Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:36:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 171215 пъти)
 
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #45 -: юли 01, 2014, 13:00:13 »

Тези на Scholl аз съм си ги купувала от кауфланд. До колкото си спомням в Тенденц има много голям избор на такъв тип подложки включително и цели стелки за сандалки, които са от силикон покрити с плат и са супер тънички. Аз съм много доволна от тях, защото обикновено самата стелка на обувката е много хлъзгава.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #46 -: юли 02, 2014, 09:23:02 »

и на мен  NO

На мен изобщо целите обувки не ми харесват, просто казах, че са единствените от този вид в сайта на Мегияс.   NO

А за стелките, вчера купихме такива за една приятелка от ДМ. Ще те излъжа колко струват, но не бяха скъпи.  good
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #47 -: юли 02, 2014, 15:57:45 »

http://deichmann.scene7.com/asset/deichmann/t_product/p_detail/--1205181_P.png?defaultImage=default_dsd
 Аз искам такива, хем удобни, хем стилни и изчистени....
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 02, 2014, 18:46:18 »

gerganasl, много подходящ избор според мен  Bravo
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 02, 2014, 23:06:45 »

Аз си бях взела тези на Мегияс като план Б http://www.megias.bg/bg/abiturienski-obuvki/7939--jeniffer-114-153.html

По-скоро не можех да реша между тях и тези които носих накрая.

Стоят много елегантно на крака, но не са много удобни, защото идват доста високи pardon
Активен
gerganasl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



« Отговор #50 -: юли 04, 2014, 13:55:42 »

Мерси за подкрепата Мина:)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 05, 2014, 10:02:03 »

Аз си бях взела тези на Мегияс като план Б http://www.megias.bg/bg/abiturienski-obuvki/7939--jeniffer-114-153.html

По-скоро не можех да реша между тях и тези които носих накрая.

Стоят много елегантно на крака, но не са много удобни, защото идват доста високи pardon
И другите ти обувки ли са били от Мегияс?
Тези,които си показала - план Б са много красиви,но както ти самата казваш са неудобни. Може би не само зареди височината на тока. Като цяло за мен тази фирма предлага ниско качество обувки.
За моята сватба също пробвах при тях,макар че преди години съм си купувала от тях и бях меко казано доста разочарована.
Повечето обувки,които тогава пробвах ми бяха адски неудобни,дори да бяха моя номер.  sad Не ми харесва и това,че стават известни с това,че копират дизайн на обувки на световни марки,но като качество са милиони години назад!
Тогава реших,че по-добре е да дам 100лв. или 200-300лв. за истиснки хубави обувки,а не да дам 50-60 лв. за изкуствени,които няма да са ми удобни и няма да съм сигурна в тяхната издражливост.


« Последна редакция: юли 05, 2014, 10:04:19 от crazynelly » Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 05, 2014, 22:15:13 »

Нели, аз също съм за качествени обувки, защото е важно краката ми да се чувстват добре и  да не се "измъчват" с неудобни обувки. Това може да доведе и до много неприятни последствия.
Но сватбените си обувки купих от Мегияс и то след като прочетох много добри отзиви за тях точно в този форум. Обувките ми са високи и въпреки че в ежедневието си аз не съм постоянно на високи токчета, тези са ми доста удобни /е вярно, че ги нося в къщи за по час, час и нещо  smile/. За парите, които първоначално бях решила да инвестирам в обувки успях да си взема обувки, пантофки и чанта. И все пак говорим за обувки, които ще носим много рядко и само за по-специални случай.

Е след сватбата ще мога да кажа със сигурност  Wink
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 05, 2014, 22:46:14 »

Да ви кажа аз съм голям фен на обувките на Зара. Не знам какви модели се предлагат в България и на какви цени, но вече няколко чифта си купувам от тях и съм много доволна. За тук цената им е средна (от горе-долу същия клас качество обувките тук на повечето места са по-скъпи) и имат разнообразие на модели. Вчера бях в един техен магазин и попаднах на този модел. Реших да го споделя за тези от вас, които си търсят високи обувки, може и да е полезна информация. Обувките са бял лак, височина на тока 11.4 см и цената им тук е 49,95 евро.  Wink


* zara_shoes.jpg (39.9 KB, 400x400 - видяно 2993 пъти.)
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 25, 2014, 23:57:48 »

Mina_ страхотни са!!!  heart heart heart heart
Жалко само, че няма да мога да бъда с такива (не и ако искам да танцувам цяла вечер).  cray
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 27, 2014, 12:16:07 »

Ice_Princess, съгласна съм с теб! За това аз си избрах напълно равни обувки lol
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #56 -: юли 30, 2014, 10:08:04 »

Имам и аз обувки най-накрая!

На Pink by Paradox London, които правят почти само сватбени обувки. Токът е 5.5 см е и са много удобни, имат специални взъглавнички на ходилото. Сатенени са, от сатен, който може да се боядисва.

Надявах се да се размина с малко по-ниски, но просто нищо друго не намерих хубаво и нямам сили вече да връщам тези и да търся нови... А и много си ги харесвам girl_wink

     

А чантата е на същата фирма.

« Последна редакция: юли 30, 2014, 10:13:54 от Radiant » Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 30, 2014, 10:12:23 »

Обувките са страхотни!!! Bravo
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 01, 2014, 10:17:14 »

Radiant: От къде са обувките ти и каква цена са ориентировъчно?
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #59 -: август 01, 2014, 10:23:30 »

petq_taneva , марката е Pink by Paradox London, има ги в различни интернет магазини, но аз ги поръчах от Debenhams (доставката не беше до БГ, може да има такава, но трябва да провериш, аз просто не съм сигурна). Цените на всичките им модели варират от 90 лв до 170 лв някъде.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines