Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:52:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 172540 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: април 20, 2015, 08:39:37 »

Тони, погледнах на сладката обувките, малко по-надолу има информация, 5 инча ток, 1 инч платформа.
А колкото до това дали ще съм боса... В никакъв случай няма да си сложа обувката без чорап. Това не е сандал и наистина не е удобно. И не знам вие как сте, но аз ако си обуя на босо затворена обувка ми се потят краката. Има много удобни чорапи със силикон, наистина не се усещат. Редовно ги използвам и до сега не съм имала проблем. Обувките съм купила, т.е. ММ ги купи като беше в Щатите, разбира се аз си ги избрах smile Не ги купих за сватбени, но ето че ще ми влязат в работа и тук smile Много си ги харесвам, обикновени, изчистени, леко заострени, на нисък ток и имат перлен блясък, лачени са. Сега си търся и ниски обувки, като обикновени пантофки, че като ме заболят краката по време на партито, да мога да ги сменя... Все пак не искам после 1 седмица да ме болят краката :Р
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: април 20, 2015, 08:46:27 »

Докато пробвах рокли в Сватбения център бях с обувки с около 10 см ток. Отпред бяха с платформа и ги чувствах удобни, само че след 1 час седене с тях единият ми крак беше изтръпнал. Значи май не са толкова удобни. Не знам изобщо има ли такова нещо като удобни високи обувки?  huhhuh.gif

Ина, имаш ли снимка на твоите обувки? smile Що се отнася за затворените, щом казвате, че чорапите със силикон са удобни, сигурно към тях ще се насоча. Със сигурност лятото краката ще се изпотят.

От всичко най не харесвам отворена обувка с чорапогащник/чорап.  nea
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: април 20, 2015, 10:51:01 »

И аз не харесвам сандал с чорап... Ужасно безвкусно :Р
А за моите обувки.... Не можах да ги намеря в нета, ще ги снимам като се прибера, но са същите като тези, само че снежно бели:
http://shoetrove.com/nine-west-margot-natural-synthetic-high-heels/
« Последна редакция: април 20, 2015, 10:56:56 от InaMineva » Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: април 20, 2015, 11:06:12 »

Аз днес писах на една фирма да си поръчам обувки, сега очаквам отговора с нетърпение, дано поръчката да е успешна. Става въпрос за танцови обувки, не са нещо кой знае какво, но разчитам да са ми удобни най-вече. Иначе аз също не харесвам сандали с чорап, но затворени обувки не мога да нося изобщо, а пък на бос крак всички сандали правят мазоли и става ужасно неприятно. Така че в краен случай ще си сложа чорапче без ограничител, в крайна сметка удобството ми е на първо място, а роклята така или иначе е дълга и никой няма да види нищо от тези обувки  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: април 20, 2015, 15:51:55 »

Ина, в случай че не открия нищо с дантела, точно към такива ще се насоча  good Много ми харесват, дори в този цвят много наподобяват цвета на поканитеееееее, който ще е и на голяма част от украсаата  yahoo Хм... Щатите..  huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: април 20, 2015, 15:55:39 »

Абе що ще поръчвате обувки от другия край на света, след като няма да ги носите през цялото време? Не че нещо, ама обувката на ток не е като маратонката,че да играеш на сигурно. 95% от булките си сменят обувките в ресторанта.
Един съвет: премерете ги, разтъпчете се малко с тях и тогава купувайте/поръчвайте.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: април 20, 2015, 16:01:13 »

Абсурд, аз няма да си поръчам никога сватбените обувки от сайт.. Даже и не гледам в интеренет, защото ще харесам някой модел на снимка и няма да има къде да го пробвам.. Само с тези за 500лв, просто ми попаднаха във фейсбук, но тях ги има в Би Куин, аз просто няма да дам 500 лв хахаха а pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: април 20, 2015, 16:25:36 »

Днес си намерих ниски обувки и съм много  yahoo yahoo yahoo
Ето ги, не са много хубави, но пък са страшно удобни.


* WP_001128.jpg (17.71 KB, 448x336 - видяно 201 пъти.)
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #293 -: април 20, 2015, 17:39:31 »

При теб май всичко е трудно, коя зодия си, много си колеблива  girl_impossible tease

е коя може nea Везнички естествено  blum danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: април 20, 2015, 19:29:30 »

 Offtopic Милейди, усетих.. Удари дори мен в земята  give_rose

Джоси, браво на теб. Не са баш моя тип, ама щом са ти удобни, това е важно и без това няма да се виждат изпод роклята  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: април 20, 2015, 19:42:30 »

Джоси, честито за обувките. Дано наистина са много удобни.  blum

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: април 20, 2015, 21:08:30 »

Благодаря ви момичета, официаните съм ги показвала, тези са за танците,  и няма да се виждат, но не исках балеринки, че не са ми много удобни.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: април 21, 2015, 07:28:42 »

nansita не съм ги поръчвала специално за сватбени... ММ беше в Щатите на курс 6 месеца до юни 2014 и му обяснявах по скайп как съм видяла уникални обувки в Найн Уест в мола във Варна и той каза да пробвам и да му кажа номер и ще ми купи... Имам си 4 прекрасни чифта техни обувки от там на цената на чифт и половина в Бг. Не знам ти дали не би се възползвала... Пробвах в магазина им тук и вече знаех точно кой номер ми трябва smile Имам бели и сини от един модел... сините са уникални, влюбена съм в тях, а белите съм ги носила 2 пъти и сега ще си ги нося на сватбата smile Сините са такива, с малко по-нисък ток :Р
http://www.6pm.com/nine-west-flax-blue-synthetic
А за смяна искам тези ниски, обикновени, бели, лачени обувки, но в магазините няма, а от нета не ми се поръчва, че ако не ми станат... :Р
http://magazinmonic.com/damski-obuvki/beli-niski-damski-obuvki-p-5224.html?osCsid=8ldie97mj7csk5mps871bj0mv3
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: април 21, 2015, 07:36:35 »

Ина, ако решиш да поръчваш от нета не можеш ли да измериш дължината на стелката и така да се ориентираш.
Аз нося 38 номер и винаги 38 са ми ставали. По-скоро аз се притеснявам дали ще ми харесат как ми стоят на крака.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: април 21, 2015, 07:37:57 »

Ох, аз не знам вторите какви да са... Толкова ниски обувки направо ще ми съсипят крака... Сложна работа, нито да са високи, нито да са ниски  blush
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines