Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:42:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмицата на Първа пролет 21.03.2014  (Прочетена 23589 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #15 -: март 20, 2014, 16:53:31 »

Рататуй, никога не ми се е налагало да търся квартира в Бургас и ще съм ти напълно безполезна за съжаление. Не знам дали ако пишеш в темата бургаската ще има полза, понеже ако си от Бургас е малко вероятно да ти е трябвало да търсиш квартира за кратък период от време, но пък пробвай, може да знае някое момиче.  pardon

Иначе аз си чета темата, ама няма какво интересно да напиша и за това си мълча. Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #16 -: март 20, 2014, 17:19:37 »


ratatui ние ползваме тук във фирмата шевана http://shevana.com/ не съм гледала дали имат за Бургас

Целувки на всички отивам аз , много работа много чудо smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #17 -: март 20, 2014, 17:28:47 »

Аз сега се сетих, че за сватбата кумата ми взе апартаментче под наем за 4-5 дни, много хубаво беше, сега ще я питам от къде го е взела и ще ти пиша!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #18 -: март 20, 2014, 19:10:32 »

ratatui,

Когато ние пътуваме с половинката, използваме airbnb.com, видях, че имат предложения и за Бургас, погледни ги, ако искаш. Ние сме много доволни, два пъти вече ходихме в Белград така, после и в Ниш намирах за баща ми. Имат и отбелязване къде точно по картата на града се намират, та се ориентираш по-лесно, и впечатления от други клиенти, препоръчвам с две ръце. Wink

Честита пролет, дами! smile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 23, 2014, 11:32:18 »

Момичета минавам набързо да ви пожелая прекрасен и слънчев ден и да ви почерпя виртуално за рождения ми ден.Починете си максимално днес.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 23, 2014, 13:19:51 »

Честит рожден ден, Ради  Torte Torte Torte
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 23, 2014, 13:29:01 »

Честит празник, Ради.

Момичета, препоръчайте ми, моля ви,  качествена марка слънчеви очила, до около 200 лв, с много добра UV защита. оперираха майка ми, от перде на окото и сега трябва да ползва наистина добра защита за навън. В магазините могат да ни пробутат всичко, затова се доверявам на лични отзиви. Мерси give_rose give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 23, 2014, 15:43:57 »

Еми, нашето семейство е доволно от очилата на KWIAT , от години всички ползваме тази марка.  give_rose
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #23 -: март 24, 2014, 09:13:14 »

Добро утро! Честита пролет!  Sunshine Flower
Ради, честит рожден ден на патерици! smile
Сервирам ви едно пролетно кафе и ви желая приятна седмица.



П.П. Най-готиното около мен е, че ремонта ни върви прекрасно и вече имаме почти готова кухня!  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: март 24, 2014, 10:26:34 »

Привет и от мен!
nadelina88, мерси за красиво поднесеното кафе! И друг път съм казвала, че най- много харесвам чисто бели чаши и чинии, макар и да приличат на офис посуда Wink. Божурите са прекрасни, напомня ми идването на май месец и празниците тогава. Тази година нямам завършващи познати, на всички роднини и колеги децата вече са големи...
ra_di , честито ти рожден ден на патерици! Хубаво, че се сети за нас, ние доста пооредяхме. Май трябва да зачекнем някоя вечна тема за отношенията в семейството, че да се включат повече хора. Wink
Как сте с подготовката за Великден, планирате ли някакви пътувания?
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 25, 2014, 08:20:28 »

Здравейте и от мен! Имам да се вясвам в седмична темичка от много време, ама с малкото неспящо човече няма как. Инак си ви чета от време на време. Днес на тази дата точно преди 1 година споделих, че ще ставам мама точно в една такава седмична темичка heart heart heart... колко бързо лети времето а? Черпя ви виртуално по този повод и ви пожелавам слънчев и усмихнат ден give_rose

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #26 -: март 25, 2014, 08:25:50 »

AliTia, верно, много хубави неща се случват в седмичната тема...Дано и тази година, след многото сватби през лятото, тук да дойдат още пенсионирани булки Wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 25, 2014, 08:27:40 »

Здравейте и от мен. Аз не мога да кажа, че нямам време да пиша, ама пусто с тва майчинство са ми ограничени темите! NO
За вас не знам, но аз чекем да стане топличко и с дребната почваме да бръмчим из България. По скоро по различни зоо-градини и такива места, дето ще й е интересно. Много обича животните завалийката. От малка и dog person, котките ги гледа, ама като види куче и се разтапя.

Я кажете, вярвате ли на прогнозите за сняг в неделя? smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #28 -: март 25, 2014, 12:12:50 »

Рататуй, моята приятелка не ми каза, за съжаление нищо конкретно, каза, че просто е гледала в интернет из разни страници.  pardon Съжалявам, че не мога да помогна с повече информация.

Еми, майка ми като й правиха такава операция после си взе очила точно на KWIAT, така че и ние ги харесваме, аз лично много харесвам като качество също Oakley, но те имат малко по-спортни модели и може да не ви се харесат.

А аз да ви попитам и аз за съвет  Wink Много съм засължена на една жена и искам да и взема подарък (тъй като пари не иска да ми вземе) и си измислих да я пратя на масаж някъде релаксиращ и да й взема парфюм, та искам да попитам кой парфюм бихте препоръчали като по-универален, единственото за което се сещам е на Диор - Диор Шери, той се харесва на доста хора, иначе си мисля и за Гучи Флора или нещо подобно, някакви други идеи?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 25, 2014, 15:10:36 »

мерси за препоръките за очила, беше ми важно, наистина.  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines