Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 04:08:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 172524 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 21, 2015, 08:04:57 »

 При тези обувки лошото е, че може стелката да им е точно а да обиват на пръста отпред. Обикалях по магазините, има мн лачени ниски пантофки, пробвах, 37 нося по принцип, бяха ми малки, 38 ми обиваха на палеца, а 39 ми бяха големи :Р И от това се притеснявам, но при положение, че никъде във Варна не намерих пантофки бял лак (има черен, бордо, червен, син, беж, но не и бял), ще поръчам от тук. Ще видим какво ще дойде :Р
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 21, 2015, 08:51:21 »

Вчера пробвах над 50 модела обувки, балерини, с малка платформа,с тънък ток, каквото ми хванеше окото всичко пробвах, накрая пробвах и тези който сам показала. Еми не усетих по удобна обувка, дори подскачах в магазина  girl_haha добре, че не ме познават и не ме е срам  pardon Пробвайте различни варианти, докато усетите, че са ви удобни.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 21, 2015, 08:58:57 »

Аз съм готова само с ниските обувки след официалната част. biggrin Обикновени пантофки тип балерини. Проблемът идва с намирането на високите, нищо не мога да си харесам, а и по принцип не нося много много високи обувки и ще ми е по - трудно определено.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 21, 2015, 09:07:52 »

nansita не съм ги поръчвала специално за сватбени... ММ беше в Щатите на курс 6 месеца до юни 2014 и му обяснявах по скайп как съм видяла уникални обувки в Найн Уест в мола във Варна и той каза да пробвам и да му кажа номер и ще ми купи... Имам си 4 прекрасни чифта техни обувки от там на цената на чифт и половина в Бг. Не знам ти дали не би се възползвала... Пробвах в магазина им тук и вече знаех точно кой номер ми трябва smile Имам бели и сини от един модел... сините са уникални, влюбена съм в тях, а белите съм ги носила 2 пъти и сега ще си ги нося на сватбата smile Сините са такива, с малко по-нисък ток :Р
http://www.6pm.com/nine-west-flax-blue-synthetic
А за смяна искам тези ниски, обикновени, бели, лачени обувки, но в магазините няма, а от нета не ми се поръчва, че ако не ми станат... :Р
http://magazinmonic.com/damski-obuvki/beli-niski-damski-obuvki-p-5224.html?osCsid=8ldie97mj7csk5mps871bj0mv3
Аа, така може Wink И аз съм поръчвала дрехи и обувки така. Идеята е,че дори с дължината на стелката и да уцелиш номера, не се знае дали ще са ти тесни/широки, изобщо как ще стоят на крака, дали няма да ти обиват някъде. Това, при положение,че никога не са пробвани обувките.

Аз случайно си намерих втори чифт обувки. Пак са на ток, но много нисък, лачени са и в цвят екрю. Бяха към 20лв от ПОПН в едно село до Пловдив.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 21, 2015, 09:13:58 »

Аз имам едни бели цвички, но първо, че са ми адски неудобни и втора, че съм си решила да съм с бели кецове за ресторанта  Bravo
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 21, 2015, 09:21:35 »

Онзи ден се бъзиках с ММ, че накрая ще си обуя белите маратонки и няма да се занимавам и той ми вика, че съм щяла да вкарам нова мода... Като гледам май модата си я има smile
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 21, 2015, 09:32:12 »

Обясни му, че ние в BG сме изостанали Wink


* f507d762e503588ea506effa1d1b4186.jpg (74.66 KB, 426x592 - видяно 139 пъти.)
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 21, 2015, 09:58:23 »

Кецовете са много готина идея, но трябва да се съчетаят с целия стил на сватбата и самата рокля, иначе се получава малко нелепа картинка.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 21, 2015, 10:04:24 »

те кецовете са за втората част от сватбата, а и под роклята много ще се види дали си с балеринки или кецове...а и да стила е важен, но като ги знам гостите, а и нашия стил ще са точно на място smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: април 21, 2015, 10:06:01 »

Ами аз само се бъзиках smile Аз маратонки обувам само като тренирам, така че не е в мой стил на сватбата да обуя такива smile Ще се придържам към пантофките :Р
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #310 -: април 21, 2015, 15:44:15 »

Аз също съм си взела само резервни, но оглеждах и за други...ми засега нищо, ще изчакам да изкарат още от летните колекции smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 21, 2015, 17:37:06 »

Аз се чух с майстора, който ще ми прави обувките, само коригирах височината на тока, реших в крайна сметка да е 8 см. Каза, че за десетина дни ще са готови danceg Ето го и модела, но ще са бели http://tonydanceshoes.com/Mariana.html
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 22, 2015, 09:46:19 »

Anne_Shirley Честито smile Изглеждат удобни smile Аз малко ще се поизмъча с моите, удобни са за няколко часа, но за 20 часа на крак - няма начин просто :Р Ето ги и моите прелести, вчера си ги снимах:


* shoes.JPG (33.92 KB, 832x594 - видяно 118 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 22, 2015, 09:48:41 »

Супер са, Ина smile

Ан
, твоите си ги представях точно такива  good
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 22, 2015, 09:53:37 »

Ина, много са красиви и елегантни  give_rose И токчето не е високо, дано не те измъчат все пак и да се окажат удобни и за 20 часа blum!

Аз към обувките подходих малко дърварски. Знам, че трябва да завършват визията, но толкова съм се изтормозила с красиви и неудобни обувки, че за сватбата първото ми условие беше да са удобни. Ако не бях толкова ниска, даже бих си тръгнала директни с балеринки, но реших все пак да не правя толкова видима разликата от 30 см. между мен и младоженеца  funnytooth Затова даже не съм гледала по магазините, знаех, че ще си направя по поръчка танцови, а пък после мога да си ги нося и на салса партитата, ако оцелеят, макар че не е много подходящ белият цвят  blush
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines