Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:40:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vilinki - 26.04.2014г.  (Прочетена 18228 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 11, 2014, 15:56:08 »

Сумер, мерси за хубавите думи. Мислих си, че няма да ме затресе нервата....ама нещо взе така да ми трепка в корема smile Хем едно притеснено, хем пък много яко...вълнението е страхотно. Пожелавам го на всяко момиче. Моите приятелки не искаха сватби големи. Само подписи. А аз от преди си знаех, че искам да има тупа, лупа smile При вас как беше? Как решихте да имате голяма сватба пред скромно подписване?
Честита тема мила! Пожелавам ти да имате една прекрасна сватба! Всичките неща,които си избрала за сватбата са много красиви и ви желая много щастие и любов! smile
Ние решихме,че искаме съвсем нормална сватба,както се прави - граждански брак,църква и тържество. Е някои неща ги променихме,като ритуали искам да кажа(взимане на булка и т.н.),други си ги спестихме,но тези трите основните неща си остават.  Ще стане много дълъг поста ако почна да обяснявам всички подробности.  smile За мен не е достатъчно да подпишем просто,не ми звучи толкова специално. Друго си е за мен един цял вълнуващ ден със всички близки и приятели. smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #16 -: април 11, 2014, 17:00:00 »

И аз сега точно това коментирах с колегите ми. Те ми разправят колко по-добре ще е да отидеш на почивка някъде за тези пари. Да, ама не....аз държа на емоцията, на деня с най-близките ми хора. Дори държа всички те да са с мен в ритуалната зала, свидетели на моето Да smile
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #17 -: април 11, 2014, 18:39:10 »

Вили, всичко което си избрала е многоооооо хубаво  smile Влюбих се в книгата за пожелания и бутилката с шампанско  smile
Да си призная честно, и преди разсъждавах като твоите колеги, за по - скромна сватба и меден месец в Тайланд.   smile Дори първоначалната ни идея с моя приятел беше да се оженим в някое родопско село, само с нашите родители и кумовете, но в последствие решихме,  да споделим този вълнуващ за нас ден, с всички близки и приятели, все пак това са емоции, които се помнят цял живот  smile
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 11, 2014, 20:55:23 »

Честита тема! smile
А относно въпроса ти - аз винаги съм знаела, че ще имам голяма сватба, никога не съм обмисляла опцията за малка сватба, за някой друг - да, но за мен....не. Wink
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #19 -: април 13, 2014, 07:53:05 »

Поздравления, чудесно си подхождат детайлите smile Прекрасни са, много ми харесват поканите, особено тези за кумовете. Желая ти един прекрасен празник изпълнен само с  положителни емоции  give_rose
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #20 -: април 14, 2014, 09:13:04 »

Благодаря ви много момичета smile Дано всички имаме прекрасни и незабравими сватби. Вълнението нараства с всеки изминал ден! Вече имам яснота и за менюто, още не съм си платила таксата в гражданското и сега малко се притеснявам да не се окаже, че са ми дали датата на други и тогава ще стане весело. Иначе събота се оборудвах и с обувките. Не съм ги купувала от сватбени магазини. Там според мен са излишно скъпи. При мен ще са два чифта...за всеки случай. Ето ги и тях:



и втория чифт за танците:

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #21 -: април 14, 2014, 09:50:51 »

Страхотно си се справила с всичко!  Bravo Поздравления.. детайлите са невероятни...

А на каква рокля се спря? Ако съдя по поканите и другата декорация може би нещо с дантели? heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 14, 2014, 09:57:40 »

Много ми харесват и двата чифта! Страхотен избор!
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #23 -: април 14, 2014, 10:01:07 »

Страхотни са обувките  Bravo
А моминско парти ще имаш ли?
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #24 -: април 14, 2014, 12:43:12 »

Роклята ми е много изчистена, но нея ще я кача след сватбата smile Има си дантелено болеро (не съм от най-слабичките и държах да имам ръкави)

Лори, моминското ми беше още в края на март, тъй като кумата ми само тогава можеше да дойде до София. Въпреки че самото парти го организира сестра ми smile В  деня на партито, към 5 следобед, ни изпрати заедно с кумата до един салон. Там имахме педикюр, прическа и грим. През това време систъра беше поканила всички мои приятелки у нас. Беше украсила и се беше подготвила с всичко smile В нас имаше много подаръци, сладко шампанско, торта, кетъринг. Подаръците бяха много идейни и готини- от препарати за пране, до кама сутра smile Пак сестра ми беше направила списък и беше инструктирала всяка какво да купи и с какво послание smile След частта у нас се натоварихме по такситата и бегом по баровете. Прибрахме се към 7-8 сутринта. Беше много весело и съм и изключително благодарна за цялата организация. Другото, което ми хареса беше, че частта с подаръците се проведе в нас и не се наложи да ги влача по всички заведения.
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #25 -: април 14, 2014, 18:58:55 »

Ехааа, страхотно моминско партиии  DANCE  Браво на сестра ти!
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #26 -: април 15, 2014, 13:04:41 »

Възползвах се от различни идеи от форума и си направих 2 табелки за взимането на булката smile Долу на входа на блока ще сложа табелка "Ревизия! Елате утре!" , а на вратата на апартамента " Булката избяга".
Мисля, че ще стане забавно. За младоженеца взех отново за майтапа, шоколадови златни монети. Мисля, че ще стане весело като се опита да ме купи първо с тях smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #27 -: април 23, 2014, 10:56:58 »

vilinki сега прочетох за табелките и установих, че сме с еднакви  blum Как вървят последните приготовления? Остана съвсем малко  yahoo
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #28 -: април 24, 2014, 09:36:47 »

Ох Лори, вече лудвам...сънувам кошмари..хахаххаха...пълен ужас! При теб как е? Аз на всичкото отгоре утре имам и рожден ден....та направо вече емоцията е пълна! Останаха ми малко неща още да доуточня, сега последно правим таблото за разпределение на гостите, уточнявам масите в ресторанта, спането на гостите и така smile При теб как е? Тресе ли те треска?
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #29 -: април 25, 2014, 11:15:56 »

Само спокойствие ти е нужно мила, мисли оптимистично и всичко ще бъде наред...
Когато човек е спокоен и се радва на случващото около него всичко минава по мед и масло, така че не се притеснявай - изпразнувай рожденния ден както си му е реда и очаквай с нетърпение това толкова хубаво събитие в живота ти smile
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines