Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:07:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата 31.03 - 04.04. 2014  (Прочетена 17490 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #15 -: април 08, 2014, 08:08:08 »

О, привет на всички! Ето ви по едно голо кафе, но в замяна на това, в чаша, с дупки за всички пръсти на ръката Wink. мразя от малка ръкавици с пръсти /все някой пръст се завира в чужда дупка/, не зная дали ще имам търпение да захвана правилно чашата. Хихи, представям си какво ще се случи, ако чашата е гореща.....няма оставяне. Хубаво, че има и общ захват за такива като мен.
Новата синоптичка по БТВ вече втори ден ме подлъгва, че ще е хубаво и слънчево и съм по къс ръкав crazy. Пусто никой мъж не се възползва от доверчивостта ми в последно време blush Имам предвид чужд и млад...В този ред на мисли, родният ми съпруг се върна от командировка в Полша и казва, че и поляците си живеят по- добре от нас.
ra_di, направо се чудя, че все още има работни места, където се гощават с домашни неща. Едно време се плесках и печах до забрава, но сега има такива неща по магазините, че не си струва. Хващай роднинското тяло да помага, ти си достатъчно ангажирана.
Май изчерпахме и темата за снахи- свекърви, та предлагам да разширим кръга към останалите членове на семействата - зълви, етърви, девери и племенници.  smile


* 4a6a_n.jpg (3.33 KB, 163x160 - видяно 2479 пъти.)
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 08, 2014, 12:24:52 »

Това кафе в такава чаша никак не ме изкушава pardon Не'ам нерви да я хвана, както се казва blum
Какво ти донесе твоя мъж от Полша? Ти докато се оглеждаш за убави младоци и той твоичкия се върнал! Wink Естествено, че са по-наред от нас поляците, те само африканските държави са след нас ... pardon ама да не го подхващам това
Хайде, кога ще ни идвате на гости на море? (всички Wink )
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: април 08, 2014, 13:11:33 »

Хехе, тази чаша не е за овни...Ще я пусна за някой телец Wink
Ами, донесе ми пълен куфар с дрехи за пране diablo
Донесе ми кехлибарен гердан и обеци. Само това намерил на летището от полски производител. Всичко друго било от братята китайци. Твърди, че не е имал време да ходи по магазини crazy Аз пък имам три такива нанизи и хич и не ги нося. Едно време, на плажа, кипеше страшна търговия, та имам и доста полско сребро.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #18 -: април 08, 2014, 13:18:15 »

svekarva тази чаша ми прилича като да я удариш на някой в главата  angry

Тя синоптичката не е излъгала в София е прекрасно и слънчево  blum

То в Полша е по-добре от тук но пък чак много по-добре не вярвам. Аз имам 10 поляци внос в екипа от там и много си ги кефи тук. Радват се на топлото време и на нощния живот, много са готини и много работливи. Пу пу с тях никъкви проблеми нямам много са разбрани.


Аз нямам кой знае колко за писане, само че днес разбрах че братовчед ми ще си имат бебнце и много се радвам за тях, чакаха 2 години но ето и при тях щъркела долетя  Bravo

Отивам да поработя малко  pc_love имам нужда от отпуска но явно няма да е скоро  cray
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 09, 2014, 22:50:25 »

Аз влизам набързо да честитя рождения ден на нашата мила свекърва! Пожелавам ти всичко което ти е на сърцето, да се реализира, да си много здрава и щастлива, а скоро и внуци да те радват!
И понеже съм егоист искам да ви помоля утре и в петък да стиснете по едно палче за моето мило пате и мен, защото утре и в петък ще се явявам на последния държавен изпит и много се надявам да ни е за пръв и последен път!
Обещавам от понеделник да съм по-редовна и не обременена и ще пиша по-редовно, че ми е домъчняло за вас!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: април 10, 2014, 08:14:25 »

Благодаря на всички форумски снахи за прекрасните пожелания heart heart heart Наистина съм трогната give_rose
Хихи, това обаче няма да ме направи по- добра свекърва и леекичко ще ви спичам и дразня...Не като човек, а като роднинска титла, разбира се Wink. Само да повторя, че чувствата са взаимни  funnytooth
Да дам отчет за РД. Според вече пенсионираната ми колежка, мина много изискано, каквото и да значи това  crazy. Предполагам, че е комплимент  smile. Много от колегите видяха за първи път малки тортички и ядоха за първи път крем йогурт. За първи път пиха кафе от машина Долче Густо / донесох домашната/ и за първи път получиха подарък за спомен, по американски маниер  Wink. Като съдя по броя взети саксийки с коледници, минали са около 45 души. Подаръците ми са много хубави - няколко орхидеи, един фееричен шал от бившата колежка, доста саксии с цветя, книги и фотографски аксесоари. Служебно получих част от осребрена фактура за марков куфар и изобщо, все разкошотийки.
Днес ще се побъркам от работа, дано успея.
ratatui , стискам палци!


* pasta_n.jpg (61.8 KB, 440x641 - видяно 390 пъти.)
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 10, 2014, 15:01:48 »

Ах, Свекърва, да ти е честит рожденият ден на патерици! smile Пожелавам ти да си жива и здрава, безкрайно щастлива, жизнена, положително настроена към живота, да продължаваш да се радваш на всеки момент и да откриваш все нови и нови светове, както и да ни радваш с фотографските си изпълнения smile

Аз се извинявам, че отсъствам прилично, но болестта ми се задълбочи и без малко да ме приемат под наблюдение, ама всичко се размина и отново ще трябва да почвам работа.. sad А си е хубаво да си поспиваш, като ти се спи blush

Ратче, стискам палци, макар и с малко закъснение, ама съм сигурна, че и двамата ще се справите блестящо! smile

Моят мъж пък го пратиха командировка за две седмици в Гибралтар и се връща на 19.04 в 22:45... Направо да посрещнем Великден на летището.. Ама техните полети винаги ги омацват. Не знам кой им ги организира, но трябва да са поне малко по-съобразителни. Все пак ме утешава мисълта, че може би ще отиде и до Мароко и аз вече точа зъби да ми купи много неща оттам witch Дано не съм много лоша съпруга  funnytooth


Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 10, 2014, 15:20:58 »

Ани, как ще си лоша съпруга. Точно сега нищо не трябва да ти се отказва lol lol Радвам се, че си добре, тъкмо взех да се притеснявам, че не съм те виждала ското из форума.

Ското не съм виждала и Еми, а ако Еми я няма във форума, това ще си е края на една ера sad

Ратче, стискам и на краката smile

Аз както винаги съм много заета, но сега си крада малко време за форума, че ми липсва да съм по-активна тук smile Междудругото в момента сме в темата от миналата седмица lol

Да ви се похваля, че ми одобриха един проект в университа и ще дадат някой лев да обиколя музеи в Гърция и Турция. ММ ще ми е транспорта и се вълнува повече от мен

Тази година много по-рано се развива пролетта. Черешовите дръвчета от сватбата на scilla, които тогава бяха цъфнали в края на април, сега гледах, че са взели да прецъфтяват.


Вече и люляците цъфтят. Аз много ги обичам  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 10, 2014, 15:34:13 »

Еми е тук  heart
Чета ви но съм в странен период напоследък. Излизания, нови запознанства и такам  smile
Аз се оправям да съм във вид , защото довечера съм на караоке клуб, ще се крещи на воля  Xixixi
поздравявам ви всичките  kiss2
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #24 -: април 11, 2014, 08:00:05 »

Свекърва, с малко закъснение, честит рожден ден ден и от мен! Пожелавам ти много здраве, любов и хубави емоции, както и разбира се да си останеш с все такова чувство за хумор give_rose

Еми, знаеш ли, снощи ти сънувах crazy и като се станах се стих за теб, отвярям форума и гледам, че си писала:)

Ани, бързо възстановяване!
 Панди, страхотна екскурзия ще в се получи. А тези люляци как ми легнаха на сърцето... толкова много обичам люляк, а при нас няма sad

На мен днес ми е последен ден на работа! Устисках и аз най-накрая да изляза в почивка и понеже ще се събираме с колегите предпразнично, снощи правих браунита по рецептата на Отчаяните съпруги smile , та ви черпя виртуално blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #25 -: април 11, 2014, 08:26:10 »

Благодаря, благодаря! @}->--И за пожеланията и за брауните...
Еми си има ново амплоа, но нещо хич не разказва какво - що....
Във форума се шири едно спокойствие и тишина, даже и фотографите спряха да се чепкат...Къде са Пачоран и Ейвън, техните заяжданици ми липсват crazy. Няма кифли, няма шмизли, няма разврат.....ужастттт просто.
Има ли с кого да танцувам петъчния танц?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #26 -: април 11, 2014, 09:05:20 »

хахах svekarva и аз си мислех същото, ама дай да не дърпаме дявола за опашката, гот си е така, само че да се раздвижи нашата темичка тук, че сме едни заспали красавици никакви ни няма.
Иначе гледах ти снимкиите във фейсбук отново си се справила блестящо браво на теб, много изискано наистина  Bravo

Аз танцувам петъчния танц ей ме  DANCE DANCE bouncinggirl bounce Dance Dance2

Еми верно раскажи ни какво става с теб smile ?

ratatui днес стискам палчета за вас, пиши после как е минало  Wink

Утре ще се запознавам с кандидат снахата номер 2. Брат ми бързо намери заместител на аременското чучело, този път даже от снимки само я одобрявам, момичето е от нашия край, учи медицина в Пловидв така че ми обра точките, но ще я видим утре дали ще мине последно одобрение  beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: април 11, 2014, 09:48:51 »

Ухааа, Мариолка,давай да я проучваме и като студентка как е. Поне в този бранш съм пълна с приятели Wink и ако трябва, поне един кусур против уроки ще и намерим...Да ти кажа, зълвите сме по- страшни и от свекърви diablo. То и титлата ни такава - зълва. Как е на македонски? Аз нали имам етърва и не се сещам как беше crazy
Значи ще танцуваме  danceg. Стискам палци на момичето да ви се хареса, пък и то да ви хареса smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #28 -: април 11, 2014, 09:55:30 »

хахах да и на македонски е зълва. Ама аз не съм много претенциозна , искам просто някакво нормално момиче с което да си имам общи приказки. Тази предишната беше точно обратното. Винаги нацупена за нещо, и понеже не говори български и като  се съберем някъде само главата в телфона. Абе казах аз "снимка има тон няма"

Чакай да те поздравя на те с един кючек казва се "Свекървин кючек" и още първият път като го чух преди години музиката ми напомняше на една змия как се извива под формата на свекърва  Dancer cap banana

http://www.youtube.com/watch?v=Ax16J2wDk5w

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: април 11, 2014, 12:23:14 »

 funnytooth То бива, бива, ама 4 минути да се гърча и вия като змия, струва ли си?  Wink Още на първата минута ще съм я клъвнала.....и усмъртила Wink тая снаха.
Но за петъчен танц, става good Пък и този, с дудука, хваща око Curtsey
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines