Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:05:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата 31.03 - 04.04. 2014  (Прочетена 17452 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #30 -: април 11, 2014, 13:43:35 »

Еее, Свекърва, що така с лошо? Wink Аз много се разбирам с жената на брат ми. smile Не ми е най-добрата приятелка, но винаги можем да разчитаме една на друга и като си държа и езика зад зъбите знаеш ли как хубаво си я слушам, без да сме успели да се скараме.  tease

Сестрата на мъжа ми е друго чудо, към нея имам алергия направо, ма то го видиш и първата му дума за нещо те е захапало ... малеее, да не идва до главата, добре че те не са близки, та не ни се налага да се виждаме и чуваме. smile

Искам и аз да видя снимки на тортичкитееее, не е честно така! Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #31 -: април 11, 2014, 14:21:06 »

Vivi20 , жената на брат ти е снаха, а сестрата на мъжа ти ти е зълва /тази, с която не се разбираш/ и с това потвърждаваш правилото Wink. Аз за снахите хипотетично говоря. Иначе се натискам парцалите и цари почти мир и разбирателство. Малеееййй, сватята има днес РД... Хубаво, че стана въпрос, та де и врътна един телефон, че бях забравила....
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #32 -: април 11, 2014, 14:25:17 »

А, колко инетересно! Верно, че ми е снаха ... не, не, снахата за пред хората за нея нищо лошо не се казва, а вкъщи и с майка ми какво си говорим е отделен въпрос. Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 11, 2014, 16:51:01 »

Здравейте мили мои smile

Тя svekarva предложи да подхванем зълвите и етървите и така и стана smile
Аз такива нямам, защото аз имам сестра, а мъжа ми има брат. Аз се радвам на всички кандидат зетове, защото знам, че идват да ме оттърват от сестра ми lol А мъжа ми е близък с брат си само ако става дума за мачове, и досега не сме видели нито една от кандидат-снахите.
Иначе майка ми винаги казва на нея и за етървата ѝ, че са точко като цветето - не могат да се гледат lol

Еми, радвам се, че се обади, че си тук  heart

Ще чакам и Ратчето, да каже как е минало днес smile

И днес нещо ми е уморено, бих подремнала, ако не бях на работа..
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 11, 2014, 20:34:53 »

Момичета- кокичета, нямам време да прочета всичко, минавам само да ви благодаря за подкрепат, определено оказа влияние!
Мога вече да се похваля, че най- накрая съм дипломиран юрист! Моето пате също си взе изпита. А само да споделя, че за късмет ми се падна единият въпрос ми беше брак- мой любим въпрос!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: април 11, 2014, 20:51:27 »

честито и на двамата, брей тея стиснати палчета много действат smile ама и вие се старахте много:) сега какво следва? smile любимия ми въпрос  tease

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 12, 2014, 09:45:47 »

Много ти благодаря, Мариолка! Много мило!
А сега какво следва- да изкарам 6 месечния стаж, който за съжаление ще почна чак юни най-вероятно, а след това има още един изпит, за правоспособност. И ще се надявам вече да си намеря работа свързана с това, най-накрая.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines