Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Младоженецът и снимките...  (Прочетена 22916 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« -: юли 04, 2013, 11:58:52 »

За тези, на които ни предстои и тези, които вече са минали през това и могат да изкажат впечатления и да дадат съвет. Както и за професионалистите, които могат да дадат ценни съвети!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 04, 2013, 13:47:30 »

Моят човек при снимки изпада в малък ужас. Като погледна снимките от екскурзии и като си спомня каква драма беше при всяка снимка...и изпадам в ужас от това как ще мине фотосесията и въобще снмките на сватбата. За мен снимките са от изключително голяма важност, за това искам да направя необходимото да се предразположи той да не изглежда все едно е сърдит, отегчен или гневен (обичайно и той се изненадва като се види на някоя снимка, където сме били щастливи и весели, а на снимката лицето му е все едно е бил отегчен до болка).
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #2 -: юли 20, 2013, 12:41:55 »

Малко уиски преди снимките определено върши чудна работа smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 30, 2013, 14:17:55 »

И ни еимаме подобен проблем - мъжа ми излиза наистина ужасно. sad  Независимо как е застанал, в какво настроение е, дали се усмихва или не - просто въобще не е фотогеничен. Винаги като си правим снимки, правим по много наведнъж, за да има поне 1-2 сполучливи.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #4 -: юли 30, 2013, 20:01:13 »

Добрия професионалист би трябвало да намери начин да го предразположи. Ние правихме годежна сесия преди няколко седмици и беше малко тегаво в началото, защото той се сдържаше и се притесняваше малко. Не всички снимки са идеални, но определено има кадри, които си заслужаваха "мъките " му и той го оцени. Мисля, че беше и добра репетиция преди сватбата, другия път се надявам да не го мисли толкова smile аз съм по-голямо позьорче  blush
Обикновено е хубаво фотографа да задава действия на младоженците и да улови емоциите им между тези движения и опити, и дори да се чувствате глупаво не се спирайте, защото всяка една секунда може да се превърне в незабравим кадър  Girl_hide
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 31, 2013, 06:31:35 »

ами да ви кажа и аз не се харесвам на повечето снимки,ама то аз защото си турся косури,на тази къде съм гледала,на тази еди си какво,перфектните снимки са малко,но иначе вс са сполучливи,нали като изключим,моето кахърене за снимките и за "перфектното" ми излизане на снимки
Активен
galina12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #6 -: октомври 12, 2014, 19:47:07 »

Принципно не обича да се снима, но не се опита да скрие ентусиазма си за сватбената фотосесия.  yahoo
Активен
cliff123
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #7 -: януари 29, 2015, 05:04:56 »

защото той се сдържаше и се притесняваше малко. Не всички снимки са идеални, но определено има кадри, които си заслужаваха "мъките " му и той го оцени. tease tease tease
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 05, 2015, 12:54:54 »

Снощи му казах, че ще има фотосесия на сватбата и той, категорично ме отряза.  cray
не че съм изненадана, всъщност съм убедена, че ще има, просто ще му трябва малко време да свикне с мисълта. Ние сме заедно от 4 години, имам 4 снимки заедно  beating, нито една не става за сватбен етикет или нещо подобно, защото са случайни. Та снимките са ни голям проблем.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines