Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 02:21:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kali87 10.05.2014  (Прочетена 25325 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 11, 2014, 12:26:42 »

Честито  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 12, 2014, 10:30:30 »

 Сватбаааа  Честито на младото семейство! CHEERS
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 13, 2014, 02:25:39 »

Много благодаря на всички. Сядам само, колкото да кача една снимка и да ви благодаря. Като имам време тези дни ще седна да разкажа. Засега мога само да кажа: Всички нерви, разправии, главоболия...просто си струват, момичета. Изживях една невероятно красива, романтична, забавна, вълнуваща, смешна приказка. Емоцията е толкова наситена с всякакви усещания....вълшебно беше всичко. Girl_hide



* булка.jpg (26.29 KB, 306x448 - видяно 415 пъти.)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 13, 2014, 08:00:01 »

 Кали, изглеждаш невероятно  girl_impossible Нямам търпение да прочета и разказа  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #49 -: май 13, 2014, 10:39:43 »

Честитооооо!!!!!

С нетърпения чакаме да разкажеш как е минало и как е протекъл целия ден smile Сигурна съм , че е било прекрасно изживяване!

Пожелавам ти много щастие  и семейна топлина smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 14, 2014, 18:22:42 »

Прекрасна булка  give_rose
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 27, 2014, 00:58:20 »

Много ме е срам, че толкова време бавя този разказ, но да ви кажа сватбата въобще не свършва, когато си отиде последния гост. Защото после следват един куп околосватбени, сладки, незабравими емоции.
След това избягахме двамата със съпруга ми във Велинград. А като се прибрахме ни нападнаха един по един всички - да разказваме, да се виждаме, да ни дойдат на гости..

Само гледайте 2:00ч. а аз пиша  crazy

Вместо обаче среднощен разказ съм ви подготвила малко видеокадри. Професионалните ги чакаме във сряда и ще има още.

Благодаря на всички за милите думи и за подкрепата, която срещнах в този форум около нелеката задача да организирам нашата приказка.

..но сега със сигурност мога да кажа, че наистина всички нерви си заслужават. Всъщност толкова ми хареса да организирам сватба, че опитвам да си намеря работа в някоя сватбена агенция pardon

а ето и два линка от Гражданското:

https://www.youtube.com/watch?v=NXjmCOkCWD4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=1WcdobSSmtI
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 27, 2014, 08:35:48 »

Много сте сладки, Кали  Girl_hide Пожелавам ви да сте винаги толкова влюбени и щастливи! С натърпение очаквам разказа ти.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 27, 2014, 12:04:14 »

А ето го и разказа. Обичам да пиша, затова ще ме извините ако се отвличам малко Wink

Станах и си направих кафе. Не сватба, не земетресения..нищо не може да ме откъсне от сутрешното ми кафе. После разбрах, че това е най-доброто решение, което съм взела за деня, защото следващата ми почивка беше на другия ден към 14:00ч.
Изпих си кафето, напук на цялата суматоха около мен, изкъпах се и докато ми съхне косата една приятелка дойде да я гримирам. Когато тя си тръгна, дойде друга, за да ме откара до фризьорския салон. Докато ми правеха прическа тя подреди кошничките в ресторанта и ми снима украсата, за да съм спокойна, че всичко е, както го искам. Бях казала на младоженеца, че не е на хубаво да се чуваме в деня на сватбата и така си спестих подзвънкванията "Готова ли си? "Да не закъснееш" и т.н. Правих си сама пиафлората за младоженския автомобил и докато бях на фризьор, всъщност ми звъннаха само за това - да ми кажат, че колата е дошла и че пиафлората се е залепила като по учебник.
Понеже младоженеца живее няколко блока от мен, накарах приятелката ми на връщане от салона да минем по тяхната улица, за да видя колата и ако може да мерна младоженеца (което обаче не успях)smile
Когато се прибрах се гримирах и си облякох бельото и чорапите, за да остане4 после само роклята мама като пристигне да ме облече.
Мама малко закъсня, което беше доста стресиращ момент, защото приятелите ми започнаха да идват. Но от друга страна идваха онези най-близки, които нямаше проблем да ме видят по чорапи pardon

После мама ми облече роклята, заедно с още 5-6 момичета. Ей, чувстваш се наистина като принцеса. Един ти стяга връзки, друг ти нагласява косата, трети опъва гънки. Много хубав момент беше. И много забавен.
И някой каза "Идват" а аз си мислех, че още е толкова рано.
И оттук насетне всичко стана един сън. С ужасно силно сърцебиене и потичане на сълзи ей така от нищото.
Не чувах какво става, не знаех какво се случва отпред. Пред мен бяха приятелките ми, за да не ме види младоженеца веднага като влезе. А отстрани се бяха заредили фотото и видеото и други приятелки, за да снимат първите ни реакции.
Знам, че течеше ритуала по "откупването", защото периодично ми носеха обувка пълна с пари и момичетата преди мен касваха" че не стига", а аз зад тях вече имах сила само да казвам "Пуснете го..пуснете го"
Това ми беше най-напрегнатия момент. Тогава притеснението сякаш е най-силно. После той си е до теб и всичко е два пъти по-лесно.
Ти имаш само да се смееш, да го държиш за ръка и да се радваш на празника си.
Церемонията в гражданското беше много трогателна, после той м изнесе на ръце и във втората зала бяха поздравления и снимки. Момичета погрижете се някой да има до вас, който да събира букетите. Много е важно, защото иначе от цветя, нито снимки могат да се направят, нито нищо. И то някой, който не е от най-близката рода. Най-добре да са шаферките.
Когато тръгнахме от гражданското, вече като семейни, отидохме в парка да си правим снимки, а гостите са се отправили в ресторанта.
Моят брат трябваше да разпределя моите гости, ама аз бях забравила да му дам списъка и това е всъщност единствения гаф, който стана на сватбата. Но по телефона се чухме, горе долу се разбрахме и оставих всичко друго на надеждата, че ме познава добре и ще предусети нещата. Беше се справил брилянтно.
След като ми посрещнаха и свекърва ми и майка ми ни захраниха, а аз на тях набутах в устите по едно огромно парче хляб, за да мълчат напред така...всичко беше един незабравим купон, много забавен, много романтичен, много смешен...
На първият ни танц, бяхме уредили да ни пуснат мъгла..и стана като по филмите (ще ви оставя линк в края на разказа).
Всичко свърши много, много бързо. Въобще не разбрах кога минаха 7 часа. Не съм видяла или не помня много моменти, които после ми разказваха. Не знам, ти си център на събитието и някак изпускаш много от периферията. Просто някак си, нямаш време да видиш какво се случва около теб.
Прибрахме се, свекърва ни ни уведе по бяло платно и после продължихме до 8 сутринта.
На следващия ден започнаха да валят отзиви колко хубаво е било. До днес още валят всъщност. Кошничките са постигнали фурор...
С една дума...приказката се получи без гафове и остана в сърцата ни като един невероятен спомен.

а ето и линк с мъглата:

https://www.youtube.com/watch?v=9I4oFYXo-3k&feature=youtu.be

Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 27, 2014, 12:15:53 »

Кали,страхотни сте,бърша тука сълзи,сополи...много е трогателно,все така да се обичате  Bravo
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 27, 2014, 12:21:06 »

Кали,страхотни сте,бърша тука сълзи,сополи...много е трогателно,все така да се обичате  Bravo

 cray
То аз се разплаках...и после се разсмях.

Уникално преживяване.  yahoo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 27, 2014, 12:46:00 »

Кали  heart Много е хубаво. Въпреки че видях всички снимки във фб и знаех какво да очаквам, много се развълнувах и аз!
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 27, 2014, 13:15:24 »

Благодаря, мила...

Аз с нетърпение чакам твоите снимки. Вярно има време, ама ще литне като един миг.

Прегръдки
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #58 -: май 27, 2014, 13:29:30 »

Kaлиии невероятно е било! Пожелавам ти цял живот по толкова, по 5, по 20 и тн. да бъдете щастливи give_rose
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 27, 2014, 13:37:23 »

Kaлиии невероятно е било! Пожелавам ти цял живот по толкова, по 5, по 20 и тн. да бъдете щастливи give_rose

Благодаря, миличка!  heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines