Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушно зайче ти бъди и великденско подаръче покажи!  (Прочетена 28235 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« -: април 04, 2014, 02:15:27 »

Моето великденско зайче много организирано се оказа и хоп потроп днес на вратата ме сюрпризираха с един голям подарък.  smile Тъй като дадох два адреса за получаване в Англия и в България, за да улесня зайчето, в зависимост къде се намира и мислех, че по-вероятно е да го получа на българския. Затова не бях в очакване на пощата и не бях и настроена за подаръци поне още 2 седмици, но зайчето ми е решило да ме изненада.  smile И тъкмо днес бях влезнала и пишех в темата за подаръците и на вратата се появи куриер с една подвързана с хубава хартия кутия. А като погледнах подателя и щях да падна....Любимата ни със страхотно чувсто за хумор съфорумка fibi .  danceg Много се зарадвах и въодушевих, защото тя е една от най-близките мами, с които комюникирам повече от 2 години вече, бременеехме заедно, а сега и децата ни растат заедно. И ми стана едно много хубаво, че получавам подарък от толкова близък от форума човек. Оставих го на видно място и изчаках Вероника да се събуди, за да го отворим заедно. Съответно веднага писах и на мъжът ми, че имам подарък от fibi, Тон и Изабел. Той знае за вас.  smile Когато стана Вероника веднага забеляза кутията и можете да си представите колко бързо се отвори и разгледа всичко с интерес.


Фиби много благодаря за страхотния подарък и емоции.  give_rose Всичко е подбрано с вкус и с много великденско настроение. Също така си уцелила и в избора на самия подарък, защото аз си падам по-практичните неща.  smile Подаръкът включва две много красиви чашки за кафе за късмет, пакетче типични холандски вафли, които се изядоха почти на момента, много ги обичам, дадох и на Вероника да ги опита  smile, едно голямо шоколадово великденско зайче с яйца, две много красиви фибички за Вероника, много сладка зелена чантичка със зайче пак за Вероника (тя веднага я оползотвори и започна да си събира неща вътре), дървена поставка с невероятни великденски салфетки (страхотни са Фиби, не съм виждала тук такива, а аз съм познавач на салфетки като дете събирах много видове и ми е тръпка) и красива картичка с много мило и лично пожелание вътре.  Благодаря още веднъж на Фиби, Тон и Изабел и се надявам скоро да се запознаем с вас на живо. give_rose

И сега малко снимков материал да видите подаръка, разбира се.  smile


P.S. Извинявайте за дългия пост, но ми е много развълнувано.   blush

Опакованият подарък:


Какво ли има в тази така хубаво опакована кутия?


Ехаа, колко много неща. От къде да започна не знам.




Имам си нови фибички:





Тук пак се опитах да снимам всичко, защото Вероника спеше иначе беше трудно. Само липсват холандските бисквитки, защото вече бяха изядени.  pardon
« Последна редакция: април 04, 2014, 02:20:07 от Princess_of_the_Dawn » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: април 04, 2014, 06:06:30 »

Браво на първото зайче и честито на първия сладкиш! Нека всички сме така радостни и развълнувани като вас heart heart heart. Прекрасни подаръци  Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 04, 2014, 07:36:40 »

Еха ,страхотен подарък.Браво на зайчето Фийби и за чудесното представяне на подаръка на нейното сладкишче Принцес!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 04, 2014, 08:24:38 »

страхотни цветове и подарък! Толкова празничен! Да ти е честит ! smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #4 -: април 04, 2014, 12:31:26 »

Ех, че хубаво, Фиби повлече крак  Wink Много свеж подарък.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #5 -: април 07, 2014, 08:41:50 »

хехе, принцес, каква красива презентация само give_rose
ама и тапета на последната снимка им придава необикновена красота.
Вероника как е яхнала пакета, а с чашката и усмивката закачлива heart, добре че си ги прибрала навреме.

ама аз да си призная, че тази беше единствената опаковачна хартия която открих, ако игнорирате снежинките, то птичките и цветовете си пасват с Великден.
А по принци имам много, само когато ти потрябва няма и все купувам и все изчезват.....

И аз бях много щастлива Принцес, че ти си моето сладкишче, не премислях много какво да взема, просто действах със сърцето. Само чантичката ми отне време, че нали ме гони склерозата, бях я виждала някъде и много ми хареса, но не можех да се сетя къдееее.
Ама който търси намира, как хубаво изглежда на снимката.

и аз като малка колекционирах салфетки (миришещи листчета, хехе дори презервативи, ама те все ми изчезваха, накрая открих крадеца и си водих листа с записки как изглежда опаковката - детска му работа, как ли са ме гледали продавачките като ги купувах tease)

поздрави  и целувки на Вероника
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: април 07, 2014, 09:15:12 »

То ако погледнеш 4-тата снимка, панталоните на Вероника и пердетата повтарят лилавото в чашата. Представянето наистина е част от общото впечатление за подаръка Bravo на Princess_of_the_Dawn.
 Offtopic fibi, просто си неповторима с тези колекционерски практики funnytooth
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 07, 2014, 13:22:22 »

Много държах да опиша и покажа всичко подробно. Такъв красив подарък и то не от кой да е трябва да бъде подобаващо представен. (Радвам се, че съм се справила въпреки късния час на писане)  smile

svekarva погледни и втората снимка и виж розовото цвете на блузата на В. и цветето на опаковката. Едно към едно. хехе Аз я облякох специално за събитието.  danceg

fibi знаех си, че някой ценител ще избере Тарт татена. хехе С топка сладолед го сервираш задължително, нали?  Wink
 Offtopic а за колекцията за презервативи ме разби. хаха Я кажи какви видове беше събрала?  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 08, 2014, 15:47:22 »

Ихаааа smile Много се радвам за прекрасния подарък! Да ти е честит! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 14, 2014, 15:02:31 »

Идвам, да се похваля с моя невероятен подарък от моето мило зайче michelle!
Много ти благодаря за прекрасния подарък, невероятен е  yahoo нямам търпение да боядисам яйцата и да го подредя!
Аз още в събота получих смс, в понеделник да очаквам пратка. Е не питайте как съм дочакала понеделник  tease
Днеска понеже не успях да си получа подаръка от куриера сутринта и след обяд си го взех от офиса на куриерската фирма, още в колата започна разопаковането  blush . michelle, не знам защо се притесняваше за опаковката, много добре се беше справила  Bravo
Снимки очаквайте след малко, защото нямам с какво да снимам в момента, понеже всичко под ръка прави по-големи снимки, които не знам как да прикача.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: април 15, 2014, 12:02:51 »

ratatui какво стана със снимките айде показвай? аз съм се изкиприла тук и чакам снимки  blum
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #11 -: април 15, 2014, 13:19:22 »

 И така...да започна с едно голямо извинение към моето великденско зайче - svekarva. Извинявам се, че вчера не успях да пиша и да покажа изпратеното подаръче! Мога да си напиша хиляда обяснения, но нито едно няма да е оправдание.
 Ще започна описанието му малко отзад - напред  smile С писмото, с което беше придружено. Това е едно от най-милите, топли и искрени неща, които някой ми е пращал. Благодаря ти, svekarva, за всичко, което ми казваш в него. Не е само за пожеланията, а най-вече за отношението, за откритостта. Това е писмо от приятел.
 Обаче, понеже съм лоша, няма да ви го покажа него  blum То си е лично мое.
 А самото подаръче наистина е издържано в тон от-до  smile Това, което виждате отзад на снимката като фон са подложки в свежи и весели цветове, дошли чак от Южна Африка. Пред нея е една чудесна книга за българските традиции и обичаи. Винаги съм се интересувала от тях, но досега не бях попадала на така подробна и хубава. Така че си е малка сбъдната мечта  smile
 Отпред има две весели пиленца, изплетени ръчно от svekarva. Не знам дали се виждат добре, ала са направени много старателно и са страшно симпатични  smile А до тях виждате, подаващ се от кутийка-зайче разноцветен медальон.
 Всичко е чудесно, много ти благодаря, мило великденско зайче  give_rose

П.П. Ще опитам по-късно да направя по-добри снимки на подаръка, както и на картичката. В момента водя люта битка с рошавия опаковчик на подаръци, който се влюби в пиленцата.


* EasterGift3.jpg (71.3 KB, 250x307 - видяно 3058 пъти.)
« Последна редакция: април 15, 2014, 13:22:54 от michelle » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: април 15, 2014, 13:41:37 »

браво свекърва. мишел верно направи някоя по-голяма снимка да огледаме ние като любопитни съседки какво що и как се е справила свекърва с плетката  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2014, 13:47:38 »

Ах, Мишел, прекрасни подаръци. Честито! Радвай им се и може и да споделиш туй онуй за българските традиции, че са позабравени smile Браво и на Свекърва за изискания подарък! Поздравления smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: април 15, 2014, 13:54:37 »

Хаха, аз по тази причина питах дали още е при теб опашатият - щях да му изпратя един пауч, да има нещо и за него.
Моля да бъда извинена за кутийката  blush. Това било кутийка за презервативи, тип плейбой  funnytooth Пък аз реших, че е великденско зайче и купих няколко за подарък и на съседските момиченца, като смятах да ги напълня с бонбонки. Ужастттт ви казвам, хубаво, че един колега ме видя и спря.....
michelle , много се радвам, че избрах теб heart heart heart И аз те чувствам като близък приятел и се надявам някога да се видим give_rose
Мариолка, ето ти мострата. Но щом Кучо ги бърка с истински, значи са хубави Wink
http://www.garnstudio.com/lang/de/visoppskrift.php?d_nr=0&d_id=548&lang=de
« Последна редакция: април 15, 2014, 14:00:28 от svekarva » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 15, 2014, 15:45:14 »

Показвам моя подарък, който е страшно сладурски и нямам търпение да боядисам яйца и да ги наредя.


* Photo0006.jpg (22.33 KB, 320x240 - видяно 2715 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 15, 2014, 15:48:25 »

Чудесни подаръци, браво !
Хора, прикачвайте снимките си в  http://prikachi.com/
защото така ще ги виждаме в по голям размер и по ясно smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: април 15, 2014, 18:29:50 »

Много красиви и нежни цветове, прекрасни са зайците! Тук не съм виждала такъв порцелан, поздравления за michelle ! Да попитам какво е това, на което има вързана панделка?
ratatui , най- здравите и красиви яйца да направиш good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 15, 2014, 20:21:43 »

Това, със завързаната панделка е звънче във формата на цветенце, за да звънна и съпружеското тяло да ми донесе пантофите например  Wink
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #19 -: април 16, 2014, 10:37:03 »

  smile Рататуи, и през ум не ми е минавало подобно предназначение на звънчето. Браво на теб, че се сети  Bravo  Пожелавам ти наистина мъжът ти много да си те слуша, обича и да е много добричък и кротък  Wink

 Това са обещаните снимки на моето великденско подаръче  smile Надявам се, въпреки лошото им качество, да се убедите колко е хубаво. Впрочем на мен кутийката-зайче много ми хареса  smile И въобще цялото подаръче  give_rose
Книгата с медальона и кутийката, в която беше скрит.

Южноафриканската изненада с картичката вдясно  smile

Не успявам само да прикача снимка на двете пиленца  sad Ако някой може да помогне, ще съм благодарна.

« Последна редакция: април 16, 2014, 10:38:49 от michelle » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 16, 2014, 11:22:46 »

страхотни са тия подложки от близо!
зайчето хич не ми звучи като за презервативи, много си е ок даже.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 16, 2014, 15:23:29 »

Получих си подаръка, от Фийби ! smile smile smile

Както винаги изключително стилен и уникален, Благодаря Ваня ! heart

Веднага отворих яйцата, просто  не можах да се сдържа! Бухалът отива закачен до едно звънче в хола smile. Имам и семенца от лавандула, красиви салфетки, много хубав цвят лак и писъмце:)

Ето и снимки:
пакетчето:


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: април 16, 2014, 16:17:32 »

emmmmmy, че бързаш за някъде с някого е ясно, ама я кажи какво има в яйцата?
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #23 -: април 16, 2014, 17:49:07 »

Днес и аз много съм слушала, защото получих подарък.
Моето великденско зайче е Мариола.
За съжаление толкова бях ентусиазирана, че не се сетих да снимам опаковката - беше с Мини и Мики Маус, Гуфи, супер весела. В пакета ме чакаше симпатична поставка за яйца със зайче, курабийки с великденска украса, едни пръчици с яйца в лилаво ( между другото скоро си купих украса с лилаво за Великден  blum), страхотна блузка за бременни - Мариола уцелила си размера, тъкмо като се стопли ще я изпълня и на корем, и картичка с много мило съдържания.
Мила Мариола, много благодаря за страхотния подарък - всичко е избрано с много внимание и личен замисъл, от пожеланието в картичката до блузката за бременни. И аз се радвам, че се паднах да съм твоето сладкишче  give_rose

 


* P1040519.JPG (70.62 KB, 391x293 - видяно 2644 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #24 -: април 16, 2014, 17:57:20 »

ехее супер се радвам че си харесала подаръка, притесних се най-вече за курабийките дали ще пристигнат целички и не разчупени, една моя колежка ги прави специално за теб и има и с детелинки за теб smile имат между другото срок до следващта  сряда така че побързай да ги хапнеш  blum а за тениската не правя намеци че е момче просто много беше сладурска и реших че ще е тя  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 16, 2014, 18:18:45 »

много красив подарък, браво !

Свекси, яйцата са шоколадови с пълнеж различен. вече излапах 2. smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #26 -: април 16, 2014, 19:00:22 »

Мариола, много мило е това с курабийките, благодари на колежката ти от мое име  give_rose
А блузата и на мен много ми хареса, мъжа ми вика най-много ако е момиче с това синичкото на картинката да е мъжкарана хахах
Еми, яйцата изглеждат супер апетитно, как си се стърпяла само две да хапнеш  blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 16, 2014, 21:26:59 »

Ей ,радвам се ,че се е получило подаръчето.То по 100 човека хабер пратих хахахах.

Шоколадовите яйца чак от Залцбург специално за теб съм ги купувала.Хапвай си ги с удоволствие smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: април 17, 2014, 05:59:35 »

Гледах и аз, че са чужбински яйцата, затова разпитвам Wink. Изглеждат ми като бонбоните Моцарт, с няколко слоя различен пълнеж. smile
Noir , да се успокоя, че не съм аз причината, ако е момче Wink. Макар да съм 90% сигурна, че момиченцето ще ти го доведат отгледано, на човечето има и червеничко по шнорхела, та става и за двата случая.  blum.
Голяма майсторка тази приятелка, много са красиви сладките. Отново страхотен подарък, браво на Мариола Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 17, 2014, 09:04:04 »

Много много хубави подаръци! Много се вълнувам за всички подаръци, които се показват тук! Да са ви честити!
Всичко това е толкова голямо вълнение - да мислиш какво да подариш, да го опаковаш, изпратиш, след това ти да получиш и да се радваш. Прекрасно е smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #30 -: април 17, 2014, 09:38:28 »

юхуууу и аз си имам подарък, снощи като получих смс от спийди направо подскачах smile

Моето сладкишче е било Мърче, Мърче искам да ти кажа че си уцелила подаръка в десятката! Винаги съм искала да получа кошница с подаръци по празниците  Bravo и най-накрая някой се сети да ми изпрати! Кашона беше огоромен когато го получих и тичах към офиса бързичко да го отворя. Та се оказва че сме сестри по съдба със сладкото  Girl_hide

Ето снимичици по-долу,вътре има : червено и бяло вино ( което ще се изпие много скоро,) пиленца солничички, ръкохватки ( ако знаеш че ония ден изхвълих моите и се оглеждах за нови Bravo) великденски яйчица за украса, и най-вкусното курабийки без захар ( фирмата черпи днес с курабийки и аз бях обесила нос че няма да ям сладко )

Ето как изглеждаше опаковано  Bravo



И ето какво имаше вътре  good



Още веднъж страшно много БЛАГОДАРЯ give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 17, 2014, 12:00:59 »

Хейййй, днес и аз получих своя подарък и съм много щастлива  yahoo yahoo yahoo
Сутринта получих смс-че и преди минутки дойде куриера  Bravo
Моето сладкишче е StAsSi и искам да кажа, че наистина е подходила с огромно внимание към избора на подарък.  heart Скъпа Стаси, наистина съм трогната и подаръкът ми донесе страшно много усмивки, а още утре ще се погрижи и за спокойствието ми  Wink
Ето го и него:

Първо са кажа, че мрънкам за тези формички на милото от както са ги пуснали в магазина, но той все ми повтаря, че имам  много. Сега вече съм наистина  Yes и в събота ще направя кексчета  danceg
Мъничкото бурканче е крем да лице с облепиха и съм влюбена в него. Моят крем скоро свършва и се заемам с този  smile
Третата част от подаръка е нещо, за което не бях чувала, определено ме изненада и заинтригува - турмалинова маска за очи. Още утре ще бъде изпробвана и съм убедена, че е страхотна.
За прекрасната и мила картичка, няма какво да кажа.  heart
Безкрайно съм благодарна на Стаси за отделеното време и внимание, благодарна съм и на форума и всички вас, за прекрасните емоции.
« Последна редакция: април 17, 2014, 12:31:24 от InLove_Girl » Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 17, 2014, 12:28:58 »

Страхотни подаръци сте получили всички, много красиви и оригинални неща. Браво на сладкишчетата!  Bravo А зайчетата да си ги ползват със здраве.  smile
Много великденско настроение лъха от темата (както и трябва да бъде), само и времето да беше малко по-топло и слънчево. 
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 17, 2014, 14:28:11 »

Вчера и аз получих подарък, обаче не знам от кого е, понеже нямаше картичка...  pardon Благодаря непознато зайче!
И все пак да се похваля - това ми е подаръчето
« Последна редакция: април 17, 2014, 14:39:30 от svetli » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 17, 2014, 14:36:01 »

Получих си подаръкаааа.Ура.Благодаря Рататуй за чудесния подарък.
Ето и какво включва той.Чудесен романтичен дзен сет /да ти кажа имаме нужда от малко романтика,è покрай диването никаква я няма/,формичка за поставяне на великденски яйца,силиконови формички - колички за кексчета /за Явката/,книжка Басните на Езоп /пак за Явката/.Много му се радвахме мила Рататуй ,много трепетно го отваряхме с Явката,но снимките сами ще покажат емоциите /особено неговите/.
Благодаря ти отново за милия подарък.






Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 17, 2014, 15:09:53 »

Вчера и аз получих подарък, обаче не знам от кого е, понеже нямаше картичка...  pardon Благодаря непознато зайче!
И все пак да се похваля - това ми е подаръчето

От мен е, заплесът бързаше да ти пусне подаръка преди празниците и забрави картичката у нас ! извинявам се! smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 17, 2014, 15:16:09 »

Благодаря отново! Ще бъде употребен с удоволствие  Wink /подозирах аз заради името на товарителницата, обаче нямах доказателства  tease /
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 17, 2014, 15:20:05 »

Благодаря отново! Ще бъде употребен с удоволствие  Wink /подозирах аз заради името на товарителницата, обаче нямах доказателства  tease /
Само да вметна че медът е от изложението за медни продукти от БГ производители, което се провежда всяка година, тоест можеш да разчиташ че е читав.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: април 18, 2014, 12:04:26 »

Мила Светли, много ти благодаря! За подаръка, за отношението, за красотата и за милото чувство, което ме върна в детските ми години по време на Великден give_rose
Ето го и моят подарък: Страхотен козунак, комплект за домашно приготвено печиво, покривка със зайчета и картичка красят масата ни на Велики Петък.
Уханието на козунак ми напомня на времето, когато помагах на майка и баба и непрекъснато се удивлявах на втасването на тестото. Лалетата са любимото ми цвете heart. Сега греят от картичката, а много отдавна, на един мой рожден ден, брат ми, тогава на 3 годинки, беше откъснал всичките лалета от двора за да ми ги подари. Без дръжки, но пък как иначе щях да го запомня Wink.


* IMG_1761-001.jpg (32.73 KB, 400x300 - видяно 2501 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 18, 2014, 12:09:11 »

Много хубаво си аранжирала подаръка, Свекс, чудесен е. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #40 -: април 18, 2014, 12:34:18 »

Ето по- подробно синята част от подаръка  heart heart heart
Цветът е толкова красив, че спокойно мога да ползвам всичко за великденска украса smile. И е един такъв бебешки нежен....Като очите на моите момчета, когато бяха на възрастта на твоите heart.
Много често си говорим с мъжа ми, че трябва да си купим хлебопекарна, та сместа за хляб идва точно в подходящия момент за взимане на решение по въпроса Wink. На връх Великден, със сигурност закуската ни ще включва козунак с домашно сладко и благодарност към вашето семейство.  heart


* IMG_1770-001.jpg (30.24 KB, 400x300 - видяно 2531 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 18, 2014, 12:44:39 »

много красиви етикети! В любим мой цвят, изключително уютен smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 18, 2014, 14:02:02 »

Леле,супер точен подарък.Браво на Светли.Ето че във форума се появи един истински домашно правен козунак.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: април 18, 2014, 14:03:34 »

Хайде и аз да се похваля с моя ПРЕКРАСЕН подарък! Нямам думи да опиша вълнението си, което ме беше обзело от това очакване. Още като получих смс-а, че имам пратка, то стомахът ми се сви в очакване и едно прекрасно чувство нахлу в душата ми.
Скъпи Краси (Princess of the Dawn) и Вероника, въпреки че не сме близки във форума, искам да споделя, че вашият подарък докосна душата ми и едно огромно умиление се лее в кръвта ми в момента! Дори докато пиша се вълнувам. Не се сдържах и се обадих на съпруга ми в Гибралтар, за да му разкажа какви прелести съм получила. Нямам търпение и да му ги покажа утре вечер, като си дойде  heart
Започвам с невероятните подаръци.
Подаръкът се намираше в една много красива великденска торбичка

Трябва да споделя, че полагах големи усилия, за да не отворя всичко много много бързо, но ми се искаше да отдам нужното уважение и да снимам всеки детайл, защото Краси се е постарала невероятно много  give_rose
Ето така изглеждат всички подаръчета .
Имам невероятен спа комплект, с който да глезя тялото си. Ароматите са много много приятни и не ме отблъснаха (казвам го, защото напоследък не мога да търпя доста миризми), даже имат неописуемо благоухание -
Ето го и прекрасния великденски заек, който ще бъде споделен с цялото семейство на Великден .
Имам си и удобни форми за великденски сладкиши, които ще бъдат оползотворени утре и ще радват великденската трапеза .
И сега искам да изразя отново най-голямата си благодарност за тази невероятна картичка. Тя е толкова лична, толкова нежна, че не мога да опиша вълнението си! Тази снимка е любимата ми снимка на съпруга ми и мен от първото ни пътуване в Италия. Така поднесена с този прекрасен повод и милите слова... наистина нямам думи...
И последният елемент, който всъщност ме остави без думи (а и майка ми също, защото тя се вълнува с мен, докато разглеждах подаръка), е една прекрасна бебешка рамка, в която ,живот и здраве, ще сложа първата снимка на нашето бебе . Заедно с имената ни и различни малки елементчета... Невероятна е.
Скъпа Краси, безкрайно много ти благодаря за това, че направи този голям празник още по-голям за мен и семейството ми. Старанието ти, желанието, с което си подготвяла всяко нещо си личи и бъди сигурна, че е високо оценено и ще се ползва с невероятно голямо желание и ищах!
Още веднъж много ти благодаря, мила Краси, и пожелавам на теб и семейството ти да посрещнете един невероятен Великден, изпълнен с много усмивки, топлина и незабравими спомени!
Искам и да благодаря на всички ви, че ви има. Никога не съм вярвала, че от любопитството ми за сватбена информация ще завържа прекрасни познанства, изпълнени с искреност, топлота и невероятни емоции. Благодаря ви и пожелавам този Великден да е невероятен и топъл за всички ни smile


Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 18, 2014, 14:19:07 »

Прекрасен и толкова личен подарък! smile smile smile
Да си го ползваш със здраве, Ани kiss2
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: април 18, 2014, 14:54:44 »

ахх, и моето подаръче беше получено точно навреме.  yahoo
ani_ogbg Много се радвам, че подаръкът ми ви е харесал и развълнувал.  heart Чаках с нетърпение да го получиш и пишеш.  blush
И малко предистория: Подаръкът ти летя с нас чак от Англия и понеже пристигахме тази седмица реших да го пусна направо от София, за да съм сигурна, че ще пристигне преди Великден. smile И тъй като не сме се засичали с теб из форумните теми, попрочетох из темите какво си писала, за да знам към какво да се насоча. Съответно разбрах, че обичаш сладките неща (за това са и великденските формички за сладки), след това разбрах, че си бременна (Честито smile ) и си помислих, че ще е хубаво да има и нещо само за теб, с което да се поглезиш. Sanctuary Spa всъщност е известен спа център, който се намира в Ковънт Гардън, Лондон. Бил е подарък на жената на известен американски хореограф, която е била балерина и много бързо е станал любимото място за релакс на балерините от Кралската Опера. Продуктите им са страхотни. Сигурна съм, че ще ти хареса.  smile За картичката много исках да я направя лична и тайничко се надявах, че си пускала снимки в профила си. Имах късмет.  smile А за последната част на подаръчето много се чудех какво да купя. Много ми се искаше да купя нещо и за бебчо, но знам, че някои майки не обичат да купуват неща за бебето предварително и затова реших да не рискувам. И сега много се зарадвах като прочетох, че ще сложиш в рамката снимка на вашето бебе.  smile (Между другото за поставянето на снимката попитах специално как става и това ми отговориха: На този тип рамки снимките се залепят отпред  с хартиено тиксо или лепило. Трябва да са колкото размера на отвора или ако са по-големи може да се залепят отзад. Там, където е отвора отпред е по-вдлъбнато, за да легне добре снимката. )

И аз благодаря от сърце за хубавите пожелания. Весели празници и на вас! give_rose
Благодаря и за тази хубава инициатива и най-вече на организаторите.  give_rose
Весело изкарване на празниците на всички!  smile

« Последна редакция: април 18, 2014, 14:56:41 от Princess_of_the_Dawn » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 18, 2014, 17:05:21 »

Свекърва , много се радвам, че подаръкът е получен на време. Цяла седмица се каня да го изпратя и вечно нещо се случва. Така направих три дози козунак докато успея да изпратя един. Първият път разбрах, че няма да имам време да го пратя и подарих козунака на една приятелка, вторият го отрязъл мъжът ми. Вече на третата доза всички бяха предупредени, че ще се изпраща подарък и да не се доближава никой до козунака  tease
За хлебопекарната - аз имам такава от 2007г и се ползва ежедневно. Препоръчвам с две ръце. Дори и само за да си спестява човек месенето, но пък и домашният хляб си заслужава.
Малко се притеснявах да не пропуснат куриерите да те предупредят за пратката, но хубавото е, че подаръкът все пак е стигнал преди Великден.
Хубави празници на всички!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #47 -: април 21, 2014, 14:01:54 »

страхотни подаръчета сте получили дами, браво на Зайчетата give_rose

специално за принцес и свекърва да отговоря, малко, по точно доста Offtopic  , ама айде да се посмеете на моя детски мозък

Имах всякакви презервативи, бях събрала около 30, по онова време продаваха по будките различни по цветове, продълговати, приличаха на дъвки, не помня как се казваха, а и тогава бях малка, как се чете на англ. Описвах ги, като зелени - червени, със сърчице, без и т.н. tease
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 21, 2014, 15:37:20 »

Хоп троп, и аз съм тук. Съжалявам, че чак сега пиша, но тия дни ми беше малка лудница.

Искам да благодаря на Ани за страхотния подарък - всичко влезе веднага в употреба  yahoo. Благодаря ти за вниманието и за прекрасната картичка. Успя да направиш празника много усмихнат   tease

А сега да се похваля - имам си много сладки великденски сол и пипер, салфетник с великденски салфетки и покривка. Бонбоните веднага се изядоха, бяха много хубави smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: април 21, 2014, 17:16:21 »

макар да има булки в положение, аз да кажа, че домашният козунак на Светли беше върхът - с разни стафиди, локум и бадеми Girl_hide.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 22, 2014, 16:06:08 »

Princess of the Dawn, много благодаря за предисторията smile Всичко е интересно, особено историята за балерината smile Дори вече я споделих с мъжа ми.. И на него му допадна.. хихи. А що се отнася до формичките и комплектчето с мазилата за мен, то вече влязоха в употреба smile А пък рамката нямам търпение да я оползотворим и то с огромно удоволствие smile Още веднъж искам да ти благодаря за вниманието, което си отделила да направиш подаръчето ми толкова прекрасно и лично smile

Стаси, радвам се, че си получила всичко. Честно казано се притесних, защото ми казаха интервалът, в който пратката ще е при теб, а след това нямах представа какво се случва. Дори писах на Мис, ако може и тя да помогне да разберем дали не се е загубила по куриерите. След това се сетих, че като я пуснах в куриерската фирма ми дадоха обратна разписка да си проследявам пратката и ми казаха, че още във вторник подаръкът е бил взет и тогава още повече се притесних. Дори ми мина през акъла, че съм сбъркала адреса blush (Напоследък често се притеснявам за какво ли не, ама явно е от хормоните...) Та, много се радвам, че в крайна сметка подаръчето ми е достигнало крайната си цел. Както Princess of the Dawn, така и аз доста изчетох за теб (и предполагам всяка една от нас е направила същото за своето сладкишче), тъй като не сме се засичали из форума. Да си призная минах през няколко етапа за вида подарък, като подарък, който да е лично за теб, след това нещо за семейството.. И реших да е в духа на Светлия празник, който вече мина. Така всички елементи са великденски, а пък за още по-празнично настроение бях опаковала всяко подаръче, за да има много подаръчета в голямата кутия от подаръци smile Радвам се, че всичко е влязло в употреба smile
Съжалявам, че самата кутия я облепиха с тиксо в куриерската фирма, но като било чупливо, то те трябвало да предвидят всякакви опасности и я омотаха на бърза ръка.. (Иначе с голямо желание я облепих с опаковъчна хартия) smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 22, 2014, 18:28:54 »

Всичко беше страхотно опаковано, да. Аз толкова обичам да късам опаковки, че хич не се сетих да снимам всичко преди да го отворя. Просто нямах търпение да си видя подаръчетата хихихи  bouncinggirl
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 24, 2014, 09:58:01 »

Здравейте  на  всички smile да  се похваля и  аз - получих  си подаръка yahoo Noir - БЛАГОДАРЯ  ТИ! всичко  е  здраво  вътре.Страхотно ме изненада.Аз  бях  съвсем  изключила.Прибирам  се от  работа ,а  пред  вратата ми  един  оранжев пакет,на  него има моето име  и на  едно мъжко име,което  аз не познавам...втрещих  се...мислех  ,че са объркали някоя  пратка.Качвам  се аз у нас,питам  мъж ми какво  е  това  и дали е  звънял куриера,той каза,че никой не е  званял.И  тогава просветва...играта..сладкишчето...отварям,а  вътре  куп изненади,печати,цял набор от  инструменти за  квилинг,пакет със  страхотни ореховки (Ноир свършиха на  мига,питахме  се кой  ще  хапне последната),страхотни  салфетки и  едно  сладко пиле( кокошчица) поставка  за яйчица.(надявам се да не  забравям нещо,тъй като ми  предстои  преместване и всичко ми е по кашони периодично отварям  този  пакет  за да  надникна  отново какви  работи има вътре,малко като  дете на Коледа,жмя и после пак отварям очите Girl_hide).надявам се  скоро да  ми остане малко  време и да  мога  да  направя  снимки за да  ви  ги покажа.За  съжаление не мога да покажа ореховките....ааааа да  забравих  да  кажа ,че имам и  страхотна  картичка:))Ноир ,Благодаря за пожеланията:)
« Последна редакция: април 24, 2014, 10:15:51 от bamce » Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #53 -: април 24, 2014, 11:28:55 »

Ей, супер, радвам се, че си получила всичко здраво.
Надявам се, че комплекта за квилинг и печатите ще ти влязат в употреба, дано нямаш точно такива.
Много ми помогна и факта, че в подписа си имаш линк към страничката ти във Фейсбук - така те поопознах малко и дойде идеята за подаръка.
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 24, 2014, 11:59:52 »

Ах  тииии.... шпионкаааааа heart не,нямам  такива,а  печатите на пеперуда са  жестоки.Със  сигурност  всичко ще  влезне  в употреба.Още веднъж  благодаря  ти за хубавата  изненада give_rose
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: април 28, 2014, 17:05:39 »

най-накрая успях -  снимка  н а моето подаръче


* DSCN6042.JPG (65.15 KB, 436x328 - видяно 3065 пъти.)
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 29, 2014, 23:09:19 »

Добре, че още темата е отключена. Ураааааааааа имам си страхотен подарък. Ние понеже попътувахме малко и чак тази вечер, като се прибрахме го видях. Тя мама го получила, но решила, че е поредната покупка от нета и не ме казала. Пък аз си мислех, че пощите са виновни. Обикновено мартениците от Враца пристигат за първи юни, а една коледна картичка още я чакам.
Но имам страхотни, ръчно направени неща от Бамсе. Като с ръка не пипани. Утре ще показвам снимки, че на лампа от тел. не излизат добре, а си струва да се виждат като хората. 
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 30, 2014, 06:26:10 »

Охххх,камък ми падна,вече  се  бях притеснила,че нещо е  станало,а незнаех кое  е моето  зайче на което да подарявам.На  ника  пишеше еклерче,а аз не намерих  такова  и много  се  чудех кой  е.Много  се радвам ,че  ти  е  харесало.
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines