Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 15:27:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 171074 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: декември 22, 2014, 10:53:43 »

Със сигурност като пуснат пролетно-лятната колекция, по много магазини ще има такива зелени обувчици - балеринки Wink Сега през зимата по-трудно ще ги откриеш...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: декември 22, 2014, 14:13:25 »

Аз искам да съм с ниски пантофки в зелен цвят , по изчистени , като тези на снимката , но без броката ! smile Ако някой е виждал някъде такива , нека да сподели . Става въпрос за гр.София smile

http://www.pepina.bg/damski-obuvki/balerini/damski-zeleni-balerini-pandelka.html

Следи и сайта на Мегиас. Там също и има и от минали сезони често, цветни обувки smile
« Последна редакция: декември 22, 2014, 14:17:58 от emmmmmy » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 26, 2015, 14:16:30 »

Това са моите обувки, червения цвят е като червеното на роклята  danceg danceg danceg
със сигурност ще съм първата с различна от традиционното  tease tease tease


* E5014-02.jpg (10 KB, 160x160 - видяно 2220 пъти.)
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 26, 2015, 14:19:38 »

Аз също се замислям да не са бели. Имаше една булка със жълти до колкото си спомням.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 26, 2015, 14:23:51 »

Като взема сватбени бели, какво ще ги правя после.. Да имаше една булка с патешко жълто, бяха много хубави.. а иначе ще взема и едни нисички за по късно..
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 26, 2015, 14:28:21 »

Аз нямам избор- роклята е шампанско със слонова кост и не ми харесва комбинацията с розово. Затова си взех белички. После ще си ги нося в офиса със светли дрехи.  girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #141 -: януари 26, 2015, 14:35:43 »

Булката с жълтите е Feli smile Иначе зависи от белите обувки - аз моите мога без проблем да си ги нося, нищо че са бели. Аз обичам бели обувки и всяка година имам поне по 1 чифт на токчета, който си нося с всичко - стига да имаш подходящи чанта и аксесоари няма никакъв проблем да си ги носиш smile Особено лятото винаги имаш достатъчно светли дрехи (а и да не са светли) с които да ги съчетаеш
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 26, 2015, 15:18:09 »

Аз също твърдо съм решила, че искам цветни обувки. Цветът на сватбата е червен, младоженецът е няколко см по-нисък от мен, така че токчета са изключени. Влюбих се в тези обувчици, но се притеснявам дали няма да бъдат груби за рокля (а рокля още нямам)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 26, 2015, 16:30:18 »

Аз мразя белите обувки на ток sad Някъде напред имаше бели обувки с 5см ток, с една сребърна .. не знам как да го кажа като катарамка... Ако ги намеря тях, може да си купя такива, иначе съм се насочила към цветни... Нещо пепел от рози, цвят бледо синьо-зелено (води се мента, но според мен не е мента smile ), защото това ще са цветовете на сватбата  blum
Активен
brideee
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #144 -: януари 26, 2015, 22:40:09 »

Моята рокля е цвят шампанско и не мисля, че бели обувки ще са подходящи. Представям си ги по-скоро бежови, за да мога да си ги нося и след това. Като чета тук и идеята за пепел от рози много ми допада smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 26, 2015, 22:42:49 »

brideee И моята идея е роклята да не е чисто бяла, затова и идеята с бледите цветове, няма да е и нещо хард, натрапващо, но по-скоро съм за цвят, отколкото бяло  good
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 26, 2015, 22:55:45 »

Аз в крайна сметка реших да имам два чифта обувки - високи и ниски , но и двата ще бъдат зелени  .  smile
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 27, 2015, 09:47:19 »

Момичета, радвам се, че жълтите ми обувки са ви харесали biggrin

Смело е сватбените обувки на булката да са цветни, още повече жълти! Но от опит мога да ви кажа, че  закачката и свежестта, която внасят е простоооооо супер! Аз лично много им се радвах, чувствах се различна, весела и още по-хубавото е, че гостите ми не знаеха за подобно съчетание, но много им се хареса blum

Направете детайлите в този ден, така, както го чувствате и както на вас би ви се харесало и бъдете смели, този ден е един girl_wink

Успех!  give_rose
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 27, 2015, 10:34:05 »

Момичетата, които ще си вземете резервни ниски обувки, не ви ли притеснява, че роклята ще се влачи и ще се спъвате?  girl_impossible Аз също мислех да направя така, но това са си няколко сантиметра повече дължина и се притеснявам, че изобщо няма да мога да танцувам. Но моя близка на сватбата си беше взела обувки за танци (тези, с които танцуват професионалните танцьори, направени са от много мек и гъвкав материал) и каза, че изобщо не ѝ се е налагало да ги сменя, били много удобни. И аз мисля така да направя. Просто идея, ако не ви е хрумвало. Няма толкова богат избор на модели, но според мен си заслужава, ако ще бъдат удобни.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 27, 2015, 11:15:01 »

Аз мисля да имам едни обувки с ток около 5 см, което е достатъчно удобно, за да издържа на тях през цялото време... искам да имам удобна мека подложка отпред за "възглавничките" и така smile Приятеля ми е малко по-висок от мен и не се нуждая от много високи обувки. А също не ми допадат обувки от по 13см за сватба smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines