Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:17:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lorenna - 26.04.2014  (Прочетена 19145 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 10, 2014, 14:55:02 »

Честита тема и от мен smile И аз ще следя последните дни от подготовката ти с интерес smile

Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #16 -: април 10, 2014, 15:37:52 »

Малко дреболии от мен, вчера ги украсих  chee Сега се захващам с бокала. Купих си и жартиер, понеже не можах да си намеря подходяща ластична дантела, а пък с шиенето не ме бива особено, освен ако не е нещо лесно (като копче)  pardon


* 20140409_131944.jpg (54.09 KB, 300x400 - видяно 2915 пъти.)
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #17 -: април 10, 2014, 15:38:16 »

Ето и виното.


* 20140409_160444.jpg (48.52 KB, 300x400 - видяно 2903 пъти.)
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #18 -: април 10, 2014, 15:55:27 »

Лоренааа, честита тема!  give_rose
Върнах се в началото на подготовката и си спомням вълненията ти около роклята, ще стане ли, ще ти хареса ли...и изведнъж времето е минало тооолкова бързо и е време за Сватбаааа
избрали ли се някаква дестинация за меден месец, може би нещо щуро и различно  yahoo
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #19 -: април 11, 2014, 10:48:56 »

Desislava, наистина си хвръкна времето, докато се обърна и остават 2 седмици  yahoo  Сега в неделя ще направя едно "контролно" обличане на роклята, че нещо отслабнах, което е загадка за мен, в предвид факта, че не съм на диета huhhuh.gif  Баба ми се смее, че ще трябва да слагам презрамки на роклята, ако така продължавам, за да не ми пада  funnytooth
За меден месец си имаме една мечта - Малдивите  heart Другата ни мечта е Португалия. Ще посетим едното от тези места. Но не планираме да заминем веднага след сватбата, защото имаме работа+учене (юнска сесия  angry ).
Разбира се сме си обещали няколко следсватбени дни само за нас, но още не сме решили къде точно (ще е някъде в България).
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 13, 2014, 21:09:39 »

 Как мина пробата на роклята? Как вървят финалните подготовки? smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #21 -: април 14, 2014, 09:49:18 »

crazynelly още не съм я пробвала, понеже е при баба, а там нещо са се разболяли  sad
Финалните подготовки вървят добре, обаче има едни гости, които ме нервират. 100 пъти помолих да ми кажат ще идват ли в ресторанта, или само в гражданското. От един месец ги чакам да ми кажат  crazy  Звъннах им, на 25.04 щели да ми кажат  shok Объркват ми цялото настаняване в ресторанта  GROAN

Като изключим това, другите неща са супер, имам си час за маникюр и педикюр  MANICURE  Обмислям си моминското парти, то ще е малко нестандартно, обаче няма как иначе да стане, тъй като едната ми шаферка пристига съвсем малко преди сватбата и ще правим моминското на 25.04. Съответно няма как да отидем на дискотека, защото ще съм много отнесена на следващия ден. Затова измислих следобедно-вечерно пиене на коктейли, а преди това ще ходим на кино да гледаме един много женски филм, Отмъщение по женски се казва и излиза точно на 25.04  tease

Хахаха, забравих да напиша най-забавното от подготовката, която тече в момента - опреснителен курс по танци за милото  danceg  Много му се радвам колко добре се справя с всичко - хорà, салса, ча-ча, даже и джайв успя да научи, обра ми точките направо  Bravo 
« Последна редакция: април 14, 2014, 10:27:50 от Lorenna » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 14, 2014, 10:41:13 »

crazynelly още не съм я пробвала, понеже е при баба, а там нещо са се разболяли  sad
Финалните подготовки вървят добре, обаче има едни гости, които ме нервират. 100 пъти помолих да ми кажат ще идват ли в ресторанта, или само в гражданското. От един месец ги чакам да ми кажат  crazy  Звъннах им, на 25.04 щели да ми кажат  shok Объркват ми цялото настаняване в ресторанта  GROAN

Като изключим това, другите неща са супер, имам си час за маникюр и педикюр  MANICURE  Обмислям си моминското парти, то ще е малко нестандартно, обаче няма как иначе да стане, тъй като едната ми шаферка пристига съвсем малко преди сватбата и ще правим моминското на 25.04. Съответно няма как да отидем на дискотека, защото ще съм много отнесена на следващия ден. Затова измислих следобедно-вечерно пиене на коктейли, а преди това ще ходим на кино да гледаме един много женски филм, Отмъщение по женски се казва и излиза точно на 25.04  tease

Хахаха, забравих да напиша най-забавното от подготовката, която тече в момента - опреснителен курс по танци за милото  danceg  Много му се радвам колко добре се справя с всичко - хорà, салса, ча-ча, даже и джайв успя да научи, обра ми точките направо  Bravo 
Според мен това е несериозно от страна на тези гости. Ако моите направят така ще им кажа да не идват по-добре. Попринцип се надявам да нямам такива проблеми,но знае ли човек. Пожелавам ти да се нареди всичко около гостите,защото наистина е важно нареждането на масите. Ние вече няколко пъти не можем да се разберем напълно как да ги направим масите. Много е сложно и всичко трябва предварително да се поръчва и на деня да се знае какво ще се прави,не може в последния момент да се правят такива неща.

Къде го карате този курс? Ние дали е късно да се записваме? Ние сме много зле с танците..  sad NO
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #23 -: април 14, 2014, 12:37:01 »

Това с гостите е много наболял въпрос....аз лично съм изключително изненадана от някои от хората, които поканих. Искаш да споделиш този толкова личен и вълнуващ момент с тях, поканил си ги, а изведнъж попадаш на някакво странно отношение...и така smile Има и елемент на неприятна изненада понякога smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #24 -: април 14, 2014, 18:55:45 »

crazynelly, курсът  pleasantry , така наречен, е в домашни условия  pardon Аз знам стъпките, понеже дълго време съм ходила на танци и ги показвам на ММ. Иначе във всяко танцово студио предлагат индивидуални уроци за двойки, като цената на урок варира между 40 и 60лв. Ако имате време, желание и възможност, отидете на няколко урока. Или ако имате някой приятел/приятелка, които да имат представа от танци, могат да ви покажат основните стъпки. Или пък с tutorials в youtube, пак в домашни условия - има tutorials за всякакви видове танци.

vilinki много досадно, че и при теб е имало гости със странно поведение. Човек определено остава изненадан (не в добрия смисъл). Все едно не ги каним на сватба, а на нивата да копаят  crazy Oh my ...  Дано ни се разрешат бързо ситуациите  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 14, 2014, 19:07:14 »

Lorenna, честито.  С голям интерес ще следя темата ти защото все се чудя на кое кога му е реда.

За гостите, аз бих им казала, че от ресторанта ти искат бройка до края на седмицата и ако не потвърдят сега няма как да ги сместиш.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 22, 2014, 20:27:58 »

Здравей! Как вървят последните дни преди свтбата?
Не остана време,скоро вече е денят!  Сватбаааа Сватбаааа weddingday Good luck chee
Активен
kali87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 23, 2014, 08:29:11 »

3 дни!!!
хайде..не остана вече. Леле, пиша го това и очите ми се насълзиха

Разказвай..как си, всичко ли е готово, как се чувстваш, а младоженеца??
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #28 -: април 23, 2014, 10:50:31 »

Милички, много ме трогвате, че се вълнувате с мен  LOVING
Напоследък ми е такава лудница, че не смогвам да пиша. Сега доколкото мога ще разкажа за последните дни.
Мислех си, че след като започнах доста отрано подготовката на сватбата, последната седмица ще ми е спокойно и няма да имам никакви задачи. Да, ама не  tease  Оказа се, че колкото и рано да съм започнала, вероятността в последния момент да изскочат разни неща за вършене винаги я има и познайте дали не ми се струпаха задачки, да не скучая star
Премерих си роклята и всичко е наред, което е голямо облекчение. Обаче с втората рокля си имам разправии. Много прозира. Миналата седмица я дадох за смяна на хастар - с новият хастар пак си прозира  crazy  Оставих я при шивачката, за да зашие двата хастара един под друг. След това като се заредиха почивни дни един лед друг (не че се оплаквам  tease ) и чак днес ще я взема. Дано не прозира вече. Трябва да си намеря и някакви бикини в телесен цвят за нея. Оказа се, че дантелените бикини във въпросния цвят не се намират лесно. Утре пак ще обикалям. Като им кажа телесен цвят и като започнат да вадят едни бабешки модели кюлоти, думи нямам  Xixixi

Бях си поискала две кутийки за халките, обаче не сме се разбрали в ателието и сега трябва да намеря време да прекося половин София, за да си взема втората кутийка. Добре, че имам още какво да свърша, ще отида до Джъмбо за сламки. Това пък за какво, ще си кажете. Исках на сватбата да раздам на гостите устни и мустаци. Намерих темплейт, днес ще ми донесат разпечатаните мустаци и устни за изрязване, обаче нямам на какво да ги залепя. Една приятелка каза, че имала много сламки у тях, останали от някакво парти. Вчера ми звънна да ме зарадва, че е забравила и всъщност ги е дала на някакво друго момиче за Нова Година. И си останах без сламки за мустаците  funnytooth

В петък цял ден няма да мога да спра да обикалям, трябва да мина през ресторанта да им оставя една камара дреболии, после да купя разни неща за почерпка в дома на булката и в дома на младоженеца. Да разпределя нещата за сватбата в торби/кутии, да ги надпиша кое какво е и за къде е, да инструктирам хората, които ще ги товарят в колата и да ги инструктирам как да украсят колата. Тези последните две неща много ми се иска да можех аз да ги свърша, но уви, няма как да съм на 2 места едновременно и сега започнаха сватбените ми кошмари в стил "Забравили са да сложат чашите/халките/резервната рокля/обувки в колата"  girl_impossible lol

Забавната част от петъкът е, че имам часове за маникюр, педикюр и след това ще имам моминско парти с най-близките ми приятелки, ще пием коктейли и ще се наприказваме  yahoo Много се радвам, че едното момиче, което не живее в България, успя да си дойде за сватбата  yahoo

Букетът ще е готов в петък, но мама ще го вземе (много се радвам за което, понеже иначе не знам кога точно щях да мина и до цветарката). Изгладихме вече дрехите на младоженеца и на малката шаферка, сега само моята шантава рокля за танци остава да взема, изпера и изгладя.

Чудя се кога точно да си закичвам гостите, понеже там, от където ще ме взимат, ще се съберат мнооооого хора и не знам дали ще е удачно да ги закичвам тогава. Може би тези, които ще тръгнат с младоженеца, ще му дам да ги закичи той (а аз останалите, които са при мен) funnytooth  Не вярвам някой да се възпротиви, но ще видим  pardon

Направих табелки за взимането на булката и приемно-предавателен протокол. Днес би трябвало да ми ги донесат принтирани. С милото репетираме разни танцови стъпки, тази вечер ще е поредният урок, толкова му се радвам, че е схватлив и танцува с удоволствие (веднъж като научи стъпките, иначе преди това ръмжи малко  blum ).

Написах голям чаршаф, извинявам се за което! Много се вълнувам вече! Днес мисля да снимам всички дреболии накуп, защото после отиват в надписаните торби/кутии да чакат събота  danceg
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 23, 2014, 10:56:17 »

Супер много се вълнувам с теб и особено като си помисля,че скоро ще и аз ще мина през тези неща.
Според мен всичко с роклята за танците ще е ок.  Wink Най-важното е да сте щастливи!  Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines