Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:44:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани 15-та част  (Прочетена 132069 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 02, 2015, 14:42:15 »

С текста имам затруднения, поизчетох доста от нещата и нищо не ме грабна,... Не искам да е в стихотворна форма, искам да е докосващ и смислен... тежко е още smile Ще ги правим при тези девойки или девойка, не зная smile https://www.facebook.com/magicalwhisper
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 02, 2015, 16:44:06 »

Момичета, аз съм подарявала текстове за покани на приятелки, защото смея да твърдя, че пиша  blush
Но не мога да ги кача, защото съм им обещала само те да са с тях. Иначе имам страничка във фейсбук, където не са текстове за покани, но са тестчета от и за обич. Не знам обаче дали мога да дам линк или ще е реклама.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 02, 2015, 17:18:03 »

Според мен няма да е реклама smile
Все пак не го правиш с цел продажба на услуга. Иначе си има отделна темичка за текстовете.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 02, 2015, 18:19:05 »

Аз по-скоро го казах, като продължение на това, което е казала alexandrova_90
Но пък до сега не съм я виждала темата, уж разглеждах навсякъде  Wink
smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 02, 2015, 18:42:20 »

Оххххх, да се оплачааааааааа  cray Понеже непонасям искрящо "медицинско" бялото като цвят и за втори път избирам покана, която ми харесва и съответно искам да е с горе долу същия цвят дантела... и за втори път нямааааааа и ми предлагат бялааааа, защото няма достатъчно количество от другите.. Ебаси скапания късмет... имах нужда да се оплача... Ще търсят варианти... sad Май поканите ми се указват най-трудното в тая подготовка до сега... Смяяхх...
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #410 -: февруари 02, 2015, 18:54:23 »

А защо бързаш с поканите? Има толкова време до септември. Плюс това работите за бебче, питай я миленката как измести цяла сватба заради бременност. Поканите ги поръчай края на юни началото на юли. Нашата сватба беше  на 1 ви юни и ги поръчахме началото на април. Имаш време !
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 02, 2015, 19:29:23 »

Знам, че е таака, но ни предстои пътуване до мястото, от което са 30-те гости, които не са от София или в близост и искаме да дадем поканите лично (ММ много държи на това). Казах му, че ако се наложи смяна на датата ще е тъпо, но държи да ги дадем сега... Казва ми "Дано се стигне до такова принудително сменяне на датата, пък тогава съм готов да направим нови"... Хахаха ама се лъже, ако си мисли, че ще се съглася да дадем нови 200 лв smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 02, 2015, 20:27:09 »

Ето нашите покани!  blush Вече почти сме ги раздали  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 02, 2015, 21:16:13 »

Много ми харесват като изработка!  Bravo Имам лек проблем с текста, понеже не си падам по рими, но иначе ми допада много цялостната идея! Цветовете са супер!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 03, 2015, 00:32:36 »

Yes
Ние имаме текст!
Написах два днес, единия в мой стил, другия в негов. В крайна сметка решихме неговия. Който е взаимстван от стандартните текстове за покани, ама се получи много закачливо.
Началото на март като си бъда в София, ще отида да си кажа какво искам като изработка.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 03, 2015, 08:20:55 »

Cerise, http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36574.0.html ето я темата с текстовете, можеш да го напишеш там, ако искаш. Нали каза, че не можеш да я намериш smile  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 03, 2015, 09:27:29 »

alexandrova_90, защо не опиташ да ги изработиш сама? Не са много сложни, трябват ти 2 вида картон (или картон + ефектен лист хартия, пример: перлен картон+перлена хартия), сатенена панделка (1-2см широка) и дантела. Ако искаш, мога да ти дам насоки кое как да сглобиш.
Самото отпечатване на текста също няма да е проблем - във всеко копирен център правят оферти.
Пример, в Мания - Студентски град ми предложиха отпечатване по мой дизайн, рязане, биговане за около 25лв (60покани) + цената за картон, който е малко по- скъп. Общо ~63лв.
В крайна сметка, си ги направих вкъщи на нашия принтер, който се оказа,че печата добре и в/у 250гр хартия.
За справка, същите покани в интернет са на цена от 2,50лв/ бр. Моите ми излязоха под 1лв/ бр.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 03, 2015, 09:45:40 »

Знам, че е така, но не ме бива в хенд мейд историятааа...Аз като опаковам подаръците за Коледа (понеже държа да са лично опаковани винаги) едва успявам с правилните форми и пак са смешни...Виждам, че всички пишете как си ги правите сами, колко било лесно излизали под 1лев... Е, аз ще давам по 2,60 на покана, като съм зле хахах  NO NO NO
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 03, 2015, 09:50:30 »

Здравейте, тъй като видях темата за текстовете за поканите, но последната публикация беше от преди около 3-4 месеца, а тук сте по активни ще Ви попитам...и тук
Обмислям на поканите си да напиша едно изречение относно подаръците. Едни приятели яха написали "Вместо подаръци помогнете ни да сбъднем мечтите си" или иначе казано изречение с което да покажем на гостите, че предпочитаме парички, с които да си купите това от което имате нужда вместо подаръци.
Та въпроса ми е някой обмислял ли е нещо такова и ако да ще се радвам на някакви идеи, за да не се дублирам с приятелите ни  smile
Благодаря предварително.
Хубав ден на всички Wink give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 03, 2015, 09:56:44 »

Хайде сега, зле си...да не чувам такива приказки.  beating Ти се отказваш още преди да си пробвала.
Направи 1-2 тестови с подръчни материали, колкото да видиш дали се получава добре. Няма да съжаляваш. Wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines