Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 01:48:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 15-та част  (Прочетена 132116 пъти)
 
zaicheto_didi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #195 -: юни 28, 2014, 17:06:58 »

Много ви благодаря  smile Идеята ми е да не се смачкат.Хареса ми кутийката от клипа и си мисля,че може да сложа само нещо като "подложка" и пак да изглежда добре smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 28, 2014, 20:59:34 »

Ето ги и нашите покани. Семпли са, но смятам, че са достатъчно стилни и така си ни харесват.  smile


* Invitation_1.1.JPG (73.95 KB, 448x336 - видяно 238 пъти.)
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #197 -: юни 28, 2014, 21:00:43 »

Ето ги и нашите покани. Семпли са, но смятам, че са достатъчно стилни и така си ни харесват.  smile

Много са нежни =)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 28, 2014, 21:03:51 »

Ето така изглеждат, когато се отворят. За мое съжаление и изненада се оказа, че "отварянето" им не е толкова интуитивно, колкото си мислех...
Текстът не е типичния текст на сватбена покана, тъй като искахме да е нещо по-лично и да се вписва в нашата история.. Та младоженецът се включи тук и го измисли. Все пак съм го заличила на снимката, надявам се, че никой няма да се почувства засегнат от това ми решение  smile


* Invitation_2.1.jpg (65.72 KB, 448x242 - видяно 252 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 28, 2014, 21:04:40 »

Благодаря ти, Shaiyasmile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #200 -: юни 29, 2014, 14:50:43 »

Хубава е поканата и е в едни от най-актуалните цветове и комбинация от цветове за сезона   good
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 29, 2014, 15:32:31 »

Благодаря ти, Svetla_24  smile
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #202 -: юни 29, 2014, 21:41:23 »

Ето ги и моите покани, момичета. Аз си ги направих, намерих си снимка и си я обработих. Няма да има никакви панделки, дантели, въобще нищо друго. Само плик за писмо цвят слонова кост.
Само че съм пред голяма дилема с текста. Искам да направя специални покани за родителите си, с различен и по-трогателен текст...Те много се измъчиха покрай мен, а и много тежко приемат факта, че се омъжвам за чужденец и ще живея много далече. Искам да напиша нещо свързано с дълбока благодарност и прошка, някаква поема, може би...Но не мога да намеря нищо подходящо.


* photo (7).JPG (62.13 KB, 409x305 - видяно 2180 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 29, 2014, 21:48:42 »

Страхотна е!

Колкото за родителите - защо търсиш нещо в нета? Напиши сама ти какво чувстваш. Дори и да не е покана в класическия смисъл на думата, а по-скоро писмо. Никоя чужда поема не може да опише твоята ситуация.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #204 -: юни 29, 2014, 23:09:42 »

Благодаря много, blackisback.
Наистина, така трябва да направя...Все пак от искреността на един човек, макар и да не е поет, по-ценно няма, нали така. Почвам да го мисля.
Само се моля на сватбата да няма много сълзи, драми и укори, защото до момента основно на това се наслушах. Сякаш е толкова лесно да срешнеш любимия човек, който да си заслужава, да те обича и подкрепя във всичко. Доста от реакциите на близки хора в България ме втрещиха просто...расизъм, тесногръдие и егоизъм до немай къде. Затова и направих поканите съвсем семпли откъм текст, без кажи-речи нищо от романтиката и поезията, които бих включила. Ще си направя с по-специални послания за тези, които поставят мен, а не себе си и ограничените си принципи на първо място. 
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: юни 30, 2014, 13:11:15 »

ivanjelina, поканата ти е уникална!
А относно упреците и тесногръдието - какво да ти кажа... Ти си направила своя избор и рано или късно хората около теб ще го приемат. Не забравяй, че понякога когато непознатото е критикувано, то е точно защото не се познава и хората не знаят какво да очакват. Не им се сърди  smile Не си съгласна с тях - ок, ти си знаеш твоята си "истина" и това е най-важното, поне по мое мнение.  smile Не мога да говоря от опит, тъй като аз от самото начало на връзката ми с "чужденец" имам пълна подкрепа и от семейството ми и от приятелите ми, и съм им адски благодарна за което!
Относно сълзите - ние и двамата не сме от най-романтичните персони и не искахме текстът на поканите да е сълзлив. Като цяло имаме намерение и самата сватба да не е особено сълзлива, а по-шегаджийски насочена, забавна. Да не е от типа - в деня след сватбата: "още ми се насълзяват очите като се сетя", а по-скоро: "ох, как се забавлявах на тази сватба!". Та младоженцът седна един ден и измисли леко закачлив тескт. Мисля, че се прие много добре от всички, защото е нещо различно и конкретно за нашата история.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 30, 2014, 13:20:42 »

Ние взаимствахме от няколко текста от нета + аз си измислих и махнах някои неща. Нашата покана е доста закачлива и в рими smile До сега всички много я харесват, хаха.
За родителите е еднаква, но моята тъй като е само към мама е много специална! Като прочетох текста се просълзих, настръхнах направо - дори и да я "вземеш" от нета, ако е твоята, тя ще ти "проговори" smile Аз бих те посъветвала да потърсиш варианти на покани за родители от гледна точка на обръщенията и начина, по който като цяло да взучи и после сама може да си досложиш стих girl_wink
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #207 -: юли 02, 2014, 00:12:16 »

Благодаря ви, mina и Feli! Ще се ровя и ще мисля до края на седмицата. Дотогава вече трябва да съм готова, защото много се забавих с поканите вече.
Да, и на мен ми се иска да бъде весела и жизнерадостна сватба, а не рев и поведение в стил 'дойде края на света', на което бях свидетелка досега. И ако чуя поредния роднина да ми заяви, че съм предала родителите си, защото отивам да живея далече, просто ще им кажа да не идват!!! Полудях вече! В крайна сметка, като не се радват за мен, нямат място на сватбата ми!  diablo
Активен
inna8
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #208 -: юли 02, 2014, 18:36:17 »

Здравейте, да ви се похваля и аз с моите покани. Панделката е жълта, поради лошото ка4ество на снимката може малко да ви зеленее.  blum


* о10482807_687794134625508_1111680711_nяяяь.jpg (40.71 KB, 400x400 - видяно 2370 пъти.)
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юли 02, 2014, 18:48:57 »

inna8, изглежда много красива и свежа!  Bravo Сама ли си ги прави или ги поръчахте готови?
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines