Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:48:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kali87 10.05.2014  (Прочетена 25182 пъти)
 
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 14, 2014, 07:38:51 »

 blush благодаря.

какво да ти кажа. Исках повечето от нещата да са ръчна изработка...защото така имат дух някак си. За мен беше важно да пипна със собствените си ръце абсолютно всеки детайл.

Ако можех щях самичка и ресторанта да си подредя, но ще съм заета в Гражданското smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #16 -: април 14, 2014, 09:08:47 »

Kali....и аз обмислях точно същото. Искаше ми се и ресторанта да си направя, но няма да има как да стане, чисто времево, затова се обърнах към агентка smile Разбира се идеите и част от украсата си я взех самичка и се надявам да се получи добре като краен резултат smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #17 -: април 14, 2014, 10:09:45 »

Определено нещата, които сами си изработваме, са заредени с много положителна енергия и това се усеща. Освен това измислянето им, избирането на материалите и изработката са един много приятен процес и оставят много хубав спомен  Girl_hide
И аз исках сама да си украся ресторанта, бях измислила даже как да стане, но на срещата с управителя се оказа, че те имат украса, която много ми допадна, само добавих няколко дребни детайла.

И в твоята тема да полюбопитствам - ще имаш ли моминско парти?
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 16, 2014, 12:40:00 »

зА украсата в ресторанта се доверих на сватбена агенция..но предчуствам, че ще стане много хубаво + една приятелка ще я изпратя там да пипне малките детайли и да помогне на персонала при подреждането и салфетките, както и ще ми нареди подаръчетата за гости по масите, за да ги посрещнат като отидат.

Днес си взех и медицинските... подготовката си върви и само броя дните smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 22, 2014, 14:49:20 »

Давам отчет smile

С кумицата избрахме невероятно красиви чаши и шампанско и букет Yes Girl_hide. Много съм щастлива smile  danceg

Остана тортата, пастите, разпределението в ресторанта и още някои други дреболии
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 23, 2014, 09:59:36 »

Честити нови придобивки.
с какви цветя ще е букета?
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 23, 2014, 10:04:08 »

9 бели рози със залепена перличка във всяка, отстрани ще има зеленина, на кръг около букетчето.

Ще стане малко, кокетно букетче тип "топчица", а надолу ще пада до ръба на полата ми сатенена панделка в цвят бордо

« Последна редакция: април 23, 2014, 10:06:01 от kali87 » Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #22 -: април 23, 2014, 10:55:38 »

Да надникна и в твоята темичка  Wink Страхотно букетче  Bravo А бутониерата на младоженеца каква ще е?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #23 -: април 23, 2014, 12:45:30 »

Букета е суууупееееррр!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #24 -: април 23, 2014, 13:22:38 »

Страхотен букет ще стане!
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 23, 2014, 14:00:15 »

Благодаря...

Младоженеца ще е пак с бяла роза, има и перличка и нещо като мрежа...
Всъщност мъжките бутониери са ми еднакви, неговата не е по-особена...всъщност трябва ли?   huhhuh.gif

Но всичко е на склад при свекървата, че вкъщи имам котки и превантивно да не стане някоя беля, всичко е при нея. Преобразила е неговата някогашна стая в "сватбен склад" smile Даже е под ключ да не любопитстват гостите й smile

А гривните за жените са абсолютно същите като мъжките, само че са на панделка, че да им пробивам хубавите рокли
« Последна редакция: април 23, 2014, 14:06:24 от kali87 » Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #26 -: април 25, 2014, 16:18:47 »

Здравей, и от мен, мила kali, записвам се да следя как се развиват емоциите при теб с огромен интерес. Страшно много ми харесва букета ти - Уникален е! good

За бутониерите и аз не знам дали на младоженецът трябва да е по-различна, мисля, че е въпрос на личен избор.

Да те питам, колко време преди сватбата наехте сватбената агенция и какво точно си и поверила да прави?
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 27, 2014, 08:17:02 »

Букета е много хубав Bravo Bravo
Относно бутониерите и моите ще бъдат еднакви.

Чета постовете и малко се поуспокоих - мислех си дали нещо не ми е наред. За подредбата и украсата на ресторанта се доверих на агенцията и персонала на ресторанта, но определено исках и аз да съм там. 
 smile smile smile

Сега вече знам - треската, която ме тресе си е съвсем нормална  yahoo yahoo yahoo
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 28, 2014, 08:50:18 »



Да те питам, колко време преди сватбата наехте сватбената агенция и какво точно си и поверила да прави?


Някога март беше. На агенцията поверих украсата в ресторанта, взех си от там фотограф и видео и жива музика.
Но определено след срещата ми със собственика на агенцията ми се изясниха много неща
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 28, 2014, 08:54:29 »

Вики, нормална си е треската...а пък 13 дни преди сватбата е още по-нормална Wink
Аз накрая направих така, че да участвам донякъде в украсата на ресторанта. Със сервитьорката, която ни записа се сприятелихме и вчера ми даде личния  си телефон да й звънна. Ще украсяват ресторяанта предишната вечер и аз ще отида. А на сутринта в сватбения ден, докато съм на прическа, една приятелка ще свие салфетките и ще подреди тейбъл картичките и кошничките и тъй като салона, в който ще ходя е близо до ресторанта, когато мина да я взема, ще надникна да видя как е станало
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines