Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:27:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 15-та част  (Прочетена 130649 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: октомври 12, 2014, 20:35:50 »

 Bravo браво, Миленка! Много хубави се получават.
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #316 -: октомври 13, 2014, 18:00:41 »

 smile Girl_hide

e Браво!!!!
направо се отказах с восъчен печат да правя по добре да му залепя стикер
Активен
heaven_studio
Регистриран

Пол: Мъж
Публикации: 6



« Отговор #317 -: октомври 13, 2014, 19:41:27 »

Много стилни и ефектни покани
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #318 -: октомври 17, 2014, 15:05:19 »

Хайде и тук да се включа с опита от нашите покани.

Ако някой харесва ръчно изработени покани, мога да дам контактите на една мацка, която прави чудеса с хартията.Тя е от Варна и е истинска вълшебница. Тя направи нашите покани. Можете да ги видите тук - https://www.facebook.com/nellysdesigns/photos/pb.421602584572042.-2207520000.1413550940./738645849534379/?type=3&theater
Нашата тема на сватбата беше планината, направихме я в Троянския балкан, затова и са в зелено и жълто и с планински привкус.  smile
Има и още много красиви неща на страницата й.  girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: октомври 17, 2014, 21:05:27 »

 good Да, Нели е много прецизна и наистина работи добре. Имам щастието да я познавам и лично, така че ако някой реши - няма да сгреши :-) Ще има уникални и прекрасни покани :-)
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #320 -: октомври 20, 2014, 21:36:02 »

Да, Нелката е страхотна! Признах я.  girl_wink
Ние имахме идея, но тя направи от всяка наша покана истинско произведение на изкуството. Честно казано, колкото повече ги гледахме, толкова повече ги харесвахме. Изпипан беше всеки детайл и изобщо... голям майсторлък!!  heart
Едно от малкото неща, които свърши сватбената ни агенция, тя всъщност нищо не свърши, но това е друга тема, за която ще пиша отделно, е да ни изпрати линка на Нели. Те не бяха работили директно с нея, но пък ние имахме възможност да се запознем и да работим с нея.

Между другото Нели освен сватбени покани прави и други изключителни неща от хартия.
На нас ни направи албум за пожелания, кутията за подаръци, тейбълките за масите.

Сега мисля на малките да поръчам кутии за спомени при нея. И така! smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: октомври 22, 2014, 11:27:19 »

Момичета искам да попитам вече миналите по пътя с подготовката на сватбата , колко време преди сватбата , ако тя е април месец трябва да се поръчат поканите. Аз си мислех февруари , за да може началото на март да ги раздам и до 1 април да чакам потвърждение. Сватбата е на 25 април !  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #322 -: октомври 22, 2014, 14:00:00 »

Остави си повечко време за раздаване ако питаш мен...
А и не само... В днешно време ходенето на сватба изисква финанси. И то не само за вас а и за вашите гости. По - близките ще искат да си купят тоалет, да си направят прическа... ако ще идват от далеч трябва да си сметнат пътни разходи и тн...

Остави повечко време на гостите за подготовка , освен ако вече не си ги уведомила официално кога са канени.

Защото като им дадеш поканите трябва да имат поне месец да преценят дали ще дойдат и поне 10 дни преди сватбата да ти потвърдят (поне повечето - винаги има такива които ще ти кажат в последния момент)

Отделно от това, не знам колко са ти гостите но за 2 седмици трудно ще дадеш поканите на всички - не винаги ти остава време за това, защото като даваш покана ти не само я връчваш, ти оставаш , пък пийвате по нещо, пък кафенце, пък разговор...

Остави си поне месец за раздаване и поне месец да имат гостите ти от момента в който си им дала поканата да ти отговорят..

С две думи поне 2 3 месеца по -рано е хубаво да ги поръчаш smile

Според мен де, както си прецениш в крайна сметка
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: октомври 22, 2014, 14:21:45 »

Благодаря Миленка много ми помогна !  give_rose Ще ги поръчам януари и ще ги раздам февруари. Гостите ни са около 120 , но повечето са семейства с по 3-4 човека smile  Girl_hide
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: октомври 22, 2014, 16:20:40 »

Нашите гости /поканени/ бяха над 130, а на самата сватба бяха 115. Раздадохме поканите за около 2-3 седмици /имахме ходене и до провинцията/. Започнахме раздаването началото на юли, искахме потвърждение до средата на август /месец преди сватбата/ и пак имаше хора, които не се обадиха да потвърдят, а ние ги търсихме smile За оставащия един месец имахме време да изчистим информацията по гостите, да уведомим управителя за приблизителната бройка на хората още на предварителната среща. Аз съм си доста припрян човек и искам всичко да е ОК и си бях оставила повечко време за всичко /дори в деня на сватбата и бях готова преди гостите да дойдат, хаха blum/

П.С. Поканите си ги правих сама, така че не мога да кажа за поръчка как би било и колко по-рано е добре да се поръчат smile
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: октомври 22, 2014, 16:29:17 »

Здравейте момичета,аз също съм на мнение че поканите трябва да бъдат поръчани поне 2-3 м по рано да сметнем че за 2-3 седмици ги раздадетеи после гостите да имат 1 мес за разсмисъл дали ще имат възможност да дойдат или не.
Активен
Ekaterina_P
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #326 -: октомври 24, 2014, 12:08:28 »

Момичета, предстои ми да правя моите покани (кумата ще ми помага  yahoo). Дизайна почти сме го измислили, но се чудех как ще стане принтирането... Картона, който съм си харесала е светло зелен, перлен, 250 г и размерите са му 30,5*30,5 см. Притеснява ме, че е перлен и може да се размаже ( четох, че някой от вас са принтирали на лазарен и не са имали проблем) и дали с тази дебелина и размери ще имам проблем? Препоръчайте ми изпитан принтер център за София  give_rose
Активен
erusinova
Любопитен
*
Публикации: 40


« Отговор #327 -: октомври 24, 2014, 16:00:26 »

Привет,

Тъй като ние организирахме сватбата си за 3 месеца, нямаше как много по-рано да са ни готови поканите. Бяха готови около месец преди сватбата. На връщане от морето, минахме през Варна, за да вземем от Нели и последните готови покани.
Освен това предпочетохме да ги дадем лично на всички, на които можехме. Обиколихме всичките си приятели и им ги дадохме лично.  Хората от провинцията, до които нямаше как да стигнем, ги получиха с куриер.
Но моят съвет е поне месец преди сватбата да имате поканите.
Освен това, ако имате виждане за подаръците, например да са парични, това също трябва да го запишете в поканите. Така, че е по-добре по-рано да бъдат при гостите ви.

Поздрави,
Активен
mimi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 123



« Отговор #328 -: октомври 26, 2014, 17:01:16 »

Момичета, предстои ми да правя моите покани (кумата ще ми помага  yahoo). Дизайна почти сме го измислили, но се чудех как ще стане принтирането... Картона, който съм си харесала е светло зелен, перлен, 250 г и размерите са му 30,5*30,5 см. Притеснява ме, че е перлен и може да се размаже ( четох, че някой от вас са принтирали на лазарен и не са имали проблем) и дали с тази дебелина и размери ще имам проблем? Препоръчайте ми изпитан принтер център за София  give_rose

успешно минава на мастилено струен принтер но няма да има нищо общо с професионалната цифрова машина. когато разпечаташ 1 лист го дръпни от принтера и пусни друг за да не се зацапа.
успех с правенето на покани. по горе в темата има страхотни модели от момичетата.
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #329 -: октомври 30, 2014, 15:03:57 »

Хм, според мен мастилено струйния принтер се справя добре до 220 г хартия. Най-добре първо си вземи 1-2 листа за проба преди да купиш цялото необходимо количество. Има някои хартии, които са по-остри, независимо от грамажа и трудно се огъват, когато ги извътра ролката на принтера.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines