Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:58:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомри,Ноември,Декемвр  (Прочетена 141298 пъти)
 
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юни 23, 2014, 16:59:16 »

milenuity
 Нека мине раждането, първите седмици с малкото човече. След тях прибирането на корема ще ти изглежда лесна задача  Wink И ще бъде в твоя случай, само вярвай в това и се мотивирай  give_rose
goodpost

milenuity,аз родих със спешно секцио след като по време на раждането пъпната връв се беше умотала двойно около врътлето на бебето.Винаги съм имала стегнат корем и за това доста късно ми пролича.След раждането нямах никакъв корем все едно не съм била бременна никога! shok Седем дни бях същите кг като преди 9м.Не търпя глад и ям всичко!И кърменето си оказва голямо влияние.Аз съм и доста емоционална smile
Според мен някой неща са до ген и метаболизъм  give_rose
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юни 23, 2014, 17:02:36 »

miauka, michelle, страхотно! Дано и при мен така да стане! smile

miauka, и ние сме с двойно увита пъпна връв (поне миналата седмица беше, може да се е отмотал lol, а и сме още с дупето надолу, та май към секцио вървим. Но за мен е без значение как ще се появи - важното е да е живичък и здравичък.

Ох, подготвям се психически за първите седмици. Нямам търпение и знам, че няма да е лесно. Но нямам търпение smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #467 -: юни 23, 2014, 17:58:21 »

milenuity, явно е въпрос на организъм прибирането на корема. Аз родих нормално и още преди да се прибера вкъщи нямах корем вече, е, кожата беше леко поувиснала, но месец и половина по-късно вече е много по-добре. След още 1 месец като ми позволят да спортувам, сигурно ще стане по-добре.
В интерес на истината аз очаквах да е по-зле, но е ок положението smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юни 23, 2014, 18:22:11 »

Здравейте, бъдещи мамчета!
Виждам, че за кореми след раждането си говорите. На мен много ми помогна един клин с висок колан, който носих веднага след раждането. Не бях помислила по този въпрос и не се бях подготвила със специален аксесоар, който прибира корема, предварително, след раждането с бебето, изобщо нямаше време за това, та се наложи да импровизирам. Продават се доста неща, лично според мен най-удобни са тези тип бикини, които продължават с висок колан, почти под бюста, нещо такова, макар този да не е най-удобния вариантhttp://www.deva-bg.com/product-63.html Има и само колани, но те като че ли са една идея по-неудобни, тъй като понякога се разместват.
Стегнатият клин и коремни преси още от 10-тия ден(по малко, не съм се натоварвала) много ми помогнаха бързо да се прибере коремът, а той беше огромен и си остана така след раждането. Аз разбира се раждах естествено и тези, които раждат секцио трябва допълнително да се консултират с лекар, какво и откога могат да правят.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #469 -: юни 23, 2014, 18:38:12 »

и аз си мислех за такъв клин и такова бельо след раждането мисля че ще има ефект ,моя позната и с 3 си деца беше коренно различна след третото излезе от болницата по слаба и стегната от преди да забременее, а сдругите си две е имала мъчения докато прибере корема
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #470 -: юни 23, 2014, 18:43:15 »

Здравейте, знам че може би не е за тук,но преди време си бях поръчала тази рокля http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=3150306 , но си я поръчахв много голям размер,защото само такъв имае UK 16. Очаквах, че спрямо мерките които са дадени ще ми стане, но наистина ми е много голяма, затова когато се появи UK 10 си я поръчах наново (реших, че няма смисъл за 30лв да се занимавам да ми  стесняват). Та мисълта ми беше, тъй като не обичам да трупам нещо, което няма да нося, ако някой е заинтересован я подарявам. Роклята единствено е пробвана, не е носена.

А аз имам един въпрос горе долу по колко килограма е нормално да се качват на месец? Аз съм към края на 5-тия и според кантара съм 9 кг отгоре, а като се гледам и според мои познати качвам само на корем (наистина ми е голям, мои приятелки са ми казвали, че с такъв корем са били чк в 7-ми месец). А в същото време мойта лекарка ми каза, че били много кг-те до момента....
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #471 -: юни 23, 2014, 18:53:46 »

ох, неприятно...ама какво да се прави. Аз винаги съм била с много стегнат корем (не без доста усилия) и малко ми е притеснено как и дали ще успее да се върне в състоянието, в което беше. Но предполагам с времето и малко упоритост би могло...smile

М, не го мисли, ще си бомба след раждането. Имам позната, която 6 месеца след раждането си е със същите плочки както преди раждането, така че ако си поддържала фигура, не мисля че ще имаш проблем. Wink

tweety_pks, 3-ия триместър е нормално да се качват по 500 грама на седмица, а за цялата бременност го дават идеално 12 килограма. Всичко е много индивидуално обаче, ако се чувстваш добре, не бих слушала хората. Wink Аз в 32 седмица бях с 10 кг отгоре, не ми тежат, така че не ме притеснява колко още ще кача до края, колкото толкова, после ще сваляме.
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #472 -: юни 23, 2014, 20:18:12 »

Jasminne, аз ако проблема със сутиениете е главно в обиколката, бих ти препоръчала такъв тип разширители: http://www.ebay.co.uk/itm/Hemline-2-Hook-Bra-Extender-28mm-38mm-White-Black-Beige-Strap-Adjuster-Expander-/161039535052?pt=UK_Women_s_Lingerie&var=&hash=item257eb44bcc

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 24, 2014, 14:20:35 »

Нова тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36533.msg641620.html#msg641620
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines