Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 07:33:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 172470 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 28, 2014, 20:28:57 »

Shaiya, мисля, че в магазини Мегияс или Пауло Ботичели по принцип имат такива. Но последния път като си бях в България и си търсех обувките (в края на април) вече прибираха всичко, което е по-затворено и зареждаха предимно сандали. Иначе, обожавам такива обувки! Дори от Али-то си бях купила едни такива отворени отпред, сребристи, имитация на един модел на Jimmy Choo. Но вместо по-ниския модел (6 см) ми бяха изпратили по-високия (9 см), които няма как да нося, защото щръквам почти една глава над младоженеца. А и са малко по-изрязани отпред, отколкото мисля, че трябва да бъдат... Та, ми стоят малко странно - пръстите ми изкачат напред... Изобщо не ми хареса как ми стоят. Така че, ако решиш да са отворени моят съвет е - задължително пробвай преди да си ги купиш!
ivanjelina, много са ти сладурски обувките! Явно и ти си със същия "проблем" като мен относно височината   lol
Активен
gery_
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #31 -: юни 28, 2014, 20:44:37 »

Здравейте,

Моля ви за съвет. И аз си поръчах обувки от Англия, въпреки че подметката отговаря на моя номер, се оказа, че там където ми е за петата, е малко по заоблено от стандартното и са ми по-големи с 1 номер. Имате ли информация, дали може обущар да ги стесни по някакъв начин и колко би струвало това /чувала съм само за разширяване на обувки  ohah /
Много си ги харесвам но ще ми излезе много скъпо да ги върна и да ми ги заменят с по-малък номер. http://olx.bg/strahotni-novi-beli-obuvki-ofitsialen-povod-ili-svatba-i50126073 -  това са обувките и след 3 седмици обикаляне по магазините в София, нищо друго не успявам да си харесам  cray  В крайна сметка ако не открия нещо по хубаво тук ще си поръчам по-малкия номер пак от UK, но се притеснявам да не се окаже и там нещо дефектно/нестандартно и пак да не ми станат....
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #32 -: юни 28, 2014, 20:47:23 »

Пробвай със стелка. Аз не съм го правила, но са ми казвали, че обувки, които са ти малко широки могат да се коригират със стелка...  Good luck
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 28, 2014, 20:51:36 »

Аз съм виждала подобни на първите за 12 или 15 лв! Външната част /профил/ им е на едри вълнички и са с тънко точке с височина около 7-8 см. Много нежно златно! Аз дори се зачудих за себе си, но просто няма да ми отиват на нищо. Магазинът е на бул. Дондуков малко след ъгъла с Раковска вдясно, когато вървиш от пресечката с Ръковска към МС. Там има страшно евтини обувки за по едно обуване са супер smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 28, 2014, 21:55:58 »

Шая, тези с отворените пръсти, вторите, на мен лично ми се хлъзга кракът и ми се показва грозно пръста извън обувката. Първите ги имаше в Мегияс.

Гери, силиконови стелки си намери, както и силиконови самозалепващи се лепенки които уж се лепят срещу пришки , но реално ще ти намалят и размерчето , ще скъсят обувката.
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #35 -: юни 28, 2014, 22:32:06 »

Разгледах сайта на Мегияс и намерих подобни, но не за 15 лв, а за 49лв... не че е много, но като се има предвид, че едва ли ще ги обуя другаде  sad

http://www.megias.bg/bg/elegantni-obuwki/5674-jeniffer-13-5557-gold.html
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 29, 2014, 07:50:59 »

Онези, за които аз ти говоря са много по-нежни! Ако си от София, иди да ги видиш. И са супер евтини smile
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 29, 2014, 14:34:39 »

Shaiya, честно казано тази "вълна" отстрани на обувката на мен не ми харесва особено.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 30, 2014, 23:54:51 »

Shaiya, честно казано тази "вълна" отстрани на обувката на мен не ми харесва особено.

и на мен  NO
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 01, 2014, 05:56:27 »

И на мен вълната не ми допада.

Момичета, исках да питам дали сте ползвали онези силиконови лепенки, които се лепят на обувките? Вчера поносих малко обувките ми и набелязах къде евентуално ще има проблеми - възглавничката над пръстите. Та се чудя ще ми помогне една такава лепенка.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #40 -: юли 01, 2014, 07:51:38 »

Aз ги ползвам и са много удобни, пробвай с тях и прецени дали са ти удобни  good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 01, 2014, 08:38:41 »

Много говорите за тези лепенки... Аз още не зная дали биха ми послужили, но можете ли да споделите вие от къде сте си ги купили?  smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #42 -: юли 01, 2014, 08:57:12 »

Има ги в скоро всички магазини за обувки, взимала съм от мегияс до дайхман ( между другото тези на дайхман още са залепени и не мърдат вече 3-4 години  shok) Паоло Ботичели и др.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 01, 2014, 09:21:32 »

В ДМ също има.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 01, 2014, 11:13:00 »

Такива силиконови стелки за възглавничките ползвам, когато нося високи отворени сандали, тъй като кракът ми е тънък и все се хлъзда напред. В затворени боти съм ползвала и от тези, които се слагат отзад на петата, тъй като леко ми обиваха - от вторите съм адски доволна!!! Не си спомням от къде съм ги купувала, но знам, че са на Dr. Scholl
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines