Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:28:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушно зайче ти бъди и великденско подаръче покажи!  (Прочетена 28060 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 15, 2014, 15:45:14 »

Показвам моя подарък, който е страшно сладурски и нямам търпение да боядисам яйца и да ги наредя.


* Photo0006.jpg (22.33 KB, 320x240 - видяно 2670 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 15, 2014, 15:48:25 »

Чудесни подаръци, браво !
Хора, прикачвайте снимките си в  http://prikachi.com/
защото така ще ги виждаме в по голям размер и по ясно smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: април 15, 2014, 18:29:50 »

Много красиви и нежни цветове, прекрасни са зайците! Тук не съм виждала такъв порцелан, поздравления за michelle ! Да попитам какво е това, на което има вързана панделка?
ratatui , най- здравите и красиви яйца да направиш good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 15, 2014, 20:21:43 »

Това, със завързаната панделка е звънче във формата на цветенце, за да звънна и съпружеското тяло да ми донесе пантофите например  Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #19 -: април 16, 2014, 10:37:03 »

  smile Рататуи, и през ум не ми е минавало подобно предназначение на звънчето. Браво на теб, че се сети  Bravo  Пожелавам ти наистина мъжът ти много да си те слуша, обича и да е много добричък и кротък  Wink

 Това са обещаните снимки на моето великденско подаръче  smile Надявам се, въпреки лошото им качество, да се убедите колко е хубаво. Впрочем на мен кутийката-зайче много ми хареса  smile И въобще цялото подаръче  give_rose
Книгата с медальона и кутийката, в която беше скрит.

Южноафриканската изненада с картичката вдясно  smile

Не успявам само да прикача снимка на двете пиленца  sad Ако някой може да помогне, ще съм благодарна.

« Последна редакция: април 16, 2014, 10:38:49 от michelle » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 16, 2014, 11:22:46 »

страхотни са тия подложки от близо!
зайчето хич не ми звучи като за презервативи, много си е ок даже.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 16, 2014, 15:23:29 »

Получих си подаръка, от Фийби ! smile smile smile

Както винаги изключително стилен и уникален, Благодаря Ваня ! heart

Веднага отворих яйцата, просто  не можах да се сдържа! Бухалът отива закачен до едно звънче в хола smile. Имам и семенца от лавандула, красиви салфетки, много хубав цвят лак и писъмце:)

Ето и снимки:
пакетчето:


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: април 16, 2014, 16:17:32 »

emmmmmy, че бързаш за някъде с някого е ясно, ама я кажи какво има в яйцата?
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #23 -: април 16, 2014, 17:49:07 »

Днес и аз много съм слушала, защото получих подарък.
Моето великденско зайче е Мариола.
За съжаление толкова бях ентусиазирана, че не се сетих да снимам опаковката - беше с Мини и Мики Маус, Гуфи, супер весела. В пакета ме чакаше симпатична поставка за яйца със зайче, курабийки с великденска украса, едни пръчици с яйца в лилаво ( между другото скоро си купих украса с лилаво за Великден  blum), страхотна блузка за бременни - Мариола уцелила си размера, тъкмо като се стопли ще я изпълня и на корем, и картичка с много мило съдържания.
Мила Мариола, много благодаря за страхотния подарък - всичко е избрано с много внимание и личен замисъл, от пожеланието в картичката до блузката за бременни. И аз се радвам, че се паднах да съм твоето сладкишче  give_rose

 


* P1040519.JPG (70.62 KB, 391x293 - видяно 2599 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: април 16, 2014, 17:57:20 »

ехее супер се радвам че си харесала подаръка, притесних се най-вече за курабийките дали ще пристигнат целички и не разчупени, една моя колежка ги прави специално за теб и има и с детелинки за теб smile имат между другото срок до следващта  сряда така че побързай да ги хапнеш  blum а за тениската не правя намеци че е момче просто много беше сладурска и реших че ще е тя  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 16, 2014, 18:18:45 »

много красив подарък, браво !

Свекси, яйцата са шоколадови с пълнеж различен. вече излапах 2. smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #26 -: април 16, 2014, 19:00:22 »

Мариола, много мило е това с курабийките, благодари на колежката ти от мое име  give_rose
А блузата и на мен много ми хареса, мъжа ми вика най-много ако е момиче с това синичкото на картинката да е мъжкарана хахах
Еми, яйцата изглеждат супер апетитно, как си се стърпяла само две да хапнеш  blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 16, 2014, 21:26:59 »

Ей ,радвам се ,че се е получило подаръчето.То по 100 човека хабер пратих хахахах.

Шоколадовите яйца чак от Залцбург специално за теб съм ги купувала.Хапвай си ги с удоволствие smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: април 17, 2014, 05:59:35 »

Гледах и аз, че са чужбински яйцата, затова разпитвам Wink. Изглеждат ми като бонбоните Моцарт, с няколко слоя различен пълнеж. smile
Noir , да се успокоя, че не съм аз причината, ако е момче Wink. Макар да съм 90% сигурна, че момиченцето ще ти го доведат отгледано, на човечето има и червеничко по шнорхела, та става и за двата случая.  blum.
Голяма майсторка тази приятелка, много са красиви сладките. Отново страхотен подарък, браво на Мариола Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 17, 2014, 09:04:04 »

Много много хубави подаръци! Много се вълнувам за всички подаръци, които се показват тук! Да са ви честити!
Всичко това е толкова голямо вълнение - да мислиш какво да подариш, да го опаковаш, изпратиш, след това ти да получиш и да се радваш. Прекрасно е smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines