Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:51:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушно зайче ти бъди и великденско подаръче покажи!  (Прочетена 28234 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: април 17, 2014, 09:38:28 »

юхуууу и аз си имам подарък, снощи като получих смс от спийди направо подскачах smile

Моето сладкишче е било Мърче, Мърче искам да ти кажа че си уцелила подаръка в десятката! Винаги съм искала да получа кошница с подаръци по празниците  Bravo и най-накрая някой се сети да ми изпрати! Кашона беше огоромен когато го получих и тичах към офиса бързичко да го отворя. Та се оказва че сме сестри по съдба със сладкото  Girl_hide

Ето снимичици по-долу,вътре има : червено и бяло вино ( което ще се изпие много скоро,) пиленца солничички, ръкохватки ( ако знаеш че ония ден изхвълих моите и се оглеждах за нови Bravo) великденски яйчица за украса, и най-вкусното курабийки без захар ( фирмата черпи днес с курабийки и аз бях обесила нос че няма да ям сладко )

Ето как изглеждаше опаковано  Bravo



И ето какво имаше вътре  good



Още веднъж страшно много БЛАГОДАРЯ give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 17, 2014, 12:00:59 »

Хейййй, днес и аз получих своя подарък и съм много щастлива  yahoo yahoo yahoo
Сутринта получих смс-че и преди минутки дойде куриера  Bravo
Моето сладкишче е StAsSi и искам да кажа, че наистина е подходила с огромно внимание към избора на подарък.  heart Скъпа Стаси, наистина съм трогната и подаръкът ми донесе страшно много усмивки, а още утре ще се погрижи и за спокойствието ми  Wink
Ето го и него:

Първо са кажа, че мрънкам за тези формички на милото от както са ги пуснали в магазина, но той все ми повтаря, че имам  много. Сега вече съм наистина  Yes и в събота ще направя кексчета  danceg
Мъничкото бурканче е крем да лице с облепиха и съм влюбена в него. Моят крем скоро свършва и се заемам с този  smile
Третата част от подаръка е нещо, за което не бях чувала, определено ме изненада и заинтригува - турмалинова маска за очи. Още утре ще бъде изпробвана и съм убедена, че е страхотна.
За прекрасната и мила картичка, няма какво да кажа.  heart
Безкрайно съм благодарна на Стаси за отделеното време и внимание, благодарна съм и на форума и всички вас, за прекрасните емоции.
« Последна редакция: април 17, 2014, 12:31:24 от InLove_Girl » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 17, 2014, 12:28:58 »

Страхотни подаръци сте получили всички, много красиви и оригинални неща. Браво на сладкишчетата!  Bravo А зайчетата да си ги ползват със здраве.  smile
Много великденско настроение лъха от темата (както и трябва да бъде), само и времето да беше малко по-топло и слънчево. 
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 17, 2014, 14:28:11 »

Вчера и аз получих подарък, обаче не знам от кого е, понеже нямаше картичка...  pardon Благодаря непознато зайче!
И все пак да се похваля - това ми е подаръчето
« Последна редакция: април 17, 2014, 14:39:30 от svetli » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 17, 2014, 14:36:01 »

Получих си подаръкаааа.Ура.Благодаря Рататуй за чудесния подарък.
Ето и какво включва той.Чудесен романтичен дзен сет /да ти кажа имаме нужда от малко романтика,è покрай диването никаква я няма/,формичка за поставяне на великденски яйца,силиконови формички - колички за кексчета /за Явката/,книжка Басните на Езоп /пак за Явката/.Много му се радвахме мила Рататуй ,много трепетно го отваряхме с Явката,но снимките сами ще покажат емоциите /особено неговите/.
Благодаря ти отново за милия подарък.






Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 17, 2014, 15:09:53 »

Вчера и аз получих подарък, обаче не знам от кого е, понеже нямаше картичка...  pardon Благодаря непознато зайче!
И все пак да се похваля - това ми е подаръчето

От мен е, заплесът бързаше да ти пусне подаръка преди празниците и забрави картичката у нас ! извинявам се! smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 17, 2014, 15:16:09 »

Благодаря отново! Ще бъде употребен с удоволствие  Wink /подозирах аз заради името на товарителницата, обаче нямах доказателства  tease /
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 17, 2014, 15:20:05 »

Благодаря отново! Ще бъде употребен с удоволствие  Wink /подозирах аз заради името на товарителницата, обаче нямах доказателства  tease /
Само да вметна че медът е от изложението за медни продукти от БГ производители, което се провежда всяка година, тоест можеш да разчиташ че е читав.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: април 18, 2014, 12:04:26 »

Мила Светли, много ти благодаря! За подаръка, за отношението, за красотата и за милото чувство, което ме върна в детските ми години по време на Великден give_rose
Ето го и моят подарък: Страхотен козунак, комплект за домашно приготвено печиво, покривка със зайчета и картичка красят масата ни на Велики Петък.
Уханието на козунак ми напомня на времето, когато помагах на майка и баба и непрекъснато се удивлявах на втасването на тестото. Лалетата са любимото ми цвете heart. Сега греят от картичката, а много отдавна, на един мой рожден ден, брат ми, тогава на 3 годинки, беше откъснал всичките лалета от двора за да ми ги подари. Без дръжки, но пък как иначе щях да го запомня Wink.


* IMG_1761-001.jpg (32.73 KB, 400x300 - видяно 2500 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 18, 2014, 12:09:11 »

Много хубаво си аранжирала подаръка, Свекс, чудесен е. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: април 18, 2014, 12:34:18 »

Ето по- подробно синята част от подаръка  heart heart heart
Цветът е толкова красив, че спокойно мога да ползвам всичко за великденска украса smile. И е един такъв бебешки нежен....Като очите на моите момчета, когато бяха на възрастта на твоите heart.
Много често си говорим с мъжа ми, че трябва да си купим хлебопекарна, та сместа за хляб идва точно в подходящия момент за взимане на решение по въпроса Wink. На връх Великден, със сигурност закуската ни ще включва козунак с домашно сладко и благодарност към вашето семейство.  heart


* IMG_1770-001.jpg (30.24 KB, 400x300 - видяно 2530 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 18, 2014, 12:44:39 »

много красиви етикети! В любим мой цвят, изключително уютен smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 18, 2014, 14:02:02 »

Леле,супер точен подарък.Браво на Светли.Ето че във форума се появи един истински домашно правен козунак.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 18, 2014, 14:03:34 »

Хайде и аз да се похваля с моя ПРЕКРАСЕН подарък! Нямам думи да опиша вълнението си, което ме беше обзело от това очакване. Още като получих смс-а, че имам пратка, то стомахът ми се сви в очакване и едно прекрасно чувство нахлу в душата ми.
Скъпи Краси (Princess of the Dawn) и Вероника, въпреки че не сме близки във форума, искам да споделя, че вашият подарък докосна душата ми и едно огромно умиление се лее в кръвта ми в момента! Дори докато пиша се вълнувам. Не се сдържах и се обадих на съпруга ми в Гибралтар, за да му разкажа какви прелести съм получила. Нямам търпение и да му ги покажа утре вечер, като си дойде  heart
Започвам с невероятните подаръци.
Подаръкът се намираше в една много красива великденска торбичка

Трябва да споделя, че полагах големи усилия, за да не отворя всичко много много бързо, но ми се искаше да отдам нужното уважение и да снимам всеки детайл, защото Краси се е постарала невероятно много  give_rose
Ето така изглеждат всички подаръчета .
Имам невероятен спа комплект, с който да глезя тялото си. Ароматите са много много приятни и не ме отблъснаха (казвам го, защото напоследък не мога да търпя доста миризми), даже имат неописуемо благоухание -
Ето го и прекрасния великденски заек, който ще бъде споделен с цялото семейство на Великден .
Имам си и удобни форми за великденски сладкиши, които ще бъдат оползотворени утре и ще радват великденската трапеза .
И сега искам да изразя отново най-голямата си благодарност за тази невероятна картичка. Тя е толкова лична, толкова нежна, че не мога да опиша вълнението си! Тази снимка е любимата ми снимка на съпруга ми и мен от първото ни пътуване в Италия. Така поднесена с този прекрасен повод и милите слова... наистина нямам думи...
И последният елемент, който всъщност ме остави без думи (а и майка ми също, защото тя се вълнува с мен, докато разглеждах подаръка), е една прекрасна бебешка рамка, в която ,живот и здраве, ще сложа първата снимка на нашето бебе . Заедно с имената ни и различни малки елементчета... Невероятна е.
Скъпа Краси, безкрайно много ти благодаря за това, че направи този голям празник още по-голям за мен и семейството ми. Старанието ти, желанието, с което си подготвяла всяко нещо си личи и бъди сигурна, че е високо оценено и ще се ползва с невероятно голямо желание и ищах!
Още веднъж много ти благодаря, мила Краси, и пожелавам на теб и семейството ти да посрещнете един невероятен Великден, изпълнен с много усмивки, топлина и незабравими спомени!
Искам и да благодаря на всички ви, че ви има. Никога не съм вярвала, че от любопитството ми за сватбена информация ще завържа прекрасни познанства, изпълнени с искреност, топлота и невероятни емоции. Благодаря ви и пожелавам този Великден да е невероятен и топъл за всички ни smile


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 18, 2014, 14:19:07 »

Прекрасен и толкова личен подарък! smile smile smile
Да си го ползваш със здраве, Ани kiss2
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines