Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:32:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомри,Ноември,Декемвр  (Прочетена 141302 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юни 20, 2014, 11:24:14 »

Стаси и Ноир, надявам се сте добре и наводненията да са ви подминали. Много страшно изглежда по новините  shok.

Яна стискам палци бързо да овладеете положението с желязото.  give_rose

Ади, жасмин благодаря момичета  give_rose give_rose give_rose

Ние сме добре, аварии при нас няма. Разбрах за Аспарухово едва по новините днес.

Иначе вчера ходихме на преглед. Мъжо за втори път видя бебчо (първият път беше с мен в 8ма седмица, когато ни казаха, че има бебе). Гледа доста странно милият. Док каза, че всичко ни е наред. Сега пък вървим точно за седмиците си. BPD е 3.07см; бедро - 1, 24см (или 1, 44см. не помня с точност), сърдечен пулс - 153 (или 157, пак не помня точно). Дължината на бебчо отговаряше точно на седмицата и дните, в които бях. Всичко си му е наред, гръбнак без прекъсвания и проблеми. Плацентата е започнала да се образува на задната стена, което док каза, че при секцио е много добре, за да не се минава през плацентата когато се вади бебето. По едно време направи такава ококорена физиономия (аз виждах само лицето на док. монитора го беше завъртял към мъж ми), че на мен ми се разхлопа сърцето. Накрая вика - ами не, за жалост колкото и да исках, немога днес да видя пола. Ще почакате още малко. Оххх, засмях се като чух, че се е кокорил за пола хихихи.

Относно магнезия - каза ми да не го почвам още. Вика да сме почакали поне още ч месец, щом нямам неразположения. Иначе хемоглобинът ми е 119, но засега го водят нормален и не ми изписаха нищо. Кръвната захар е 6.25, затова веднага ходих на ендокринолог, които ме накара днес да правя обременяване с глюкоза. Ще видим и там дали само с диета ще се разминат нещата...

И така smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: юни 20, 2014, 14:24:15 »

o, дано резултатите от обременяването да са добри! Аз се бях шашанала заради тази глюкоза преди време. Беше ми 5.69. Не правих натоварване, а си направих ново обикновено изследване на глюкоза,защото предполагах, че съм се наяла с нещо сладко късно вечерта преди изследването и се е отразило. Новото изследване показа 3.9 ммол.

Днес пак правих изследвания и пак ми е завишена - 5.16. Вчера бяхме на гости и хапнах едно крем брюле. Чудя се дали може наистина да се е отразило?

Успех с натоварването.

Яна, хапвай повече орехи, броколи, нетлъсто месо! Хемоглобинът ми излезе 130!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юни 20, 2014, 16:59:12 »

Изследването на захар и натоварването с глюкоза показват съвсем различни неща.Ако имаш и малко притеснение по-добре направи натоварването.В много страни от западна Европа то е абсолютно задължително.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: юни 21, 2014, 10:30:23 »

Хапвам ги, предполагам другия месец вече ще са ок нещата, мерси за помоща и 6ъветите.
Да ви кажа че мускулната болка е няма вече, ставам по внимателно и вс е ок. Wink))))
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #454 -: юни 21, 2014, 12:11:56 »

И аз съм добре, благодаря че ни мислите  give_rose Два дена нямахме нет, но на фона на трагедията не искам да се оплаквам. Ние сме далеч от наводненията, но такива гръмотевици и порой за 30 години не съм виждала.
Аз все още съм в болничен и понеже времето е лошо съвсем пазя леглото, няма опция за кратки разходки.
Но пък свършихме доста работа с мъжа ми онлайн - купихме количката, кошарата и обзавеждането за кошара.
И съм много щастлива като ги гледам подредени в единия ъгъл, бебето и то явно усеща, че сме му направили подаръци, защото е луда игра в корема  Wink
Радвам се, че всички сте добре, неразположенията са временни- ще устискаме още 3 месеца.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #455 -: юни 23, 2014, 15:19:59 »

Момичета здравейте как се чувствате,качвате ли килограми?Аз днес изпаднах в депресия с тези килограми и големи гърди,понеже нищо не мога да си купя от магазина ,ходих на шивач,и днес си взех туниките и клиновете и като се облякох ми се доплака не приличам на бременна а на дебела жена ,просто вече намразих големите гърди,направо ще откача нито има вече сутиени за мен,нито нищо а ми се налага до септември да ходим на 2 сватби и даже вече се чудя дали ще ида ,чувствам се ужасно,вече си казвам и 300кг да стана само да не качвам на гърди  cray
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юни 23, 2014, 15:36:12 »

Миличка jasminne,
ако около теб се намират няколко пресни лимона, малко захар, малко мента и малко газирана вода, направи си лимонада и се почерпи! Вдига тонуса, честно :-)

Знаеш, че се подготвяш да кърмиш своето бебе, и е нормално гърдите да растат и да се видоизменят до някаква степен.
Модата за бременни дори за макси размери винаги може да бъде интересна и вълнуваща.
Погледни тук:
1. http://www.asos.com/women/maternity/cat/pgecategory.aspx?cid=5813&via=top#state=Rf900%3D1465&parentID=Rf900&pge=0&pgeSize=36&sort=-1
2. http://www.simplybe.co.uk/shop/maternity/fashion/1/_/N-1ytv7i5/products/show.action?type=cmr&hnid=11148621&cm_sp=DAL-Fashion-_-ShopByCategory-_-Maternity
3. http://www.destinationmaternity.com/maternity/plus-size-maternity-spring-summer.asp
Почерпи идейки, може би с местен шивач сигурно ще ти излезе много по-евтино, отколкото да пазаруваш на реалната цена и да платиш и доставката. Колкото до сутиени, ако в Бг не можеш да си намериш твоя размер, винаги можеш да поръчаш от ибей, от амазон или през посредник. В интернет сега могат да се намерят толкова много неща!
Не унивай, а продължавай да цъфтиш! След време ще има да се смееш на тези настроения!
Няма жена, която по време на бременността си, да не е наддала и да не се е гледала отстрани с критично око. Търпение, и повече позитивизъм ти желая!
« Последна редакция: юни 23, 2014, 15:40:11 от devisil » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: юни 23, 2014, 15:40:24 »

Жасмин, ти си бременна!Цялото ти тяло се променя, нормално е.Извинявайте ама аз имам хубав бюст, е през бременността беше станал огромен, е голяма работа, не е болка за умиране.Нито един сутиен не ми ставшае, купих си нов и готово.Нямах нито една дреха за обличане, нормално е ба си бременна съм!Взех си клин и туники и така карах.Всичко е до вътрешна настройка.Аз бях щастлива, че в мен расте живот, че ще имам дете.Килограмите ги следях заради бебето повече, защото повечето килограми са проблем и за мама и за бебе, но не и за да изглеждам слаба бременна, това е до структура.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: юни 23, 2014, 15:51:47 »

Жасмин, ти си бременна!Цялото ти тяло се променя, нормално е.Извинявайте ама аз имам хубав бюст, е през бременността беше станал огромен, е голяма работа, не е болка за умиране.Нито един сутиен не ми ставшае, купих си нов и готово.Нямах нито една дреха за обличане, нормално е ба си бременна съм!Взех си клин и туники и така карах.Всичко е до вътрешна настройка.Аз бях щастлива, че в мен расте живот, че ще имам дете.Килограмите ги следях заради бебето повече, защото повечето килограми са проблем и за мама и за бебе, но не и за да изглеждам слаба бременна, това е до структура.
Маги, не може да се каже по-добре good good good

С гордост ги носи тези гърди, Jasmine! Wink

На мен са ми най-удобни спортните сутиени. Пробвай нещо такова.

Вместо туники, защо не си вземеш широка лятна рокля. Тези от по-намачканите материи седят най-добре, защото няма да се притесняваш дали нещо се е очертало прекалено. Аз имам една такава, но си е тип плажна - на гърдите е с ластик, а надолу е доста широка и ефирна. мисля, че би могла да намериш и нещо по-елегантно от този тип, с което да отидеш на сватбите.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: юни 23, 2014, 16:04:30 »

Проблема бъдещи мами идва след като родите, защото и да отслабнете остава един корем, заради разпъването на кожата, който се прибира по-бавно и трябва време.Аз сега съм на сватба е познайте как си търся рокля, че да скрие тоя корем останал.Така че сега си перчете гордо шкембето и му се радвайте, а после ще мислите как да отслабвате smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юни 23, 2014, 16:10:19 »

Проблема бъдещи мами идва след като родите, защото и да отслабнете остава един корем, заради разпъването на кожата, който се прибира по-бавно и трябва време.Аз сега съм на сватба е познайте как си търся рокля, че да скрие тоя корем останал.Така че сега си перчете гордо шкембето и му се радвайте, а после ще мислите как да отслабвате smile

Маги, а има ли значение как е станало раждането? Аз мислех, че само при секцио не се прибира лесно, но една колежка е раждала естествено и каза, че 6 месеца след това още коремът не и се е бил прибрал.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юни 23, 2014, 16:13:52 »

Ми не знам, но мисля, че няма.Сестра ми роди естествено и трудно и се прибра, аз съм секцио и още не се е прибрал.Все се каня да почвам упражнения, ама не ми се получава.Аз и кърмя, та не се ограничавам в храната, но не е от дебелина това шкембе.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: юни 23, 2014, 16:16:26 »

Ми не знам, но мисля, че няма.Сестра ми роди естествено и трудно и се прибра, аз съм секцио и още не се е прибрал.Все се каня да почвам упражнения, ама не ми се получава.Аз и кърмя, та не се ограничавам в храната, но не е от дебелина това шкембе.

ох, неприятно...ама какво да се прави. Аз винаги съм била с много стегнат корем (не без доста усилия) и малко ми е притеснено как и дали ще успее да се върне в състоянието, в което беше. Но предполагам с времето и малко упоритост би могло...smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #463 -: юни 23, 2014, 16:49:57 »

благодаря ви за подкрепата ,при мен проблема е ,че гърдите ми са преди стомаха и затова немога да се вредя в модата за бремемнни ,затова изглеждам ужасно,иначе естествнео че се радвам че нося живот в себе си,винаги когато ме ритка се усмихвам.Винаги съм била с големи гърди ,но вече не издържам,тук по нашите магазини не намирам сутиен с по голяма обиколка от 120см ,а последно си купих 2 броя 120см ,и вече ми отесняват и ме дразнят,където ми стяга гърдата ми става на бучки ,като го махна се оправя,а без сутиен е не мислимо ,просто чудо искам по скоро да идва септември месец и да чакам само бебка да дойде
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #464 -: юни 23, 2014, 16:51:39 »

 milenuity, щом допреди бременността си полагала грижи за коремните мускули и кожата в тази част на тялото си (за кожата и през бременността) е много вероятно по-бързо да стане възстановяването им. Пиша ти го като човек, който години наред е правил упражнения. В момента са изминали месец и 10 дни след операцията. Когато съм изправена коремът ми изглежда както преди бременността, тоест прибран напълно. Но ще мине доста време, докато кожата се прибере напълно. След нахранване и в седнало положение това си личи. Надявам се с това да те поуспокоя  smile
 Нека мине раждането, първите седмици с малкото човече. След тях прибирането на корема ще ти изглежда лесна задача  Wink И ще бъде в твоя случай, само вярвай в това и се мотивирай  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines