Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:11:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lorenna - 26.04.2014  (Прочетена 19143 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« -: април 09, 2014, 10:23:15 »

 Lorenna - честита тема от мен!  Bravo Ще се радваме да прочетем всичко,което споделиш за твоята подготовка или каквото прецениш, след сватбата как е преминал твоя сватбен ден,за медения месец и т.н..  blum
Пожелавам ти да си много обичана и винаги щастлива с човека до теб.  give_rose  LOVING
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #1 -: април 09, 2014, 10:43:25 »

Ехаааа, много благодаря за темичката  give_rose  С удоволствие ще си пиша в нея  yahoo

Ние вече сме на финалната права в организацията  danceg  Извадихме си медицински и ги занесохме в гражданското, а служителката там ни изпрати с "До скоро", всъщнот тогава и двамата се осъзнахме, че наистина сватбата е скоро  yahoo  Писах и в другата тема, поръчах си букет и бутониера за ММ, смаях флористката с липсата си на претенции за цветята, но съм сигурна, че ще направи много красиви неща, препоръчаха ми я горещо и й се доверих напълно. Сега умувам декорация за кола, отказах се тотално от всякакво външно декориране, ще я украся отвътре като поставя нещо над таблото (просто не ми се занимава с лепене), отвън ще има само балони, понеже лесно се поставят. А ако ви кажа, че не знам каква е колата, сигурно ще ви разсмея, но наистина не знам  pardon  Познат ни уреди колата на свой познат, ще се запознаем и с хората, и с колата в деня на сватбата  funnytooth Май е някакво БМВ, доколкото разбрал ММ, но и той не знае разбрал ли е, не е ли разбрал funnytooth
Сега се захващам с украсата на виното, шампанското и бокала, да видим какво ще се получи. Отивам да украсявам и пак ще пиша, за да покажа крайния резултат  Girl_hide
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 09, 2014, 11:09:30 »

 Честита темичка, Lorenna!     give_rose Избрали ли сте торта вече?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: април 09, 2014, 11:14:14 »

Честита Темичкааа smile почнахте вече таз годишните булки smile

Раскажи ни малко как се запознахте, как ти предложи, къде ще е сватбата, кои ще са професионалистите, каква ще е прическата, маникюра и всички други малки дреболийки на снимка ги искаме   give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #4 -: април 09, 2014, 13:16:28 »

Честита темичка и от мен!

Разказвай, че сме любопитни give_rose

Трудно ли избрахте ресторанта, какво ви хареса в него, каква е идеята на тържеството... всякакви такив амалки сладки подробности smile
Активен
vilinki
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #5 -: април 09, 2014, 13:20:18 »

Честита темичка и от мен smile Пожелавам ви всичко най-прекрасно give_rose
Наистина време не остана....само две седмици и partyyyyyyyyyyyyyyy  yahoo
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 09, 2014, 16:52:08 »

Естита темичка и от мен.С интерес ще я следя,защото този период ми е доста сантиментален.нашата сватба беше на 28 април.
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #7 -: април 09, 2014, 18:04:03 »

Честита темичка! По-малко от 20 дни остават до датата  smile дано са ти безпроблемни, спокойни и изпълнени само с положителни емоции  give_rose
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #8 -: април 09, 2014, 19:20:31 »

Честита темичка и от мен! lol вълнуваш ли сеее lol. Не остана!
Активен
chopper_girl
Любопитен
*
Публикации: 36



« Отговор #9 -: април 09, 2014, 21:19:57 »

Честита темичка и от мен tease ! Още малко остана и до твоята сватба. Пожелавам ти успех с подготовката и един прекрасен сватбен ден.  give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 09, 2014, 22:45:57 »

Честита темичка, Lorenna!     give_rose Избрали ли сте торта вече?
И на мен за тората ми е интересно. Трудно е да се избере според мен.  blum
Активен
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #11 -: април 10, 2014, 07:37:18 »

Честита темичка,Lorenna!Оставаат броени дни yahoo
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 10, 2014, 08:00:35 »

Лорка, честита ти тема! Малко остана, разказвай всичко, за което се сетиш!

P.S.: ще дебна във фб за снимки след събитието biggrin
Активен
jully777
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98


обичана и обичаща


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 10, 2014, 09:16:41 »

Честита темичка и от мен  smile Чакаме подробен разказ за запознанството и предложението  Girl_hide
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #14 -: април 10, 2014, 12:51:46 »

Момичета, толкова се радвам, че се вълнувате с мен  kiss2

Нашето запознанство е любов от пръв поглед, което доведе до 10 годишна връзка  heart  Аз не вярвах в подобни неща, докато не го срещнах. Освен това точно преди да се срещнем, бях приключила ужасна връзка и не исках да се занимавам изобщо с мъже, бях решила да и дам поне 5-6 месеца "почивка" от тях  lol Да, ама не  girl_haha

Предложи ми, докато си летяхме с един парашут на 50м над морето  funnytooth  Пръстенът ме чакаше на плажа, след като слязохме от парашута. И двамата много обичаме разни парашути, скокове с бънджи, сега планираме скок от самолет... Така че за откачалки като нас, това си е доста романтично предложение  tease  Със сигурност никога няма да забравя този момент!

Сватбата планирам от миналият август  funnytooth  Тъй като не използвам сватбена агенция, реших да започна от рано. Освен това си избрахме дата, която е първата възможна след Великден (защото искаме църковен брак, а по време на постите не се правят църковни бракове). Исках сватба в бордо и капучино, но се оказа, че рокли в капучино/екрю/шампанско ми стоят ужасно зле; а ресторантът, който ми хареса, е в зелено, така че се преориентирах към зелено+фуксия и сега се радвам, че го направих така, по-свежо е (а и тооолкова обичам розово  Girl_hide ).

Най-напред избрах ресторанта, там ми беше много лесен изборът, защото посетих няколко ресторанта, но никой от управителите не ме грабна толкова, колкото този на нашия ресторант. Много ми допадна. И това, което окончателно ми помогна да взема решение беше, че работят с алкохол на доставни цени и кувертът включва торта (два от сватбените ми кошмари бяха, че трябва сама да купувам и пренасям алкохол и че тортата трябва да се донесе в ресторанта, поради което може да стане инцидент, даже някъде из форума бях прочела за счупена поставка на многоетажна торта и ми стана зле направо).

Дреболийките накуп още не съм снимала накуп, но скоро всичките ще са готови и ще ги щракна да покажа girl_wink


Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines