Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 12:40:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувите - 11-та част  (Прочетена 176375 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #165 -: февруари 14, 2015, 12:29:54 »

Още не съм си купила обувки. Мисля да си взема едни елегантни, отворени отпред, на средно висок ток (обикновено съм на равни и с високите токове не се разбираме) и едни ниски, тип пантофка. Роклята я взех с такава дължина, понеже танцуваме суинг танци и искам да ми е удобно, та ще ми трябват и удобни обувки. Чудя се дали да не ги взема в светло синьо, понеже букетът ми ще  в синьо-лилавата гама.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: февруари 14, 2015, 12:57:59 »

О, идеята е много хубава! Аз бих заложила на цветни обувки с тази рокля smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #167 -: февруари 14, 2015, 14:09:25 »

И аз взех да се позамислям за цветни обувки, идеята ми се струва доста добра. Тъкмо ще са акцент, а пък и стига с това всичко бяло. Ако роклята ми е екрю може би ще си потърся прасковени обувки, не искам да са много високи, по-удобни да са, 6 см мисля е добре, ще имам и балеринки задължително.
Когато комувах 1 -я час престой в църквата ни разказа играта-и на мен и на булката, тя си свали токовете още на излизане от църквата-аз бях на 12 см.  shok ужасно ме боляха краката, издържах официалната част и малко преди ръченицата предвидливо си обух едни сладки бели балеринки и се родих направо с тях.
Според това дали роклята е бяла или екрю ще си избера цвят.
 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: февруари 14, 2015, 17:57:24 »

Обожавам тези снимки с комбинацията на рокля и кецове... За мен също не е опция, но много си ги харесвам и ако замисъла на сватбата беше друг, може би щях да го направя, сега няма как Wink Иначе съм твърдо за цветни обувкиии smile


flutter, обожаваме суинг танциите, ако ни останат финанси мислим да си викнем няколко танцьора за шоу smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 14, 2015, 18:17:42 »

Аз мразя обувки - имам два чифта - едни гумени сандали и един гумени ботуши. Според сезона.
Вярвайте, тапи за краката на столовете вече съм търсила, но не и обувки. Роклята, на която съм се спряла не върви с тези кецове, просто така се надявам до септември да отменят обувките   pleasantry В смисъл, мразя да избирам, малко да ми удобни.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: февруари 14, 2015, 18:55:25 »

Мен всичко ми убива, зима , лете- винаги. Такива са ми краката. Затова за втората сватба, взех та си поръчах оттук обувки, и за първи път, о, чудо= нямах пришки и мехури smile
http://www.gabinashop.com/
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 14, 2015, 19:53:51 »

Кецовете се вземат за втората част от сватбата, а именно в ресторанта. Ако булката е с дълга рокля и кецовете са бели те ИЗОООБЩО няма да се виждат, а и да са друг цвят голямо чудо...НЕТРАДИЦИООНО Е и е доста по симпатично от балеринките. Всеки си има предпочитания, а на някой от нас са кецовете  Wink
предпочитаме да сме уникални, а не еднообразни smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 14, 2015, 20:09:57 »

На мен ми харесва това,  че модата се промени,  за да може да носиме каквото искаме, това разнообразие е много хубаво  Wink
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #173 -: февруари 14, 2015, 20:43:31 »

За момичетата, които живеят в Сф - нали знаете тези магазини с немски стоки, има и дрехи и обувки. Забравих им името. Има магазин на Стамболийски, Раковска..Там често има много хубави обувки на добри цени. Днес влязох на разгледам в магазина на Раковска и имаше едни много сладки обувки - естествена кожа, но не бели, а нежно шампанско, кожата беше със съвсеееем деликатен "блясък" - нещо като ефект на сатен, но си е кожа. Токът - около 5 см, отпред леко заоблени, като пантофки, абе страхотни. Но бяха 37, а аз нося 38. Иначе сигурно щях да ги взема. Хубави бяха...
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #174 -: февруари 15, 2015, 15:10:50 »

Хубаво е наистина, да се разчупят малко нещата. Аз обаче мразя кецове, никога не съм носила.
Не гипвъзприемам за сватба, за мен са си крайно неподходящи. Но аз не си падам по такъв стил по поринцип.
Предпочитам балеринки. Просто на сватбати си не бих сложила спортни обувки -маратонки или кецове.  blum
Но всеки си има предпочитания. blum
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 18, 2015, 14:31:28 »

Мен пък цветните обувки, дори и спортните, много ми харесват. Все още се чудя дали да заложа на някакъв ярък цвят...  smile
Малко снимки от нета -
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 18, 2015, 14:38:36 »

Да, да - аз съм ЗА цветни и дори спортните  Bravo Bravo Bravo
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 18, 2015, 14:47:28 »

Аз съм толкова висока с обувките ми, че кума ще ми е до рамото  laugh laugh чудя се дали да не ги сменя  pardon иначе ще са цветни задължително  girl_wink
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #178 -: февруари 18, 2015, 16:25:43 »

Нищо не ми харесва на мен дори и в нета само като гледам нищо не ми хваща окото
То аз все едно че рокля имам та съм тръгнала обувки да гледам  danceg
Абе то кецовете няма да се виждат ама много ми е хулиганско простете  smile
Къде да разгледам по София обувчици освен Мегиаз и на графа

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 18, 2015, 16:33:32 »

Аз обувки в последните години си купувам само от Geox, GiAnni и Humanic. Виждам, че много се коментира Мегиас, ама в последните години толкова им падна качеството  NO

Колкото до кецовете е въпрос на стил.. На една винтидж сватба със суинг танци си пасва на мах smile  good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines