Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:08:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушно зайче ти бъди и великденско подаръче покажи!  (Прочетена 28059 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 18, 2014, 14:54:44 »

ахх, и моето подаръче беше получено точно навреме.  yahoo
ani_ogbg Много се радвам, че подаръкът ми ви е харесал и развълнувал.  heart Чаках с нетърпение да го получиш и пишеш.  blush
И малко предистория: Подаръкът ти летя с нас чак от Англия и понеже пристигахме тази седмица реших да го пусна направо от София, за да съм сигурна, че ще пристигне преди Великден. smile И тъй като не сме се засичали с теб из форумните теми, попрочетох из темите какво си писала, за да знам към какво да се насоча. Съответно разбрах, че обичаш сладките неща (за това са и великденските формички за сладки), след това разбрах, че си бременна (Честито smile ) и си помислих, че ще е хубаво да има и нещо само за теб, с което да се поглезиш. Sanctuary Spa всъщност е известен спа център, който се намира в Ковънт Гардън, Лондон. Бил е подарък на жената на известен американски хореограф, която е била балерина и много бързо е станал любимото място за релакс на балерините от Кралската Опера. Продуктите им са страхотни. Сигурна съм, че ще ти хареса.  smile За картичката много исках да я направя лична и тайничко се надявах, че си пускала снимки в профила си. Имах късмет.  smile А за последната част на подаръчето много се чудех какво да купя. Много ми се искаше да купя нещо и за бебчо, но знам, че някои майки не обичат да купуват неща за бебето предварително и затова реших да не рискувам. И сега много се зарадвах като прочетох, че ще сложиш в рамката снимка на вашето бебе.  smile (Между другото за поставянето на снимката попитах специално как става и това ми отговориха: На този тип рамки снимките се залепят отпред  с хартиено тиксо или лепило. Трябва да са колкото размера на отвора или ако са по-големи може да се залепят отзад. Там, където е отвора отпред е по-вдлъбнато, за да легне добре снимката. )

И аз благодаря от сърце за хубавите пожелания. Весели празници и на вас! give_rose
Благодаря и за тази хубава инициатива и най-вече на организаторите.  give_rose
Весело изкарване на празниците на всички!  smile

« Последна редакция: април 18, 2014, 14:56:41 от Princess_of_the_Dawn » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 18, 2014, 17:05:21 »

Свекърва , много се радвам, че подаръкът е получен на време. Цяла седмица се каня да го изпратя и вечно нещо се случва. Така направих три дози козунак докато успея да изпратя един. Първият път разбрах, че няма да имам време да го пратя и подарих козунака на една приятелка, вторият го отрязъл мъжът ми. Вече на третата доза всички бяха предупредени, че ще се изпраща подарък и да не се доближава никой до козунака  tease
За хлебопекарната - аз имам такава от 2007г и се ползва ежедневно. Препоръчвам с две ръце. Дори и само за да си спестява човек месенето, но пък и домашният хляб си заслужава.
Малко се притеснявах да не пропуснат куриерите да те предупредят за пратката, но хубавото е, че подаръкът все пак е стигнал преди Великден.
Хубави празници на всички!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #47 -: април 21, 2014, 14:01:54 »

страхотни подаръчета сте получили дами, браво на Зайчетата give_rose

специално за принцес и свекърва да отговоря, малко, по точно доста Offtopic  , ама айде да се посмеете на моя детски мозък

Имах всякакви презервативи, бях събрала около 30, по онова време продаваха по будките различни по цветове, продълговати, приличаха на дъвки, не помня как се казваха, а и тогава бях малка, как се чете на англ. Описвах ги, като зелени - червени, със сърчице, без и т.н. tease
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 21, 2014, 15:37:20 »

Хоп троп, и аз съм тук. Съжалявам, че чак сега пиша, но тия дни ми беше малка лудница.

Искам да благодаря на Ани за страхотния подарък - всичко влезе веднага в употреба  yahoo. Благодаря ти за вниманието и за прекрасната картичка. Успя да направиш празника много усмихнат   tease

А сега да се похваля - имам си много сладки великденски сол и пипер, салфетник с великденски салфетки и покривка. Бонбоните веднага се изядоха, бяха много хубави smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: април 21, 2014, 17:16:21 »

макар да има булки в положение, аз да кажа, че домашният козунак на Светли беше върхът - с разни стафиди, локум и бадеми Girl_hide.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 22, 2014, 16:06:08 »

Princess of the Dawn, много благодаря за предисторията smile Всичко е интересно, особено историята за балерината smile Дори вече я споделих с мъжа ми.. И на него му допадна.. хихи. А що се отнася до формичките и комплектчето с мазилата за мен, то вече влязоха в употреба smile А пък рамката нямам търпение да я оползотворим и то с огромно удоволствие smile Още веднъж искам да ти благодаря за вниманието, което си отделила да направиш подаръчето ми толкова прекрасно и лично smile

Стаси, радвам се, че си получила всичко. Честно казано се притесних, защото ми казаха интервалът, в който пратката ще е при теб, а след това нямах представа какво се случва. Дори писах на Мис, ако може и тя да помогне да разберем дали не се е загубила по куриерите. След това се сетих, че като я пуснах в куриерската фирма ми дадоха обратна разписка да си проследявам пратката и ми казаха, че още във вторник подаръкът е бил взет и тогава още повече се притесних. Дори ми мина през акъла, че съм сбъркала адреса blush (Напоследък често се притеснявам за какво ли не, ама явно е от хормоните...) Та, много се радвам, че в крайна сметка подаръчето ми е достигнало крайната си цел. Както Princess of the Dawn, така и аз доста изчетох за теб (и предполагам всяка една от нас е направила същото за своето сладкишче), тъй като не сме се засичали из форума. Да си призная минах през няколко етапа за вида подарък, като подарък, който да е лично за теб, след това нещо за семейството.. И реших да е в духа на Светлия празник, който вече мина. Така всички елементи са великденски, а пък за още по-празнично настроение бях опаковала всяко подаръче, за да има много подаръчета в голямата кутия от подаръци smile Радвам се, че всичко е влязло в употреба smile
Съжалявам, че самата кутия я облепиха с тиксо в куриерската фирма, но като било чупливо, то те трябвало да предвидят всякакви опасности и я омотаха на бърза ръка.. (Иначе с голямо желание я облепих с опаковъчна хартия) smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 22, 2014, 18:28:54 »

Всичко беше страхотно опаковано, да. Аз толкова обичам да късам опаковки, че хич не се сетих да снимам всичко преди да го отворя. Просто нямах търпение да си видя подаръчетата хихихи  bouncinggirl
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 24, 2014, 09:58:01 »

Здравейте  на  всички smile да  се похваля и  аз - получих  си подаръка yahoo Noir - БЛАГОДАРЯ  ТИ! всичко  е  здраво  вътре.Страхотно ме изненада.Аз  бях  съвсем  изключила.Прибирам  се от  работа ,а  пред  вратата ми  един  оранжев пакет,на  него има моето име  и на  едно мъжко име,което  аз не познавам...втрещих  се...мислех  ,че са объркали някоя  пратка.Качвам  се аз у нас,питам  мъж ми какво  е  това  и дали е  звънял куриера,той каза,че никой не е  званял.И  тогава просветва...играта..сладкишчето...отварям,а  вътре  куп изненади,печати,цял набор от  инструменти за  квилинг,пакет със  страхотни ореховки (Ноир свършиха на  мига,питахме  се кой  ще  хапне последната),страхотни  салфетки и  едно  сладко пиле( кокошчица) поставка  за яйчица.(надявам се да не  забравям нещо,тъй като ми  предстои  преместване и всичко ми е по кашони периодично отварям  този  пакет  за да  надникна  отново какви  работи има вътре,малко като  дете на Коледа,жмя и после пак отварям очите Girl_hide).надявам се  скоро да  ми остане малко  време и да  мога  да  направя  снимки за да  ви  ги покажа.За  съжаление не мога да покажа ореховките....ааааа да  забравих  да  кажа ,че имам и  страхотна  картичка:))Ноир ,Благодаря за пожеланията:)
« Последна редакция: април 24, 2014, 10:15:51 от bamce » Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #53 -: април 24, 2014, 11:28:55 »

Ей, супер, радвам се, че си получила всичко здраво.
Надявам се, че комплекта за квилинг и печатите ще ти влязат в употреба, дано нямаш точно такива.
Много ми помогна и факта, че в подписа си имаш линк към страничката ти във Фейсбук - така те поопознах малко и дойде идеята за подаръка.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 24, 2014, 11:59:52 »

Ах  тииии.... шпионкаааааа heart не,нямам  такива,а  печатите на пеперуда са  жестоки.Със  сигурност  всичко ще  влезне  в употреба.Още веднъж  благодаря  ти за хубавата  изненада give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 28, 2014, 17:05:39 »

най-накрая успях -  снимка  н а моето подаръче


* DSCN6042.JPG (65.15 KB, 436x328 - видяно 3015 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 29, 2014, 23:09:19 »

Добре, че още темата е отключена. Ураааааааааа имам си страхотен подарък. Ние понеже попътувахме малко и чак тази вечер, като се прибрахме го видях. Тя мама го получила, но решила, че е поредната покупка от нета и не ме казала. Пък аз си мислех, че пощите са виновни. Обикновено мартениците от Враца пристигат за първи юни, а една коледна картичка още я чакам.
Но имам страхотни, ръчно направени неща от Бамсе. Като с ръка не пипани. Утре ще показвам снимки, че на лампа от тел. не излизат добре, а си струва да се виждат като хората. 
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 30, 2014, 06:26:10 »

Охххх,камък ми падна,вече  се  бях притеснила,че нещо е  станало,а незнаех кое  е моето  зайче на което да подарявам.На  ника  пишеше еклерче,а аз не намерих  такова  и много  се  чудех кой  е.Много  се радвам ,че  ти  е  харесало.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines