Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:39:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Дати за  национална форумска среща  (Гласуването приключено: април 26, 2014, 17:40:16 )
14-15.06 - 9 (56.3%)
21-22.06 - 7 (43.8%)
Общ брой гласове: 11

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Национална форумска среща  (Прочетена 97350 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #90 -: април 30, 2014, 19:23:53 »

Ооооом ще е супер  yahoo yahoo yahoo

Умирам да се запозная наживо. Всичките споменати са от най-скьпите ми сьфорумки. Гучи никак не се обажда. Какво ли става с нея?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 30, 2014, 19:25:10 »

аз и алекс. още двама сме.
Фиби, тъп въпрос, но това 70 лв е цена за двама ни обща , за самата стая и за закуската на двамата човека в нея ли ?
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 30, 2014, 20:13:32 »

Ми Маги, тогава е хубаво да се смени заглавието в новините отгоре. Че там пише Трявна, та се подведох. За Орешака не знам какво да кажа тогава - там съм ходила само служебно за няколко часа - не знам как са хотелите. Но така или иначе това не променя ситуацията при нас. Ние ще се включваме със сигурност по-нататък.
Благодаря, че каза Маги, че аз нали чета отгоре отгоре.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: април 30, 2014, 20:47:29 »

Ооооом ще е супер  yahoo yahoo yahoo

Умирам да се запозная наживо. Всичките споменати са от най-скьпите ми сьфорумки. Гучи никак не се обажда. Какво ли става с нея?
Ще се опитаме да дойдем но сме доста под въпрос.Много мило ми стана ,че си мислиш за мен. heart heart heart heart heart give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 30, 2014, 21:25:17 »

Говорила съм с момичето от хотела.Офертата е 50 лв двойна стая със закуска.Разполагат с девет двойни стаи.Ако запълним целият хотел в съседство има вила ,която е за 8 човека.Нощувката там е пак 50 лв двойна стая ,т.е. 50 лв за стаята /по 25 лв на човек/.
Трябва да преведа 200 лв капаро веднага след празниците ,така че започвам да правя окончателен списък

1.Дени,Явор,Ясен
2.Маги,Мерал,Мони
3.Ина,Марта
4.Svetli + семейство
5.Ние
6.Еми и Алекс
7,Албенчик - 2 двойни стаи

Очаквам да запиша и последната стая в този хотел и следващите вече записваме във вилата.

Хотелчето се намира в махала баба Стана,това е над Орешака за тези които знаят кое къде се намира.

Още един въпрос.Колко от вас ще са за две нощувки?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 30, 2014, 21:51:14 »

Ваня, запиши ни и нас в хотела за 1 нощувка засега - 2ма плюс Вероника. Възможно е и още 1 или 2 нощувки да вземем, но това зависи от концерта и не мога да кажа все още.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #96 -: април 30, 2014, 21:54:46 »

Ние с Марта зависим от Дени. Колкото вземе тя, толкоа и ние  good  danceg
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: април 30, 2014, 22:04:05 »

Ние сме с две нощувки, Мерал ще си умре от кеф като му кажа къде сме.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 30, 2014, 22:49:05 »

Това е групата засега

1.Дени,Явор,Ясен
2.Маги,Мерал,Мони -две нощувки
3.Ина,Марта
4.Svetli + семейство
5.Ние
6.Еми и Алекс
7-8,Албенчик - 2 двойни стаи
9,Принцес + семейство


Следващите се записали се ще са във вилата.Обща вечеря в ресторантчето на хотел Пламена.Голямо е ,можем даже да го затворим само за нас ,ако се съберем голяма група.,има и тераса,ако временцето е хубаво.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #99 -: май 01, 2014, 06:52:16 »

Много се радвам, като виждам каква хубава група се спретваме. smile

Като говорим за две нощувки, това какво значи - петък и събота вечер ли? По принцип можем да се напънем да го направим и така, но Явор свършва работа не по-рано от 19.30ч., това значи тръгване поне в 20.30ч. към Орешака, час и половина пътуване, значи около 21.30ч-22.00ч. да сме там? Инче, ако това не те бърка и сърцето те тегли за две нощувки, ще пътуваме така. Иначе ние мислехме за събота сутринта да се тръгне, но нямаме против и предходната вечер. Притеснявам се само да не ви е неприятно така късно вечерта, иначе ние сме свикнали на такива пътувания. Иначе дори да тръгне в петък чак вечерта, това не пречи да дойдете у нас по-рано през деня, за да си починете с Мартето и да не се претоварите. smile

(Ако искаш, да погледнем сайтовете за наемане на детски стоки, макар че все се надявах някоя съфорумка да има едно столче назаем? Ще питам и на още едно място).

Фийбс, ако искаш, да пуснем една затворена група във фб, за да пишем там повече подробности за банкови сметки и т.н.? А на Ина да пишем оттук, че тя нали няма профил там.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 01, 2014, 07:37:51 »

Ние отпадаме тъй като вече се уговорихме с наши познати в Трявна за тези дати, а не ми се иска да постъпвам некоректно. Пожелавам на всички весело изкарване. Надявам се следващия път да успеем д дойдем smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #101 -: май 01, 2014, 08:05:03 »

Всички записани са добавени в групата във ФБ. Дори и Ина, да си погледне имейла, написала съм й подробности. smile

Очаквам с нетърпение срещата ни! smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: май 01, 2014, 08:11:42 »

Само да добавя ,че всеки който желае да се запише съм насреща.Впоследствие за допълнителна информаци я относно организацията ще бъде добавян към групата във ФБ.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 01, 2014, 08:24:05 »

Ванче, а за такива като мен можеш ли да кажеш вилата какво представлява? Защото гледах на сайта, но не я видях.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 01, 2014, 08:33:06 »

Ванче, а за такива като мен можеш ли да кажеш вилата какво представлява? Защото гледах на сайта, но не я видях.

Ще питам момичето от хотела подробности за вилата и ще пусна инфо тук .Ако имат страничка във ФБ или нещо подобно .До края на деня ще пиша
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines