Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:35:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на kali87 10.05.2014  (Прочетена 25180 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: април 10, 2014, 15:05:57 »

Ето, че дойде време и за една много сръчна бъдеща булка  give_rose
Мила kali87, пожелавам ти прекрасен последен месец като госпожица и чакам с нетърпение да покажеш още красоти, които си сътворила около сватбата  give_rose


Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #1 -: април 10, 2014, 15:14:35 »

Да се запиша и аз, честита темичка на kali87, ще я следя с удоволствие  smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 10, 2014, 15:27:30 »

Aх..благодаря за темичката и за пожеланията.
Наистина...един месец.

какво не съм ви показвала?

а - сетих се - сватбения ми сайт, адреса на който закачихме на едни малки картончета за поканите

адресът е:
kalievgeni.url.bg

използвах от онези готови платформи и не стана кой знае колко дизайнерски интересен, но пък като си го отворя и ми става хубаво smile


* 20140409_181801.jpg (27.74 KB, 448x336 - видяно 394 пъти.)
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 10, 2014, 15:30:35 »

http://kalievgeni.url.bg/

Така с линк май ще е по-удобно  smile smile smile
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #4 -: април 10, 2014, 19:19:16 »

Честита темичка Kali smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 10, 2014, 19:39:19 »

Честита тема, Кали! Малко остана!
Чудесни покани, страхотен сайт!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #6 -: април 10, 2014, 19:51:40 »

Честита темичка, Кали! Да я напълниш с каквото ти душа иска. Пиши  докъде сте с подготовката. Слуша ли те младоженеца lol пожелавам ти страхотен последен момински месец!
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 10, 2014, 23:55:17 »

 Offtopic

blackisback, сега загледах, че от толкова отговори по темите, носиш званието "професор"
Държа да кажа, че беше първата, която ме посрещна в този форум и ми е много мила...

Shide,, слуша къде ще ходи?!  beating

Обаче покрай тези сватбени вълнения, ремонта вкъщи и двамата започна да не ни слуша главата  crazy
Лягаме си и аз сънувам кошнички, а той гипсокартон

Топката в корема се увеличава и не мога да преценя даже дали е от хубавото или от притеснение. Станала съм толкова емоционална и разсеяна..и времето никога не ми стига за нищо.
До миналата седмица имах изпити...вече свикнах да спя по малко smile

Доста неща ни остават или на мен ми се струват доста - не знам вече.
Утре ще ходя със зълва ми да ни купи секция на новия хол - това ще ни е сватбения подарък danceg danceg danceg и ще проверя с тези медицински как стои въпроса, че и за тях дойде време.

Другата седмица имаме срещи с музика, фото и видео.
Сега младоженеца урежда машина за дим и лазер и ще танцуваме сватбения си блус, обгърнати в червена мъгла  blush
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 11, 2014, 05:53:28 »

Offtopic

blackisback, сега загледах, че от толкова отговори по темите, носиш званието "професор"
Държа да кажа, че беше първата, която ме посрещна в този форум и ми е много мила...

Да, аз съм си известен спамър biggrin

По темата: много се радвам, че нещата се подреждат около теб! Щом и на изпити ходиш, значи всичко е наред  smile Браво!

Разкажи ни за прическата, грима и маникюра smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #9 -: април 11, 2014, 10:09:03 »

Еха Кали....направо ти открадвам програмата...хахахах smile Моята е абсолютно същата, само където ритуала ни е в 16, а не в 16.30 smile А и ти толкова хубаво си го написала, че направо ми е от страхотна помощ. Надявам се да нямаш против smile Страхотна сватба ти желая!
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #10 -: април 11, 2014, 10:31:57 »

Лягаме си и аз сънувам кошнички, а той гипсокартон
 
и ще проверя с тези медицински как стои въпроса, че и за тях дойде време.
Ех, тези сънища  funnytooth  И ние сънуваме невероятни глупости, милото тази сутрин ми разказа как сънувал, че му омаляват обувките, докато танцува  ROFL 

Относно медицинските, ако си от София, пиши ми ЛС да ти кажа къде ги извадихме, аз съм писала и в съответната тема, направиха ни ги бързо и за 20лв/човек.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 11, 2014, 10:39:33 »



Разкажи ни за прическата, грима и маникюра smile

Прическата....е малко по-скъпа от колкото исках. 50лв. пробната и 100 за официалната, но пък ще ми сложат 5 реда допълнителна коса и така ще падат къдрици до кръста. Ще е на едри букли с мноооого обем и малка диадема. А бретона ще е на една страна свободен.

Гримът ще си ги правя аз. Попринцип се занимавам с грим и реших, че няма да дам на друг да ме пипа. Така ако не се харесам ще си се ядосвам на мен си smile Ще е в златисто и бяло с хубава очна линия и ще сложа допълнително мигли, защото на снимките ще изглежда по-добре. А маникюра - записах си час за 9 май следобед - само оформяне и лак. Нещо леко ще е - френски маникюр и само на безименния и на средния пръст някаква нежна картинка
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 11, 2014, 10:40:48 »




Нищо против нямам vilinki . И аз я взаимствах от друго място - е малко я преиначих  blush
« Последна редакция: април 11, 2014, 10:43:19 от kali87 » Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 11, 2014, 10:41:27 »



Относно медицинските, ако си от София, пиши ми ЛС да ти кажа къде ги извадихме, аз съм писала и в съответната тема, направиха ни ги бързо и за 20лв/човек.

Не, не сме от София. От Перник сме
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 11, 2014, 16:35:15 »

А как ти хрумна идеята за подаръците за гостите, мен много ме впечатлиха?

А и за другите неща може пак да повториш, от толкова теми и булки се обърквам накрая smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 14, 2014, 07:38:51 »

 blush благодаря.

какво да ти кажа. Исках повечето от нещата да са ръчна изработка...защото така имат дух някак си. За мен беше важно да пипна със собствените си ръце абсолютно всеки детайл.

Ако можех щях самичка и ресторанта да си подредя, но ще съм заета в Гражданското smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #16 -: април 14, 2014, 09:08:47 »

Kali....и аз обмислях точно същото. Искаше ми се и ресторанта да си направя, но няма да има как да стане, чисто времево, затова се обърнах към агентка smile Разбира се идеите и част от украсата си я взех самичка и се надявам да се получи добре като краен резултат smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #17 -: април 14, 2014, 10:09:45 »

Определено нещата, които сами си изработваме, са заредени с много положителна енергия и това се усеща. Освен това измислянето им, избирането на материалите и изработката са един много приятен процес и оставят много хубав спомен  Girl_hide
И аз исках сама да си украся ресторанта, бях измислила даже как да стане, но на срещата с управителя се оказа, че те имат украса, която много ми допадна, само добавих няколко дребни детайла.

И в твоята тема да полюбопитствам - ще имаш ли моминско парти?
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 16, 2014, 12:40:00 »

зА украсата в ресторанта се доверих на сватбена агенция..но предчуствам, че ще стане много хубаво + една приятелка ще я изпратя там да пипне малките детайли и да помогне на персонала при подреждането и салфетките, както и ще ми нареди подаръчетата за гости по масите, за да ги посрещнат като отидат.

Днес си взех и медицинските... подготовката си върви и само броя дните smile
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 22, 2014, 14:49:20 »

Давам отчет smile

С кумицата избрахме невероятно красиви чаши и шампанско и букет Yes Girl_hide. Много съм щастлива smile  danceg

Остана тортата, пастите, разпределението в ресторанта и още някои други дреболии
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 23, 2014, 09:59:36 »

Честити нови придобивки.
с какви цветя ще е букета?
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 23, 2014, 10:04:08 »

9 бели рози със залепена перличка във всяка, отстрани ще има зеленина, на кръг около букетчето.

Ще стане малко, кокетно букетче тип "топчица", а надолу ще пада до ръба на полата ми сатенена панделка в цвят бордо

« Последна редакция: април 23, 2014, 10:06:01 от kali87 » Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #22 -: април 23, 2014, 10:55:38 »

Да надникна и в твоята темичка  Wink Страхотно букетче  Bravo А бутониерата на младоженеца каква ще е?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #23 -: април 23, 2014, 12:45:30 »

Букета е суууупееееррр!
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #24 -: април 23, 2014, 13:22:38 »

Страхотен букет ще стане!
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 23, 2014, 14:00:15 »

Благодаря...

Младоженеца ще е пак с бяла роза, има и перличка и нещо като мрежа...
Всъщност мъжките бутониери са ми еднакви, неговата не е по-особена...всъщност трябва ли?   huhhuh.gif

Но всичко е на склад при свекървата, че вкъщи имам котки и превантивно да не стане някоя беля, всичко е при нея. Преобразила е неговата някогашна стая в "сватбен склад" smile Даже е под ключ да не любопитстват гостите й smile

А гривните за жените са абсолютно същите като мъжките, само че са на панделка, че да им пробивам хубавите рокли
« Последна редакция: април 23, 2014, 14:06:24 от kali87 » Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #26 -: април 25, 2014, 16:18:47 »

Здравей, и от мен, мила kali, записвам се да следя как се развиват емоциите при теб с огромен интерес. Страшно много ми харесва букета ти - Уникален е! good

За бутониерите и аз не знам дали на младоженецът трябва да е по-различна, мисля, че е въпрос на личен избор.

Да те питам, колко време преди сватбата наехте сватбената агенция и какво точно си и поверила да прави?
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 27, 2014, 08:17:02 »

Букета е много хубав Bravo Bravo
Относно бутониерите и моите ще бъдат еднакви.

Чета постовете и малко се поуспокоих - мислех си дали нещо не ми е наред. За подредбата и украсата на ресторанта се доверих на агенцията и персонала на ресторанта, но определено исках и аз да съм там. 
 smile smile smile

Сега вече знам - треската, която ме тресе си е съвсем нормална  yahoo yahoo yahoo
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 28, 2014, 08:50:18 »



Да те питам, колко време преди сватбата наехте сватбената агенция и какво точно си и поверила да прави?


Някога март беше. На агенцията поверих украсата в ресторанта, взех си от там фотограф и видео и жива музика.
Но определено след срещата ми със собственика на агенцията ми се изясниха много неща
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 28, 2014, 08:54:29 »

Вики, нормална си е треската...а пък 13 дни преди сватбата е още по-нормална Wink
Аз накрая направих така, че да участвам донякъде в украсата на ресторанта. Със сервитьорката, която ни записа се сприятелихме и вчера ми даде личния  си телефон да й звънна. Ще украсяват ресторяанта предишната вечер и аз ще отида. А на сутринта в сватбения ден, докато съм на прическа, една приятелка ще свие салфетките и ще подреди тейбъл картичките и кошничките и тъй като салона, в който ще ходя е близо до ресторанта, когато мина да я взема, ще надникна да видя как е станало
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 28, 2014, 10:36:53 »

Kali, вие кой ресторант избрахте? Ние също сме от Перник и ще сме в Елдорадо, та ще ми бъде интересно да споделиш, ако и вие сте там,  как е храната и какво меню сте избрали. Ние още не сме ходили да избираме менюто.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 28, 2014, 11:11:09 »

И ние сме там smile

Менюто...те ти дават 8 някъде примерни менюта и ти си избираш..а може и да си направиш компилация..примерно салатата от едното, от второто еди какво си и т.н. Разрешават да си вкараш свои алкохол и десерти. И куверта излиза на много приемливи цени.
А иначе всеки ми казва, че това е страхотно място за сватба, защото е широко, а и музиката звучи вътре много добре.

Вие кога сте?
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 28, 2014, 20:27:49 »

Вики, нормална си е треската...а пък 13 дни преди сватбата е още по-нормална Wink
Аз накрая направих така, че да участвам донякъде в украсата на ресторанта. Със сервитьорката, която ни записа се сприятелихме и вчера ми даде личния  си телефон да й звънна. Ще украсяват ресторяанта предишната вечер и аз ще отида. А на сутринта в сватбения ден, докато съм на прическа, една приятелка ще свие салфетките и ще подреди тейбъл картичките и кошничките и тъй като салона, в който ще ходя е близо до ресторанта, когато мина да я взема, ще надникна да видя как е станало

Как хитро си ги навързала нещата  Oh my ...
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 28, 2014, 23:48:24 »

Ние сме на 14 юни, има още време затова не съм се разбързала smile
За алкохола и десертите знам, още в началото ни казаха, че може да си ги внесем.
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 02, 2014, 09:13:52 »

Кали,записвам се и в твоята тема ,малко накрая,но ще черпя много идеи от теб good Пожелавам ти най-прекрасния сватбен ден !
И един тънък въпрос-кутиите за подаръци сами ли си ги правите или ...май никъде не съм срещала да продават (с изключение на сайтове) ?
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 08, 2014, 05:57:31 »

2 дни остават smile едва ли ти е до форума тея дни, но се вълнуваме с теб, да знаеш smile
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 09, 2014, 22:22:24 »

kali87, искам да ти пожелая един страхотен ден и съвършенна сватба  weddingday
И нека всичко бъде точно така както си си го представяла и искала.

Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 10, 2014, 07:43:28 »

Честит сватбен ден на Кали! И аз ти пожелавам съвършен сватбен ден с много усмивки и много снимки smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 10, 2014, 09:13:42 »

 weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday Сватбаааа weddingday
Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 10, 2014, 12:43:52 »

ГОРЧИВООО ! Сватбаааа Сватбаааа weddingday
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 10, 2014, 14:06:57 »

 Честито Кали!  give_rose give_rose give_rose
Активен
alisiq
Гост
« Отговор #41 -: май 10, 2014, 14:10:08 »

ЧЕСТИТА СВАТБА! smile
 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #42 -: май 11, 2014, 00:18:15 »

Честито госпожо!  give_rose
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 11, 2014, 09:46:49 »

Честито, Кали!!! Пожелавам ви много, много любов и щастие!  give_rose
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 11, 2014, 11:03:02 »

Честито  Сватбаааа

Желая Ви дълъг семеен живот, изпълнен с прекрасни моменти и много поводи за усмивки  CHEERS

Кали, след като по размине еуфорията - чакаме подробен разказ и снимков материал  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 11, 2014, 12:26:42 »

Честито  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 12, 2014, 10:30:30 »

 Сватбаааа  Честито на младото семейство! CHEERS
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 13, 2014, 02:25:39 »

Много благодаря на всички. Сядам само, колкото да кача една снимка и да ви благодаря. Като имам време тези дни ще седна да разкажа. Засега мога само да кажа: Всички нерви, разправии, главоболия...просто си струват, момичета. Изживях една невероятно красива, романтична, забавна, вълнуваща, смешна приказка. Емоцията е толкова наситена с всякакви усещания....вълшебно беше всичко. Girl_hide



* булка.jpg (26.29 KB, 306x448 - видяно 411 пъти.)
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: май 13, 2014, 08:00:01 »

 Кали, изглеждаш невероятно  girl_impossible Нямам търпение да прочета и разказа  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #49 -: май 13, 2014, 10:39:43 »

Честитооооо!!!!!

С нетърпения чакаме да разкажеш как е минало и как е протекъл целия ден smile Сигурна съм , че е било прекрасно изживяване!

Пожелавам ти много щастие  и семейна топлина smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: май 14, 2014, 18:22:42 »

Прекрасна булка  give_rose
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 27, 2014, 00:58:20 »

Много ме е срам, че толкова време бавя този разказ, но да ви кажа сватбата въобще не свършва, когато си отиде последния гост. Защото после следват един куп околосватбени, сладки, незабравими емоции.
След това избягахме двамата със съпруга ми във Велинград. А като се прибрахме ни нападнаха един по един всички - да разказваме, да се виждаме, да ни дойдат на гости..

Само гледайте 2:00ч. а аз пиша  crazy

Вместо обаче среднощен разказ съм ви подготвила малко видеокадри. Професионалните ги чакаме във сряда и ще има още.

Благодаря на всички за милите думи и за подкрепата, която срещнах в този форум около нелеката задача да организирам нашата приказка.

..но сега със сигурност мога да кажа, че наистина всички нерви си заслужават. Всъщност толкова ми хареса да организирам сватба, че опитвам да си намеря работа в някоя сватбена агенция pardon

а ето и два линка от Гражданското:

https://www.youtube.com/watch?v=NXjmCOkCWD4&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=1WcdobSSmtI
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: май 27, 2014, 08:35:48 »

Много сте сладки, Кали  Girl_hide Пожелавам ви да сте винаги толкова влюбени и щастливи! С натърпение очаквам разказа ти.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 27, 2014, 12:04:14 »

А ето го и разказа. Обичам да пиша, затова ще ме извините ако се отвличам малко Wink

Станах и си направих кафе. Не сватба, не земетресения..нищо не може да ме откъсне от сутрешното ми кафе. После разбрах, че това е най-доброто решение, което съм взела за деня, защото следващата ми почивка беше на другия ден към 14:00ч.
Изпих си кафето, напук на цялата суматоха около мен, изкъпах се и докато ми съхне косата една приятелка дойде да я гримирам. Когато тя си тръгна, дойде друга, за да ме откара до фризьорския салон. Докато ми правеха прическа тя подреди кошничките в ресторанта и ми снима украсата, за да съм спокойна, че всичко е, както го искам. Бях казала на младоженеца, че не е на хубаво да се чуваме в деня на сватбата и така си спестих подзвънкванията "Готова ли си? "Да не закъснееш" и т.н. Правих си сама пиафлората за младоженския автомобил и докато бях на фризьор, всъщност ми звъннаха само за това - да ми кажат, че колата е дошла и че пиафлората се е залепила като по учебник.
Понеже младоженеца живее няколко блока от мен, накарах приятелката ми на връщане от салона да минем по тяхната улица, за да видя колата и ако може да мерна младоженеца (което обаче не успях)smile
Когато се прибрах се гримирах и си облякох бельото и чорапите, за да остане4 после само роклята мама като пристигне да ме облече.
Мама малко закъсня, което беше доста стресиращ момент, защото приятелите ми започнаха да идват. Но от друга страна идваха онези най-близки, които нямаше проблем да ме видят по чорапи pardon

После мама ми облече роклята, заедно с още 5-6 момичета. Ей, чувстваш се наистина като принцеса. Един ти стяга връзки, друг ти нагласява косата, трети опъва гънки. Много хубав момент беше. И много забавен.
И някой каза "Идват" а аз си мислех, че още е толкова рано.
И оттук насетне всичко стана един сън. С ужасно силно сърцебиене и потичане на сълзи ей така от нищото.
Не чувах какво става, не знаех какво се случва отпред. Пред мен бяха приятелките ми, за да не ме види младоженеца веднага като влезе. А отстрани се бяха заредили фотото и видеото и други приятелки, за да снимат първите ни реакции.
Знам, че течеше ритуала по "откупването", защото периодично ми носеха обувка пълна с пари и момичетата преди мен касваха" че не стига", а аз зад тях вече имах сила само да казвам "Пуснете го..пуснете го"
Това ми беше най-напрегнатия момент. Тогава притеснението сякаш е най-силно. После той си е до теб и всичко е два пъти по-лесно.
Ти имаш само да се смееш, да го държиш за ръка и да се радваш на празника си.
Церемонията в гражданското беше много трогателна, после той м изнесе на ръце и във втората зала бяха поздравления и снимки. Момичета погрижете се някой да има до вас, който да събира букетите. Много е важно, защото иначе от цветя, нито снимки могат да се направят, нито нищо. И то някой, който не е от най-близката рода. Най-добре да са шаферките.
Когато тръгнахме от гражданското, вече като семейни, отидохме в парка да си правим снимки, а гостите са се отправили в ресторанта.
Моят брат трябваше да разпределя моите гости, ама аз бях забравила да му дам списъка и това е всъщност единствения гаф, който стана на сватбата. Но по телефона се чухме, горе долу се разбрахме и оставих всичко друго на надеждата, че ме познава добре и ще предусети нещата. Беше се справил брилянтно.
След като ми посрещнаха и свекърва ми и майка ми ни захраниха, а аз на тях набутах в устите по едно огромно парче хляб, за да мълчат напред така...всичко беше един незабравим купон, много забавен, много романтичен, много смешен...
На първият ни танц, бяхме уредили да ни пуснат мъгла..и стана като по филмите (ще ви оставя линк в края на разказа).
Всичко свърши много, много бързо. Въобще не разбрах кога минаха 7 часа. Не съм видяла или не помня много моменти, които после ми разказваха. Не знам, ти си център на събитието и някак изпускаш много от периферията. Просто някак си, нямаш време да видиш какво се случва около теб.
Прибрахме се, свекърва ни ни уведе по бяло платно и после продължихме до 8 сутринта.
На следващия ден започнаха да валят отзиви колко хубаво е било. До днес още валят всъщност. Кошничките са постигнали фурор...
С една дума...приказката се получи без гафове и остана в сърцата ни като един невероятен спомен.

а ето и линк с мъглата:

https://www.youtube.com/watch?v=9I4oFYXo-3k&feature=youtu.be

Активен
stelkkka
Ентусиаст
**
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 27, 2014, 12:15:53 »

Кали,страхотни сте,бърша тука сълзи,сополи...много е трогателно,все така да се обичате  Bravo
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 27, 2014, 12:21:06 »

Кали,страхотни сте,бърша тука сълзи,сополи...много е трогателно,все така да се обичате  Bravo

 cray
То аз се разплаках...и после се разсмях.

Уникално преживяване.  yahoo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 27, 2014, 12:46:00 »

Кали  heart Много е хубаво. Въпреки че видях всички снимки във фб и знаех какво да очаквам, много се развълнувах и аз!
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 27, 2014, 13:15:24 »

Благодаря, мила...

Аз с нетърпение чакам твоите снимки. Вярно има време, ама ще литне като един миг.

Прегръдки
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #58 -: май 27, 2014, 13:29:30 »

Kaлиии невероятно е било! Пожелавам ти цял живот по толкова, по 5, по 20 и тн. да бъдете щастливи give_rose
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 27, 2014, 13:37:23 »

Kaлиии невероятно е било! Пожелавам ти цял живот по толкова, по 5, по 20 и тн. да бъдете щастливи give_rose

Благодаря, миличка!  heart
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 27, 2014, 14:50:01 »

Разбира се smile Ако не тук, във фб със сигурност ще качим снимки.

Я кажи за алкохола: какво се изпи при вас?
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 27, 2014, 14:54:06 »

Снабдихме 30литра ракия, от която останаха около 5-7 някъде

Водката почти не се беше похарчила. 5 човека да са пили водка.

Бира към 40 кенчета.

А за виното не знам. Купихме 20 бутилки, от които да кажем са останали 5.

Притеснявах се, че нищо няма да стигне, а всъщност всичко остана....
винаги остава
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 27, 2014, 14:58:42 »

Колкото до качванията на снимков и видео материал.

Посъветваха ме и започвам да разбирам причината за това - да кача всичко в ъоутубе (примерно) или на сватбения ни сайт, който възнамерявам да превърна във семеен сайт.

Така си спестяваш от това : Искам да разгледам снимки, искам да изгледам филма. Защото в един и същи момент се струпват около 30 човека, на които обещаваш, че ще гледате филма заедно и не мога да си представя какъв киносалон трябва да правя вкъщи.

Затова с линк е лесно:
- Искам да видя филма!
- Чудесно! Ето ти линк.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 28, 2014, 00:28:38 »



Първата сватбена снимка, която получих от фотографа
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 28, 2014, 06:06:46 »

Прекрасни сте! Разкажи ни още....за каквото се сетиш. Разкажи ни например за пътуването ви до Велинград smile

Благодаря ти за инфото за алкохола. Аз съм пред такива размишления сега. Все ми се струва, че каквото и да вземем, нищо няма да стигне.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 30, 2014, 08:48:02 »

За Велинград? какво да ти кажа... екскурзията ни я подариха кумувете в някакъв супер готин хотел - св. Спас. Времето беше идеално за младоженци, защото доста валя и така си имахме възможност да се гушкаме... pardon blushмного, много да се гушкаме
На мен нещо ми беше станало три седмици преди сватбата и там си наваксахме.
Сезонът още не е дошъл във Велинград и беше някак празен..само за нас. Нямаше отворени кръчми и дискотеки, но на нас това адски ни хареса, защото си останахме самички, в тишината...

Единият следобед беше слънчев и си направихме романтичен пикник в природата. Беше много, много хубаво.
Не знам, но от целия лукс, в който бяхме настанени и всички скъпи глезотии, които имахме в менюто си...най ми хареса в полянката, имаше рекичка, която шумолеше и пихме бира от кенчета и си бяхме купили някакви неща от Била-та в града...но беше толкова хубаво... Това ми е най-сладкия спомен от цялата почивка сякаш.

А за алкохола и аз все се притеснявах, че няма да стигне. Мислех, че и асортимента е малко. Но накрая стана така, че хората бяха повече на дансинга и не показаха пълните си възможности в пиенето. Но затова пък се раздадоха на танци smile danceg
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 30, 2014, 08:59:48 »

Браво Кали, всичко е било супер.  Дано и нашата сватба да е така весела и медения месец така релаксиращ.
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 30, 2014, 09:17:58 »

Госпожице, въобще не се притеснявай - всичко ще е прекрасно. Само погледни..вече си сватбен ГУРУ във форума.  girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 30, 2014, 09:29:22 »

Кали, почивката ви звучи повече от супер! Била е напълно заслужен релакс след всички нерви и притеснения от приготовленията.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 31, 2014, 08:12:22 »

Кали, страхотни сте  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines