Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 21:42:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата 31.03 - 04.04. 2014  (Прочетена 17441 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« -: март 31, 2014, 10:24:35 »

Здравейте smile

Измислихте ли с кого и с какво ще се пошегувате утре smile Аз винаги мноого обмислям шегите, защото ми се иска да са максимално безобидни и понякога в крайна сметка решавам с никой да не се шегувам. Но утре много ми се иска поне ММ да го "метна" за нещо  blum

Ето и кафе и закуска, макар, че е почти обед Wink

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: март 31, 2014, 10:34:15 »

панди мерси за седмичната темичка smile

Аз на първи Април не се шегувам много хахха понеже винаги с нетърпение чакам следващия ден  Girl_hide

Как сте всички? айде да направим тази седмична оборотна, включете се похвалете се оплачете се от свекървите  blum

Аз се вълнувам днес за "Като две капки вода" гледайте може да ме видите в публиката yahoo
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #2 -: март 31, 2014, 12:09:50 »

Здравейте!
Аз съм априлска ваканция от днес и си почивам цял ден, въпреки че от университета имат голямо желание да ми развалят релакса като са пуснали програмата за следващия семестър - лекциите са от днес. Надявам се поне като съм свободна да успея да го посетя, че после с работата става много трудно.
Нашата кухня е почти готова, само ламинат не сме си купили, но мислим утре да купим, да го наредим и да сме готови с една стая напълно. Имаме котлон и фурна, които още не са разопаковани, ама всеки ден им се радвам ужасно! А от работата на човека, който направи кухненското, съм безкрайно доволна!
Ако мернете някъде промоции за хладилник и бойлер, свиркайте, моля.
На 1 април не си спомням да съм успявала да метна някой толкова сериозно, май никой не ми се е връзвал, дори да съм опитвала. Дайте някакви идеи какви лъжи сте скалъпвали и на кой, може утре да се развихрим.
Желая ви лека и успешна седмица! smile И много слънчева!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 31, 2014, 13:21:50 »

добър ден. аз бях на театрален маратон 2014 и съм тооолкова заредена и щастлива! Запознах се с прекрасни хора и споделихме чудесни моменти на песни, танци, представления заедно. smile
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=687448997985770&set=a.106185496112126.9404.100001620277176&type=1&relevant_count=1

аз гледам винаги да прекарам по някой на 1 април, миналата година мен успяха да ме метнат яко. blum Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 01, 2014, 09:53:22 »

Добро утро!

Днес мислех да се опитам да психирам мъжа ми, че се е успал за работа, ама не се ставаше преди него и само го излъгах, че има нещо на лицето и той леко притеснено да погледне в огледалото  danceg Сега очаквам децата да се опитат да ме хванат със всякакви глупости и най-вероятно все на някоя, ще се хвана  blush

mariola85, вчера гледах малко, ама не те видях. забавно ли беше?
А за свекървите какво да ти кажа? Моята не съм я виждала от януари, съответно много ѝ се радвам smile Сега по Великден ще я видя малко. Тя е много мила жената, ама аз по принцип съм си сопната, ми е изморително да съм мила  blum Ама то така е по почивните срещи с роднини и понеже рядко се виждаме  всеки иска да разказваме нещо  pardon

форумската свекърва нещо не се е разписала още smile 

ето и закусчица smile



Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: април 01, 2014, 10:01:02 »

добро утро   smoke

Аз метнах мъжа ми че няма колата, паркирахме я на забранено място и се стресна но не ми издържа сърцето бързо му казах че е там  Girl_hide

Панди бяхме зад главната камера и затова май не са ни давали. Обаче беше супер забавно, скъсахме се от смях, тоя Рачков с този питон ни разби, а Къци отново беше номер едно. Беше забавно да видиш какво става по време на рекламите, хвърчат статисти чистачки и всички водещи бегат за по цигара, а сцената е супер малка нищо общо с това кака изглежда по ТВ.Прожекторите ни изгориха все седно  седиш под Августовско слънце на плаж, и днес гърба ми е схванат от 4 часове седене, че отиваш там в 19:00 упражняваш се да се смееш ръкопляскаш и итн.

Мерси за кафето много си мила, и свекърва веднага да се яви за рапорт,  girl_wink да не си изпусна сериала по БТВ заради мен  girl_haha?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 01, 2014, 10:08:17 »

Е, Мариолка благородно ти завиждам за 2те капки, това ни е любимото шоу и единственото което гледаме. Мен ме е яд, че Стефания не спечели или Невена, ама Къци с тая гадна песен изобщо не трябваше да е пръв.
Как се упражняваш да се смееш, айде да пляскаш добре, ама да се смееш  huhhuh.gif
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #7 -: април 01, 2014, 10:24:19 »

ratatui те радват покани и там на място не успха да запълнят местата ако попадна пак на покана ще ти изпратя good

Иначе излиза един преди да почне и казва шегички за да предрасположи публиката, но с тия водещи е трудно да не се смееш, през повечето време импровизират и не четат какво им пише така че се смяхме от сърце.

Да Стефания беше най-добра снощи но къци спечели от зрителския вот, то се виждаше че никой не беше на кеф вътре, но пак той милия е единствения дето се раздава на 100%  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: април 01, 2014, 10:40:09 »

О, първоаприлски привет! Аз отивам да си купя тест за бременност.....
mariola85 , специално заради теб гледах "Като две капки", ама сигурно си била много издокарана и не можах да те позная.
Днес нямам настроение....Като гледам празното бюро до мен и ми става едно гадно crazy. Не зная обаче дали тъгувам за колежката или за мене си, след няколко месеца. Чак сега осъзнавам колко реално е пенсионирането и няма измъкване Wink. Мъча се да се настроя на вълна мой рожден ден.....За капак и родният ми съпруг днес замина в командировка /поне така казва/ във Варшава и ме наляга и завист. Успях да му лепна една целувка с червило на разпечатката на билета без да ме види. Много се надявам да отвори листчето на летището и да се позасрами от колегите си. Wink. Ние тук имаме фирмени календари, които всяка година изглеждат по един и същи начин /тези, на които има три месеца един под друг/. Та смених априлския месец снощи с априлския от миналата година и хвърлих в смут доста хора funnytooth. Това измислих crazy, друг път съм по- креативна. Ще си позволя да повторя най- добрите си постижения - смяна на табелките на тоалетната и стаята на шефа и зареждането на всички принтери и копирни апарати с цветна, отровнозелена хартия.  diablo.
Приятен ден! Дано имаме хиляди поводи за усмивки и то не само днес!
Охо, изпуснала съм два поста....
Верно, че има предложение да говорим за свекървите си. Сега се сетих за един 8-ми март, когато по повод сватба на един от 21-те първи братовчеди на мъжа ми, карахме "у дома" на село. Щеше да има празник в читалището за всички жени и аз се бях издокарала по градски / на токове и с грим/. Ама работата се разсъхна и аз бях много разочарована и се ядосвах, че съм си изгубила времето в обличане и докарване, пък няма кой да ме види. Бог да прости свекърва ми, не я споменавам с лошо, ми вика" Ми оди да миеш паниците, все некой ке те види...." Тогава нямаха още чешма в къщата и дворната чешма  представляваше една вдигната на метър височина тръба с кран. Коритото пък си беше проста циментирана дупка, така изчислена, че да не остане и сантиметър сухо място по човек от пръските. С целия си акъл нарамих в една тава паниците, приплакнати с топла вода и сапун вътре и тръгнах да ги плакна, белким някой ме забележи каква съм хубава и работна. Измокрих се порядъчно, ама нали съм градско чедо, реших, че ще е по- добре да клекна....Като резултат- намокрих си и дъното на гащите, щото колкото и да се кривиш, все нещо отива и там. Прибрах се с разкрачена походка, свекървата ме видя и прехапа устни: "Море, синче, ти да не се упИка? Оти не ойди първо у клозето?"
 diablo diablo diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 01, 2014, 11:00:58 »

 funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Свекърва, както винаги с история от съкровищницата!
Мариолка, ако ходиш пак и има покани ще се радвам да свирнеш. Аз миналата година много исках да отидем, тогава един приятел им беше фотограф, обаче се сетих съвсем в края на сезона /в началото, преди той да ни просветли не го гледах/ и вече всичко беше раздадено. Даже разправяше как на финала, било страшна тъпканица и там където той обикновено стои имало много хора, докато на една детенце не му станало лошо и не повърнало точно на стълбите на първия ред и съответно не оплискало поне 10 човека, защото баща му го носил и падало от високо. Всички си тръгнали и му освободили място, въпреки че доста понамирисвало.
П.П. Абе, днеска кво ми става пиша супер неграмотно, 100 пъти си поправях грешки! angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: април 03, 2014, 08:15:48 »

Ей, пак замлъкнахме.....
Мариолка, кажи как мина РД, какви подаръци получи?
Аз днес ще ходя да поръчвам моята торта. Реших да е с малки тортички и една голяма. Рязането и после слагането в чинии винаги ми е било неприятно. Ще бъде с йогурт крем, боровинки и филирани бадеми. Имаме двама диабетици, за тях ще има специална поръчка крем. Който иска да яде, който иска да си вземе парчето. Ще се съберем в началото на работния ден и за пиене ще има само кафе и натурален сок. Подготвила съм саксийките, но пустият му кактус не иска да пуска корени blush. Само няколко стръкчета са готови за засаждане, а се киснат от месец. Разчитам на идващите дни да вземат да се трогнат, иначе ще ги подарявам последствие.
Хайде, казвайте как сте heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: април 03, 2014, 09:23:28 »

Привет привет. Рождения ден мина добре.  Като никога бях затрупана с работа. Този път испанския ми екип е създал една голяма драма и трябваше да провеждам дълги разговори и си пропуснах много обаждания за ЧРД  sad.

Благодаря на всички от тук които се сетихте за мен и ми честитихте  give_rose

Получих многооо цветя от всички на работа а от мъжа ми получих таблет и съм много доволна. Бях си го поръчала де ама нищо  blum Трябва само тези дни да мина до свекито да си взема и от нея подаръка  girl_wink

svekarva не знам дали си пробвала тези торти, но са многооо хубави, подходящи са за диабетици, аз нали съм в предиабетично състояние, и ги ям от време на време, даже снощи си взехме, правят ги с пълно-зърнесто брашно и стевия и са като истински. Цените не са им толкова зле и виждам че имат и в Пловдив


http://stevialux.eu/shops

Иначе сме добре готвим се за празниците да заминем за чужбина  DANCE при маминка, да хапнем зелник, да отидем на църква и да видя на братовчед ми чисто новото бебенце и трябва да му купа някоя дрешка, но е момиченце и тези дни ще отида из мола да купа някоя рокличка за лятото  girl_wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 03, 2014, 10:04:35 »

Здраейте и от мен smile

Аз пак дремех пред лаптопа, тези дни много често ми се случва, а така само си саботирам работния процес lol

mariola85, жалко че си била толкова заета на рожденния си ден, винаги съм възприемала това да си зает на рожденния си ден като несправедливост от страна на всесената  blum Честит таблет, в началото е като продължение на ръката ти  girl_wink
Този път и аз съм ентусиазирана за пътуването при роднините - поне ще е някакво разнообразие от зомбираното учене.

svekarva каква хубава почерпка си подготвила smile аз винаги черпя само с бонбони - много ме избива на егоизъм на рожденния ми ден и не мога да се занимаван да измислям с какво да черпя.

Как ми се прияде тортичка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: април 03, 2014, 10:25:51 »

После да кажеш и какъв е подаръкът от свекървата, за обмяна на опит Wink
То и в тази сладкарница ще направят блатове и крем с подсладители за диабетици, пък и външният вид ще е същият. Благодаря за линка, ще отида да я видя пловдивската сладкарница, имат хубави работи и изглежда добре. Скоро ядох за проба сладолед за диабетици. После ми горча сума време на гърлото, кой знае какви фалшификати подсладители ползват за масово производство sad. Пък толкова хора имат това заболяване....
Пандич, то защото е годишнина, иначе и аз черпя с някакви дребни сладки и бонбони. Както е тръгнало, аз също ще съм затънала с работа в този ден. Ей сега видях, че мъкнат столове в залата, където смятах да поканя хората, че на следващия ден има събрание. Всичко ще е задръстено и няма да мога да направя каквото съм замислила diablo. Ами такава е моята - когато станах на 50 беше Разпети петък и всички се правеха, че постят и не ядат блажно, сега ми отнемат залата......Ще има да се мъкнат на групи в моята стая. Ей туй пък най го мразя. Ядосах се, ама много cray
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 04, 2014, 11:20:53 »

Добър ден на всички!Ние с малката сме седнали на компютъра и използвам момента да пиша.Дала съм и една лъжица да си играе,че преди малко беше набарала един химикал и докато я видя добре се беше украсила,включително и езика.Естествено изтърпях едно конско от майка ми,ама вече свикнах хихи.Какво да се прави,явно ще е палаво детето,на баща си се е метнало.
Ох като стана въпрос за почерпки и аз трябва да се стягам,че мъжа ми има РД на 14-ти,на нова работа е,а там има яки почерки и трябва да мисля какво да приготвям.Там всеки черпел богато и с домашно приготвени неща,така че трябва и той да се представи добре, т.е. аз.
Мариола,тея торти са тъкмо за мен,както обичам сладко,а не трябва да ям,ама малко ми идват скъпички.
Гледам и свекървите споменавате.Абе мойта си я виждам често,през седмица сме при нея.Преди да се оженим много я обичах,сега просто я уважавам.Много помагат и финансово,и непрекъснато ми купува разни неща (и на детето,но това си е задължително хаха),ама си ме дразни на моменти,обаче стискам зъби.Аз по принцип немога да се карам и мълча.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines