Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:35:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на vilinki - 26.04.2014г.  (Прочетена 18233 пъти)
 
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« -: април 10, 2014, 12:09:31 »

vilinki, останаха малко над 2 седмици до сватбата ти  yahoo  Разкажи докъде сте с подготовката, ще се радваме да видим снимки на готовите дреболийки. Ще имате ли моминско и ергенско парти? Как се запознахте с твоя човек, разкажи ни вашата история  heart С пожелание за незабравими последни дни преди сватбата и, разбира се, вълшебен сватбен ден  give_rose

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 10, 2014, 14:55:59 »

Честита тема и от мен  give_rose
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #2 -: април 10, 2014, 19:16:31 »

Честита темичка и от мен smile
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #3 -: април 10, 2014, 19:52:53 »

Честита темичка lol почти си е отлетяло времето lol как сте с подготовката lol
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #4 -: април 11, 2014, 06:37:10 »

Честита темичка и от мен Вили  give_rose
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #5 -: април 11, 2014, 09:23:16 »

Юхуууу....ето ме и мен smile Лори, благодаря ти много за темичката! Направо си е чест за мен smile

Ох...от къде да започна smile С моя младеж се запознахме през 2009, съвсем случайно в Ямбол. И двамата сме от там, но никога не се бяхме виждали. Оказа се, че и двамата работим в София. Определено се появи привличане още щом се видяхме и след няколко месеца вече бяхме заедно. Минаха 4 години в любов и вълнения, радости и сълзи и една вечер, миналият 12 април,нашето момче ме кани да излезем на ресторант, който ми е много любим. Много настояваше. Аз разбира се изобщо не се дърпах smile Те пък ни настаниха на най-централната маса за негов късмет (който, не се подготвя предварително, така е). Разговорихме се за сватби и бебета и изведнъж нашия се разрови в сакото, вади кутийка и ми казва "И в продължение на нашия разговор, ще се омъжиш ли за мен". Хахахахха....много се смях в последствие. Все едно пишеше e-mail smile. Тогава обаче много се развълнувах, та чак забравих да му кажа Да smile. Той пък беше вдигнал кръвно сигурно до към 3 през нощта. Определихме сватбата за 26.04.14. Това пак беше заради мои тъпотии, тъй като навремето една астроложка ми беше казала да не сключвам брак до 31 и аз затова сключвам брак на първия ден след рождения ми ден. После една друга ми каза хич и да не се женя на тази дата. Аз накрая се изнервих и зачеркнах всички такива олигофрении. Съветвам всички бъдещи булки. Не се занимавайте с астролози, гледачки, баячки, защото само могат да ви объркат. Та  да се върна на темата. При мен празниците ще започнат ден по-рано, защото 25 април ще имам и рожден ден. Ние от първия ден си знаехме кой ще е ресторанта, водещите и фотографите и затова още май месец ги запазихме. Подготовката реалната започна от януари тази година. Нея ще я напиша в друг пост, че сигурно вече се изморихте да четете  smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #6 -: април 11, 2014, 09:32:57 »

Така...сега да мина на по-организационната част smile
Сватбата ни ще е в Ямбол, хотел - ресторант Кабиле. Цветовете избрах според ресторанта и ще бъдат бордо и екрю. Няма да обличам столовете. Ето и снимка:


Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #7 -: април 11, 2014, 10:35:40 »

Колко красив ресторант, ще стане страхотна сватба  Bravo Това с e-mail-а много ме разсмя  lol
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #8 -: април 11, 2014, 14:13:29 »

Лори...беше забавно да smile Ама така е....ще има да се смеем след години smile
Сега ще кача снимки и на разните му други нещица:

Халките взехме от Сара трейд. Ето и моделчето, което си избрах:



а това са чашите:

Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #9 -: април 11, 2014, 14:18:06 »

Поствам и малко снимки на дреболийките - кошничка, късметчета, шампанско, книга за пожелания.
Късметчетата си правих сама от тюла, който остана от роклята, а другите неща поръчах от един сайт - сватбен бутик Немезида. Е, малко си ги дооправих и ги попромених smile









Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #10 -: април 11, 2014, 14:22:15 »

От Aliexpress пък си поръчах едни пиленца, които планирах да са ми върха на сватбената торта, но в последствие като ги получих, прецених, че ще са по-подходящи за част от декорацията. Ето ги и тях, пилетата и тортата, която сме си избрали:



Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #11 -: април 11, 2014, 14:29:31 »

Подаръчетата за гостите изработвам сама smile Те са направени от глина, магнитчета за хладилник. Отгоре са рисувани допълнително с печати и маркери. Ще бъдат поставени в органзено пликче, заедно с едно картонче, на което пише мисъл за любовта, нашите имена и датата. Това е само глиненото сърчице smile

Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #12 -: април 11, 2014, 14:31:10 »

И последно smile

Поканите за родители и кумове. Исках да са по-специални, затова ги поръчах отделно. Луксозни са и много красиви. Ако някой му харесат, ще изпратя сайта smile

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 11, 2014, 15:17:21 »

 Вили, всичко, което си показала е много красиво и следва една тема, много добре си ги избрала нещата! Особено ми харесват поканите  smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #14 -: април 11, 2014, 15:26:26 »

Сумер, мерси за хубавите думи. Мислих си, че няма да ме затресе нервата....ама нещо взе така да ми трепка в корема smile Хем едно притеснено, хем пък много яко...вълнението е страхотно. Пожелавам го на всяко момиче. Моите приятелки не искаха сватби големи. Само подписи. А аз от преди си знаех, че искам да има тупа, лупа smile При вас как беше? Как решихте да имате голяма сватба пред скромно подписване?
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines