Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:55:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомри,Ноември,Декемвр  (Прочетена 142161 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: март 04, 2014, 16:27:23 »

Извинявай за закъснението мили бъдещи мамчета.Ето я и вашата темичка.
Много приятни емоции ви пожелавам !
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #1 -: март 05, 2014, 14:00:54 »

Благодаря ти за темичката, Фиби!! Ще я започна аз: моят очакван термин е на 15 октомрви! Струва ми се едновременно много близко и много далеч, но то така беше и със сватбата ни миналата година. Нямам търпение да се включат други скоро!
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 05, 2014, 19:13:48 »

Записвам се в тази тема, не защото очаквам второ дете, а защото е много сантиментална за мен. Миналата година по това време разбрах, че ще ставам майка, а терминът ми беше 9 октомври. Е сега държа в ръцете си моето момченце, което се роди на 1 октомври.

 Пожелавам на всички бъдещи мами безпроблемна бременност, леко раждане и здраво бебче на финала smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 06, 2014, 17:24:11 »

Дам, и на мен тази темичка ми е слабост smile Дано се напълни с много коремчета тук Wink
helena31, честито и лека бременност give_rose
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #4 -: март 06, 2014, 18:14:33 »

Благодаря ви момичета, радвам се, че сте тук. Тъкмо ще давате съвети, тъй като определено не съм много наясно с всичко, което ми предстои. За момента чакам с голямо нетърпение да отмине първия триместър и дано малко ми поразмине гаденето и силната умора.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #5 -: март 06, 2014, 19:25:58 »

Здравейте бъдещи мами  smile и аз се вписвам тук като моя термин е за 1-2 октомври.нямам никакви гадения,даже прекалено голям апетит,огромни гърди  blum и пълно незнание какво ще се промени занапред .пожелавам на всички лека бременност и много бебчета да има
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #6 -: март 07, 2014, 00:26:38 »

jasminne, супер, имам си компания smile Доколкото прочетох, сватбата ти предстои по-късно тази година около В. Търново. Остава ли си датата септември или я сменихте предвид термина ти? Колко вълнуващо само!! Ние миналата година правихме сватбата си в Арбанаси, макар аз да съм от София, а младоженецът от ... Индиана. Ха-ха. Но отдавна бяхме избрали това място и се получи повече от прекрасно всичко. Разкажи повече за плановете за сватбата като имаш време.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 07, 2014, 08:00:09 »

 Bravo give_rose Страхотно, Ели! Честито!!!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 07, 2014, 09:05:58 »

И аз като майка на есенно зимно бебче се включвам да ви следя с огромен интерес good Пожелавам на всички новозаписали се мами леки финални метри. Ще помагаме с каквото можем, дано сме ви полезни girl_wink
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #9 -: март 07, 2014, 10:51:15 »

helena31Здравей!писах ти на лични,относно свтабата,за да не отклоняваме темата,радвам се че има бебчета тази година.ти как се чустваш,направиха ли ти вече нужните изследвания
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 13, 2014, 12:57:51 »

запис 11.10 smile по калкулатора good
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #11 -: март 13, 2014, 16:09:05 »

Милена, мерсиииии! Ти как си? Ще надникна във лятната тема да видя новини.
Жасмин, засега още не сме почнали с някакви определени изследвания, но ходих вече на два прегледа с ехограф заради проблемите си от преди, и пуснахме някои основни кръвни.
Яна, много сме близко с теб по термин. Май засега всички се очертаваме да сме октомврийски мамчета. Скоро предполагам ще започнат новините и от по-късните месеци на годината.

Момичета, аз последните дни карам направо на авто-пилот и не мога да си почина дори и грам. Много ми е напрегнато в работата, а единственото, което ми се прави е да ми се спи. Но какво да се прави, гледам да си почивам повече и да не се "юркам" особено много.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #12 -: март 13, 2014, 16:50:20 »

здравейте аз в понеделник съм на преглед и ще правим пълни изследвания,те се правели като мине 3 месец.ще ходя в плевен на преглед и смятам там да раждам ,дано не ми мине котка път и всичко да мине както трябва.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 13, 2014, 18:28:05 »

Аз не бях забелязала че и тука пишат мамчета , повече за булченси историимислих че е. Затова съм по активна в другия сайт. Но инъче вчера ме записаха-направих микробиолог. , цитуна и утре ще давам кръв и урина. Инъче вс е ок за сега,нормално всичко се развива
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 13, 2014, 21:43:44 »

Привет и на есенно-зимните бъдещи мамчета и леко бременеене.
Ели, много се зарадвах да те видя в тази тема!
Успех на всички и ще помагаме с каквото можем  Wink
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines