Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:06:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 171304 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юни 26, 2015, 15:01:33 »

Обувките са уникални, и тези вторите които си показала - също. Но първите са просто един път, отдавна си ги гледам в пинтерест и разни сайтове...
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юни 26, 2015, 15:16:30 »

Момичета, вярно е всеки с проблемите си... Като ви слушам, като кажете, че не може да си харесате обувки и си викам "Тия са луди". Аз във всеки магазин си харесвам поне 5 чифта.
Обаче пуста височина...не мога да си позволя токчета. (подарявам си 5см. от височината  girl_haha )
С моя мъж 5-6см. макс мога да обуя. Обаче имам и друг проблем, изпадат ми от крака обувките. Та не мога и най-простите равни балеринки да обуя, щото винаги ги гоня на няколко крачки зад мен.
И трябва да не са много високи, и да имат каишка-нещо там да ги държи, а такива почти не се намират хубави. За това имам маратонки, кецове и официални кецове.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #437 -: юни 29, 2015, 07:36:48 »

Вчера обиколих Графа, Солунска и един куп молове и нищо не харесах cray Или са прекалено високи, или са от ужасна кожа, или са мега скъпи, или нямат бели, направо ще се гръмна, боса ще си ходя. cray
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #438 -: юни 29, 2015, 17:46:59 »

Моите пък пристигнаха днес  infatuated Пробвах едната, веднага я свалих и като видях отпечатък от крачето (че топло), се мусих 15 мин да ги пробвам ли пак  lol да не им стане нещо... Е пробвах ги де хахахах. Идеални са, много съм доволнаааа. За Баджли Мишка изпрочетох, че били неудобни, тесни, чепати.. Не знам какви жени ги пробват тея обувки. На толкова мекичка вътрешност не бях попадала, имам усещането, че това ще са най-удобните ми обувки евър! Само 5 мин стоях на тях, по-нататък ще пробвам стоенето на ток как е, но е все едно съм стъпала на облаче. Ще имам възможност да сложа и силиконова джуджавка да не се хлъзкам и няма да ми убиват.

Единственият им минус- поради украсата отзад (която е доста стегната- да не пада) самата пета е както като купиш нови обувки с "шиш" вътре- тоест петата на обувките не е обла. Това не се усеща като ги нося, но отстрани като погледна изглежда сякаш са ми леко големи  crazy което не е така. Ще мисля дали мога да я пооправя като форма, ако не-здраве да е, нали стават и не падат от крака  lol
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юли 01, 2015, 21:38:15 »

 Gehenna  обувките са страхотни,,,много ми харесват.Аз след като си купих роклята,реших,че няма да давам много пари за обувки,и за това влезнах в първия мол,първия голям магазин за обувки и си взех едни леко сиви с дантелка отворени отпред ,висок ток,,,идеални.Сега съм си взела кристали да ги поразкрася малко,дано да се получи.Ще сложа снимки след като ги направя,ако не са за боклука след   разкрасяването ми smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #440 -: юли 02, 2015, 10:40:52 »

Gehenna  обувките са страхотни,,,много ми харесват.Аз след като си купих роклята,реших,че няма да давам много пари за обувки,и за това влезнах в първия мол,първия голям магазин за обувки и си взех едни леко сиви с дантелка отворени отпред ,висок ток,,,идеални.Сега съм си взела кристали да ги поразкрася малко,дано да се получи.Ще сложа снимки след като ги направя,ако не са за боклука след   разкрасяването ми smile

Те малко булки са луди като мен за щастие  lol
Няма да се плашиш от разкрасяването на обувките- живеем в модерно време! Вече можеш да гледаш клипче или снимки на всичко как се прави. Има много примери за "имитация" на доста скъпи обувки (как да ги направиш). Аз много време се чудих дали и аз да не опитам просто да налепя камъчета на тока, за да се доближи до моята опция 2.

А ако не стане от първия път- няма да се отчайваш, махаш и опитваш пак и като стане както искаш- ще вземеш нов чифт. Като не са 100 лева и нагоре, няма за какво чак толкова да те е яд. Аз повече пари за цигари дето се вика давам...
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: юли 02, 2015, 20:22:47 »

ООО да напълно си права,,,то моите обувки струват  30 лв,,,и хич не го мисля дали ще ги прецакам ...само се чудя дали със силикон да ги залепя или с лепило,понеже са дантелка ,,,ако не стане нищо,,ще се ходи пак до мола  тъкмо ще са ги намалили сигурно на 20 лв  Wink
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #442 -: юли 03, 2015, 09:05:15 »

Ммм, за дантела не мога да кажа и аз. "Лепила" съм само върху свещници, стиропор, такива неща. Евентуално за дантела по-скоро лепило за текстилни изделия? Което не оставя мисля някакви видими следи.. Не разбирам толкова lol
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юли 03, 2015, 09:29:10 »

Лолитка, зависи с какви камъчета си. Има такива за топло и студено лепене. Реално, аз и двата вида съм лепила със секундно лепило, проблеми няма. Но с лепило ще стане по-чисто при всички положения. Със силикон рискуваш да ти засъхне капката, ако не действаш бързо (понеже работиш с малка площ и малко количество силикон, той изстива по-бързо и не се залепя достатъчно добре). С лепилото е малко по-бавно залепянето, но поне се залепя smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: юли 03, 2015, 13:16:25 »

Намерих лепило за текстил, би трябвало да стане.. ще ви споделя резултата  после smile
Активен
Koliin
Ентусиаст
**
Публикации: 60



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: юли 03, 2015, 13:45:20 »

Обожавам да се преправят дрехи,обувки   blum Лолитка, с нетърпение ще чакам да ги покажеш.На мен също ми мина мисълта да си залепя дантела-но сега имам толкова неща за правене,чесъвсем съм игнорирала това.
Gehenna, твоите обувки са УАУ  Curtsey Страхотни и уникални!
« Последна редакция: юли 03, 2015, 13:48:07 от Koliin » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: юли 04, 2015, 01:54:26 »

Задължително ще ви ги покажа, какъвто и да е резултатът  yahoo
Активен
eliT
Любопитен
*
Публикации: 25


Булка през септември


« Отговор #447 -: юли 19, 2015, 18:45:06 »

Момичета, аз продавам моите сватбени обувки. Изключително удобни, мека еко кожа. На двете обувки отстрани са декорирани с бели перли (стоят много нежно). Номер 38, стават и за 37. В перфектно състояние са! Обувани само за 3-4 часа.


http://olx.bg/ad/prodavam-bulchinski-obuvki-ID3VsX8.html
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #448 -: юли 21, 2015, 20:18:00 »

Най-накрая и аз си купих обувки. Екрю цвят, с малка панделка отпред, полуотворени, целите в дантела и сатен, със средно висок ток.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юли 21, 2015, 21:18:48 »

Чудесно ги обясни, сега вземи покажи една снимка  Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines