Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 18:39:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмицата на Първа пролет 21.03.2014  (Прочетена 23510 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 25, 2014, 17:27:30 »

Виви, благодаря ти че си питала, както и на всички останали които помогнаха.
Виви, а за парфюма аз съм твърдо за флора, това е любимият ми парфюм, обожавам го просто!
Момичета, видяхте ли вече щъркелчета? Аз днес видях доста и много им се зарадвах, ще махаме маръениците вече.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #31 -: март 26, 2014, 08:53:36 »

Мятам по едно око на темата, обаче все не ми остава време да пиша. Уж трябваше сега преди да изляза в заслужена почивка да не работя много, а то...

Еми, вижте в оптика какво ще ви предложат за вашия случай. Аз съм доволна от Полароид, мъжът ми не ги понася, но в оптика ще ви кажат най-добре.

Виви, ако мога и аз да се изкажа - по-добре не взимай парфюм Това, което харесва на един човек, може изобщо да не допада на друг. Мислила ли си за кошница с разни неща? Тук са много популярни като знак на благодарност, а и можеш да сложиш ваучера за масажа при останалите неща smile

Аз щъркели не съм видяла, но пък видях цъфнало дърво и му вързах мартениците си.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #32 -: март 26, 2014, 09:57:55 »

Привет на всички, нещо все не стигам да се разпиша до седмичната темичка  blush

Как сте? Нещо всички явно ни е подгонила пролетната умора а новата реколта все още не се е включила а?  blum

При мен нищо ново, много работа напоследък, хубавото е че няма много драми, турската сага стана много интересна, значи имаме си годеж, и момчето което е турчин ще става християнин и ще има сватба през август  Girl_hide

Аз се вълнувам за понеделник, на една колежка мъжа и работи в Продукцията на Халваджиян, и ни уредиха покани за "Като две капки вода" и "Големите Надежди", нямам търпение да видя Къци на живо да се посмея малко, но се чудим дали да ходим и на "Големите Надежди", не за друго ще открадна някое детенце толкова са сладки  DANCE Ashamed
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: март 26, 2014, 11:36:27 »

mariola85 , да взема да попитам сега нещо по деликатния въпрос за обрязването Wink. Това момче, като от мюсюлманин ще става християнин, дали ще му възстановят промените в половия орган  pardon?
Абе, простотии ми се въртят из главата blum.
Аз съм заета с изпращането на колежката в пенсия. Слайдшоуто стана много хубаво, вмъкнах и подходяща музика и звуци на определени места. Ще поразчупя традицията тези събития да са строго официални и да се четат поздравителни адреси, все едно човекът е умрял. Имам и едно "завещание", което правихме с нея при пенсионирането на друга колежка преди 5 години. Там тя на шега беше записала, че като я пенсионират иска да гърми музика на Горан Брегович, та да не се чуват хвалебствените традиционни слова. Пък аз съм го запазила и се надявам да е забравила.....Така ще загърми музика, че няма да могат да стоят в залата. Голям късмет е, че ще я изпращаме на 1-ви април и че това ми развързва ръцете да има и леки шегички след официалната част.
Да мине това, че да мисля за моя РД. Още не съм решила с какво ще черпя...На всичкото отгоре и накиснатите кактуси не пускат корени bad и не виждам как ще ги засадя в саксийки, за да мога да ги подарявам.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #34 -: март 26, 2014, 11:43:13 »

хаха свекърва   не съм го питала, но се оказва че техните не са вярващи мюслмани и че той там не кръщаван или не знам как се води така че не знам дали е обрязван  nea

Айде ние двете сме рожденнички следващия месец, дойде времето и на нас Овните smile  banana

Евала че се стараеш толкова около колежката, надявам се те двойно повече да се стараят за твоето пенсиониране. Кажи какво ще черпиш за РД че аз нищо не съм измислила за моя, най-вероятно ще мина с "Мерси" отново че имам120 човека да черпя  angry
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #35 -: март 26, 2014, 12:01:14 »

Alleksia, кошница ми беше първата идея, най-лесно ми е това да и взема, но тук повечето такива предполагат да ги споделиш с някого, а тя не е с мъжа си (териториално са разделени) и за това исках да е нещо лично за нея, а кошница с цветя и бонбони не ми се подарява. Ще ги разгледам пак, благодаря за мнението! smile


Мариола, 120 човека не е шега работа. Wink В София дали няма някъде от типа на селебрейшън, те са подходящи за много народ:



Едит: Намерих много хубави кошници с козметика и други женски глезотийки и са няколко продукта на цената на 1 парфюм, дори 1 нещо да реши да ползва, ще съм доволна! smile Благодаря Алексия!  give_rose
« Последна редакция: март 26, 2014, 12:08:58 от Vivi20 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: март 26, 2014, 12:39:40 »

Ох, за моята почерпка и аз нямам ясна концепция. Wink Няма как да се измъкна само с бонбон, защото ставам на 60. Лани, с годишнината на съпруга се бях зарекла да обявя, че всички предвидени разходи за почерпка и съответно подаръците ще искам да бъдат дарени за едно болно момче. Но това все още не може да се приеме и всички ме гледат с недоумение, като го казвам. Няма да се откажа от идеята и съм си определила сума, но ще е лично мое дело. Последно ми се върти да поръчам 6 плодови торти и съответно стойка за тях за тържественост Wink и шампанско. И нашите хора не са малко, към 90 са. Ама като се събираме за колежката на по- солидно ядене и пиене, не виждам смисъл след няколко дни да се организира нова "софра". Ще сме си изприказвали приказките...Надявам се изненадата да са коледниците, които ще подаря та да са цъфнали на Коледа, когато ще се пенсионирам.
С родата няма да се събираме, децата няма да са тук...Към края на април ще заминем с приятели на екскурзия, там ще отбележим годишнината.
"Мерси" са хубави и изглеждат луксозно. Много са подходящи и като символика - благодаря за честитото Wink
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 26, 2014, 16:30:09 »

Ах, мили девойки Wink, честита пролет и на вас! Всичко навън е толкова прекрасно, че грам не ми се седи в офиса... Ние имаме страшно много работа, ще се местим в нов офис, договори, подготовка.... бляк... Да не споменавам, че и ми се спи непрекъснато, ама то да ти е кеф да ти се спи (ходете ме разберете crazy  girl_wink).

Ратче, стискам палци за изпитите. Всичко ще мине много много бързо и после чак ще се чудиш как си се притеснявала. В тази връзка много се радвам, че приключих всичко и не ми се налага да се боря за дипломи, освен курсовете, на които ходя с голям кеф.
Панди, наистина звучат интересни твоите четива smile

Свекърва, браво за фотографския курс. Трябва да ни зарадваш с някое твое пролетно творение smile

Еми, не знам дали си си намерила каквото търсеше, но в Н§М има доста намаления последно време и може нещо да ти допадне.

Аз по отношение на дрехите съм в плачевно състояние... Вече всичко ми е малко, т.е. на определени места ми е малко.. На 14 април ни е връчването на дипломите (от 3 висшета все още нямам снимка с тога, представяте ли си Oh my ...) и не знам просто какво ще обличам. Вкъщи ме бъзикат, че няма значение как ще съм облечена отдолу, важна е тогава  girl_haha Ако имате предложения съм с отворени обятия

Хайде да минават априлските рожденици, че да идва и моя рожден ден през май Wink

Хубава и прекрасна вечер  give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 26, 2014, 17:55:18 »

ани, аз имам няколко съвета за тогата и за под нея. заради снимките най вече и естетиката им.
първо си сложи най-хубавите обувки които имаш. Виждат се доста по снимките. Второ не си слагай шарени дрехи отдолу. Ако можеш даже да си изцяло в черно или в другия цвят който е по тогата ( не знам към кой Уни си ) отдолу , ще е най добре. Гривните са единствените които се виждат добре като аксесоар в случая. заради ръкавите. smile

аз имам една статия да ви споделя, ей така, за разкош
http://kafence.com/%D0%98%D0%B4%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B4-K%D0%B0%D0%BC%D0%B0-%D0%A1%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B0-601.html#.Ut63miZoffg.facebook
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: март 26, 2014, 18:03:27 »

Хехе, аз ще срещна затруднение в украсяването на каруци с цветя и пъхането на стъкла в пода /ако е правилен превода/. Отивам да троша бирени бутилки и да се упражнявам, няма да се давам на по- младите....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 26, 2014, 18:09:19 »

 аз пък не познавам мините и не рисувам зъби  Boy cry
край хахаахахах
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #41 -: март 26, 2014, 18:12:32 »

Хехе, Еми е супер права! Аз като видя някой с тога и летни сандали полудявам, хаха. Wink Аз на моето завъшване бях с черна пола и бяла риза и много добре се получи, така че подкрепям идеята за черен цвят, зависи и какъв цвят ти е тогата всъщност. Но аз лично бих сложила рокля или пола в неутрален цвят и бих избягвала панталоните, те не вървят според мен много с тога.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 27, 2014, 09:09:12 »

Хахаха, Еми, ще ме умориш рано сутрин  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Иначе за дрехите съм абсолютно съгласна с вас, че трябва да са такива цветовете. Дори не съм си мислила и за други smile

По-скоро моят проблем е, че не ми стават дрехите... biggrin Та, ще трябва да се разхождам из магазините.. (което напоследък ми е мнооого омразно..).
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines