Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 10:43:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Послушно зайче ти бъди и великденско подаръче покажи!  (Прочетена 28183 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« -: април 04, 2014, 02:15:27 »

Моето великденско зайче много организирано се оказа и хоп потроп днес на вратата ме сюрпризираха с един голям подарък.  smile Тъй като дадох два адреса за получаване в Англия и в България, за да улесня зайчето, в зависимост къде се намира и мислех, че по-вероятно е да го получа на българския. Затова не бях в очакване на пощата и не бях и настроена за подаръци поне още 2 седмици, но зайчето ми е решило да ме изненада.  smile И тъкмо днес бях влезнала и пишех в темата за подаръците и на вратата се появи куриер с една подвързана с хубава хартия кутия. А като погледнах подателя и щях да падна....Любимата ни със страхотно чувсто за хумор съфорумка fibi .  danceg Много се зарадвах и въодушевих, защото тя е една от най-близките мами, с които комюникирам повече от 2 години вече, бременеехме заедно, а сега и децата ни растат заедно. И ми стана едно много хубаво, че получавам подарък от толкова близък от форума човек. Оставих го на видно място и изчаках Вероника да се събуди, за да го отворим заедно. Съответно веднага писах и на мъжът ми, че имам подарък от fibi, Тон и Изабел. Той знае за вас.  smile Когато стана Вероника веднага забеляза кутията и можете да си представите колко бързо се отвори и разгледа всичко с интерес.


Фиби много благодаря за страхотния подарък и емоции.  give_rose Всичко е подбрано с вкус и с много великденско настроение. Също така си уцелила и в избора на самия подарък, защото аз си падам по-практичните неща.  smile Подаръкът включва две много красиви чашки за кафе за късмет, пакетче типични холандски вафли, които се изядоха почти на момента, много ги обичам, дадох и на Вероника да ги опита  smile, едно голямо шоколадово великденско зайче с яйца, две много красиви фибички за Вероника, много сладка зелена чантичка със зайче пак за Вероника (тя веднага я оползотвори и започна да си събира неща вътре), дървена поставка с невероятни великденски салфетки (страхотни са Фиби, не съм виждала тук такива, а аз съм познавач на салфетки като дете събирах много видове и ми е тръпка) и красива картичка с много мило и лично пожелание вътре.  Благодаря още веднъж на Фиби, Тон и Изабел и се надявам скоро да се запознаем с вас на живо. give_rose

И сега малко снимков материал да видите подаръка, разбира се.  smile


P.S. Извинявайте за дългия пост, но ми е много развълнувано.   blush

Опакованият подарък:


Какво ли има в тази така хубаво опакована кутия?


Ехаа, колко много неща. От къде да започна не знам.




Имам си нови фибички:





Тук пак се опитах да снимам всичко, защото Вероника спеше иначе беше трудно. Само липсват холандските бисквитки, защото вече бяха изядени.  pardon
« Последна редакция: април 04, 2014, 02:20:07 от Princess_of_the_Dawn » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: април 04, 2014, 06:06:30 »

Браво на първото зайче и честито на първия сладкиш! Нека всички сме така радостни и развълнувани като вас heart heart heart. Прекрасни подаръци  Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 04, 2014, 07:36:40 »

Еха ,страхотен подарък.Браво на зайчето Фийби и за чудесното представяне на подаръка на нейното сладкишче Принцес!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: април 04, 2014, 08:24:38 »

страхотни цветове и подарък! Толкова празничен! Да ти е честит ! smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #4 -: април 04, 2014, 12:31:26 »

Ех, че хубаво, Фиби повлече крак  Wink Много свеж подарък.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #5 -: април 07, 2014, 08:41:50 »

хехе, принцес, каква красива презентация само give_rose
ама и тапета на последната снимка им придава необикновена красота.
Вероника как е яхнала пакета, а с чашката и усмивката закачлива heart, добре че си ги прибрала навреме.

ама аз да си призная, че тази беше единствената опаковачна хартия която открих, ако игнорирате снежинките, то птичките и цветовете си пасват с Великден.
А по принци имам много, само когато ти потрябва няма и все купувам и все изчезват.....

И аз бях много щастлива Принцес, че ти си моето сладкишче, не премислях много какво да взема, просто действах със сърцето. Само чантичката ми отне време, че нали ме гони склерозата, бях я виждала някъде и много ми хареса, но не можех да се сетя къдееее.
Ама който търси намира, как хубаво изглежда на снимката.

и аз като малка колекционирах салфетки (миришещи листчета, хехе дори презервативи, ама те все ми изчезваха, накрая открих крадеца и си водих листа с записки как изглежда опаковката - детска му работа, как ли са ме гледали продавачките като ги купувах tease)

поздрави  и целувки на Вероника
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: април 07, 2014, 09:15:12 »

То ако погледнеш 4-тата снимка, панталоните на Вероника и пердетата повтарят лилавото в чашата. Представянето наистина е част от общото впечатление за подаръка Bravo на Princess_of_the_Dawn.
 Offtopic fibi, просто си неповторима с тези колекционерски практики funnytooth
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 07, 2014, 13:22:22 »

Много държах да опиша и покажа всичко подробно. Такъв красив подарък и то не от кой да е трябва да бъде подобаващо представен. (Радвам се, че съм се справила въпреки късния час на писане)  smile

svekarva погледни и втората снимка и виж розовото цвете на блузата на В. и цветето на опаковката. Едно към едно. хехе Аз я облякох специално за събитието.  danceg

fibi знаех си, че някой ценител ще избере Тарт татена. хехе С топка сладолед го сервираш задължително, нали?  Wink
 Offtopic а за колекцията за презервативи ме разби. хаха Я кажи какви видове беше събрала?  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 08, 2014, 15:47:22 »

Ихаааа smile Много се радвам за прекрасния подарък! Да ти е честит! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 14, 2014, 15:02:31 »

Идвам, да се похваля с моя невероятен подарък от моето мило зайче michelle!
Много ти благодаря за прекрасния подарък, невероятен е  yahoo нямам търпение да боядисам яйцата и да го подредя!
Аз още в събота получих смс, в понеделник да очаквам пратка. Е не питайте как съм дочакала понеделник  tease
Днеска понеже не успях да си получа подаръка от куриера сутринта и след обяд си го взех от офиса на куриерската фирма, още в колата започна разопаковането  blush . michelle, не знам защо се притесняваше за опаковката, много добре се беше справила  Bravo
Снимки очаквайте след малко, защото нямам с какво да снимам в момента, понеже всичко под ръка прави по-големи снимки, които не знам как да прикача.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: април 15, 2014, 12:02:51 »

ratatui какво стана със снимките айде показвай? аз съм се изкиприла тук и чакам снимки  blum
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #11 -: април 15, 2014, 13:19:22 »

 И така...да започна с едно голямо извинение към моето великденско зайче - svekarva. Извинявам се, че вчера не успях да пиша и да покажа изпратеното подаръче! Мога да си напиша хиляда обяснения, но нито едно няма да е оправдание.
 Ще започна описанието му малко отзад - напред  smile С писмото, с което беше придружено. Това е едно от най-милите, топли и искрени неща, които някой ми е пращал. Благодаря ти, svekarva, за всичко, което ми казваш в него. Не е само за пожеланията, а най-вече за отношението, за откритостта. Това е писмо от приятел.
 Обаче, понеже съм лоша, няма да ви го покажа него  blum То си е лично мое.
 А самото подаръче наистина е издържано в тон от-до  smile Това, което виждате отзад на снимката като фон са подложки в свежи и весели цветове, дошли чак от Южна Африка. Пред нея е една чудесна книга за българските традиции и обичаи. Винаги съм се интересувала от тях, но досега не бях попадала на така подробна и хубава. Така че си е малка сбъдната мечта  smile
 Отпред има две весели пиленца, изплетени ръчно от svekarva. Не знам дали се виждат добре, ала са направени много старателно и са страшно симпатични  smile А до тях виждате, подаващ се от кутийка-зайче разноцветен медальон.
 Всичко е чудесно, много ти благодаря, мило великденско зайче  give_rose

П.П. Ще опитам по-късно да направя по-добри снимки на подаръка, както и на картичката. В момента водя люта битка с рошавия опаковчик на подаръци, който се влюби в пиленцата.


* EasterGift3.jpg (71.3 KB, 250x307 - видяно 3056 пъти.)
« Последна редакция: април 15, 2014, 13:22:54 от michelle » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: април 15, 2014, 13:41:37 »

браво свекърва. мишел верно направи някоя по-голяма снимка да огледаме ние като любопитни съседки какво що и как се е справила свекърва с плетката  blum
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 15, 2014, 13:47:38 »

Ах, Мишел, прекрасни подаръци. Честито! Радвай им се и може и да споделиш туй онуй за българските традиции, че са позабравени smile Браво и на Свекърва за изискания подарък! Поздравления smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: април 15, 2014, 13:54:37 »

Хаха, аз по тази причина питах дали още е при теб опашатият - щях да му изпратя един пауч, да има нещо и за него.
Моля да бъда извинена за кутийката  blush. Това било кутийка за презервативи, тип плейбой  funnytooth Пък аз реших, че е великденско зайче и купих няколко за подарък и на съседските момиченца, като смятах да ги напълня с бонбонки. Ужастттт ви казвам, хубаво, че един колега ме видя и спря.....
michelle , много се радвам, че избрах теб heart heart heart И аз те чувствам като близък приятел и се надявам някога да се видим give_rose
Мариолка, ето ти мострата. Но щом Кучо ги бърка с истински, значи са хубави Wink
http://www.garnstudio.com/lang/de/visoppskrift.php?d_nr=0&d_id=548&lang=de
« Последна редакция: април 15, 2014, 14:00:28 от svekarva » Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines