Сигурно 2-3 дни преди сватбата ще ги каним както си трябва- с вино, тортичка...сега само ще им изпратим поканите по пощата.
ПП. те се съгласиха мноого отдавна
Активен
MoonFairy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #189 -: февруари 24, 2015, 10:55:13 »

А аз да ви питам момичета, нашите кумове също не са двойка, много близки приятели са ни.Водещата ни каза да си изберем песен, с която да ги поздравим.Ще бъде след нашият сватбен танц.Та се чудя песента не може да е някаква балада или любовна, вие имате ли някакви идеи?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 24, 2015, 10:57:47 »

Ами най-добре е да ги попиташ тях и те да си я изберат. Пък ако не могат, харесайте една хубава песен и ще танцуват на нея. Само предупредете DJ да не обявява горчиво за кумовете, за да не се получи конфузна ситуация накрая.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 24, 2015, 11:21:01 »

Ако не са двойка, може би не е удачно да е любовна песен, особено ако са обвързани и половинките им присъстват, може доста сконфузно да се получи  blum Аз бих избрала нещо по-така, зависи какви са като хора, но в моя случай, ако трябва да има такъв танц, по-скоро ще избера нещо по-живичко и закачливо, за да не ги карам да се прегръщат.

alexandrova_90, честити кумове! Тези трябва да са явно, съдбата се е намесила  Bravo
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 24, 2015, 11:41:15 »

Можете и по отделно да ги поздравите.Не е задължително да стане точно както е казал ДЖ-я.
Активен
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 25, 2015, 19:11:15 »

Здравей те. Нашата сватба ще бъде на 06.06.2015. Поканихме  вече кумовете,но нито те нито ние сме наясно със задълженията им. Така,че може ли да ми помогнете със списък за задълженията?  Да поясния,че четох назад в темите,но всичко ми е много объркано.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: февруари 25, 2015, 19:50:02 »

http://bulki.blogspot.com/2009/04/i.html Тук има информация за "задълженията" на кумовете по време на организацията на сватбата и в самия ден.. Не съм сигурна, обаче до колко трябва да се правят така нещата... В крайна сметка е въпрос на усещане, на разбиране между двете страни и т.н.. Моята кума (сегашната), веднага изчете всичко по темата сама, без да съм я карала, та в крайна сметка няма от къде да знаем, не сме се женили сто пъти, а съответно те кумували.. Всеки е чул, недочул нещо някога, някъде.. Та, тя започна да ми пише, как ще купи букета ми, как те ще вземат чашите за ритуала, заела се от преди да я изберем за кума с организирането на моминско парти (наложи се да избираме два пъти кумове, както всички разбрахте..) Отделно иска да прави етикетите за бутилките, да помага във всичко общо взето.. Мисълта ми е, дори и да не са написани черно на бяло нещата, ако човек има желание и усещане, ще помага с каквото може, за да се изпълни мечтата на младоженците, за приказен сваатбен ден  Wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines