Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:06:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична седмица 03.03 - 09.03.2014  (Прочетена 34844 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: март 06, 2014, 10:17:40 »

Ани,честито!Страхотна новина!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #46 -: март 06, 2014, 10:18:32 »

ani_ogbg, честитооо!  yahoo
Такива новини да се чуват good Дано имаш лека бременност и чудесен резултат в края.
Хехе, ще трябва да внимаваме какви храни показваме, че станахте много бъдещите мами. Да не вземе да ви се прияде нещо, че да пращате половинките по нощите да пазаруват. Wink
Уф, аз имам излизане по инстанции днес, а това най- го мразя. Висиш с часове, а по салоните само кихат и брихат и говорят глупости. Повечето фирми са наели хора след пенсия да им движат документите, та и няма как да оплакнеш око с някой хубав мъж.
mariola85, дано това са бабите, че до края на месеца има много още.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 06, 2014, 11:23:16 »

Ани,честито и от мен.Досетих се,че става дума за това,когато вчера поиска са стискаме палци.
Свекърва,и аз мразя тези вид "разходки",целия ден ти отива.
Скоро ми се случи една вечер гледайки филм в една от сцените ядяха чипс и така ми се прияде,че викам на мъжа ми това и бременна не ми се беше случвало.А аз по принцип съм си такава -често ми се прияжда нещо,даже се е случвало да го сънувам.Но като бях бременна се стараех като изпадна в такава ситуация да спра да мисля за тази храна и успявах да се справя.
Ние в неделя сме на кръщене и РД на една малка принцеса и по този повод си поръчах една рокля,днес чакам да ми я донесат.Стискайте палци да ми стои добре,на мойта "финна фигура".

Успешен ден на всички!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 06, 2014, 12:21:15 »

Мерси много, мили мои smile Много е приятно да получавам толкова прекрасни емоции от вас  give_rose give_rose give_rose
Ратче, заведох го на марокански ресторант. Направо остана без ума и дума. Самата обстановка беше прекрасна - дюшеци по земята, възглавници, интересни маси. Наистина мароканско усещане. Поръчахме си какви ли не вкусотии и пикантерии. Даже като ни донесоха основното ястие, вече се бяхме нахранили и всичко останало отиде за вкъщи. Взех и на мама разни безмесни неща, че тя пости и да не я изолираме от вкусотиите. Десертът също отиде за вкъщи. Аз ОБОЖАВАМ сладко, така че смятайте колко съм била преяла, че да не мога поне него да го хапна Wink МъжО остана много много доволен от изненадата, видимо му хареса.

На мен по принцип нищо не ми се прияжда, ама заради суеверието и каквото видя и го опитвам, че да не вземе да ми стане нещо biggrin Може би по-натам ще е вече нещо друго. Живот и здраве ще видим smile

Стискам палци за роклята smile То и аз се оглеждам за нови дрехи, че колкото и да е странно в някои горни части на тялото не стига, че си имам, ама сега още повече си имам, а не ми се мисли до края какъв ще е резултатът. Е, има един човек, който не се оплаква funnytooth
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #49 -: март 06, 2014, 15:56:29 »

Ании, супер, страхотна новина!!! Още вчера имах някакво предчувствие за това, което ще съобщиш? Кога приблизително се очаква пристигането на бебчето или бебчетата? Наслаждавай се на различните екзотични храни докато можеш, защото после може и да те сполети моята съдба: от всичко ми става лошо, започна след 6-та седмица и до момента е така. Но дано да си в щастливия процент бременни без това неразположение, искрено ти ги пожелавам!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: март 07, 2014, 15:14:55 »

Ехооо! Уж е петък и ще танцуваме, пък никой не дава тон! Elvis cleopatra
Нас след малко ще ни уважават като жени и ще ни подарят саксийка със зюмбюли. В крайна сметка сме работни жени, еманципирани  Wink и всичко останало, та си го заслужаваме.
Какъвто дъжд се лее, хич не виждам утре как ще гледам коне...
Приятен остатък от деня на всички!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 07, 2014, 18:43:05 »

Ха така, днес никой не се е разписал.
Ани, Честито!!! Пожелавам прекрасни емоции и сладко, пухкаво бебче на финала  smile

Аз днес бях цял преди обед по улиците, времето беше пролетно и слънчево. А цял следобед гладя  nea
Утре цял ден няма да съм тук, затова от днес ви черпя.  give_rose Това ми е вечерята днес  Bravo  heart
 
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 10, 2014, 09:00:23 »

Добро утро, девойки Wink
Благодаря още веднъж за милите думи.
Инловче, благодаря и на теб smile (Мъжът ми снощи каза с убеденост, че ще е момче..)
Ели, до момента нямам никакви оплаквания и дано да си остане така. Все още е раничко да кажа точно в коя седмица съм, защото нещата са малко по-сложни при мен и трябва да мине още малко време, за да може да се определи, но ориентировъчно съм към 6-та седмица.
Честно казано се опитвам да се ограничавам от екзотичните храни и подправки, въпреки че обожавам. А като прочетох,че на теб след това е започнало да ти става лошо...ох, стискам палци да не стане така и с мен, а пък при теб да е нещо кратко smile
А пък вкъщи всеки ме глези и не ми дава буквално да пренеса една чаша вода и в събота общо взето с нищо не помогнах за кончетата. Мама ги направи, направи и погача. Вечеряхме заедно, всеки си имаше конче, като моето беше със сирене, по желание Wink Децата тичаха около нас и беше приятно.
А пък за 8-ми март.. изкарахме го по женски. Излязохме с мама и снахата и омотахме магазините. На мен ми прилоша по едно време и ги накатерих в колата и се прибрахме.
А пък вчерашния ден си го проспах. МъжО отиде да кара ски, а аз проспах цялата сутрин до обяд даже, докато се прибра към 13:00 и нещо. Ходихме на кино и гледахме "Директен полет". Не е нещо особено, но пък на мен ми беше интересно от служебна гледна точка Wink
Дадох отчета за почивните дни  blum и ви пожелавам една прекрасна, снежна и усмихната седмица smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #53 -: март 10, 2014, 16:22:19 »

InLove_Girl, това дето си сложила не знам какво е точно, но според зависи кога го погледна или ми изглежда прекрасно или страшно много се радвам, че не е наблизо. В момента е първото! Дано да е било вкусно.
Ани, Ох да при мен от началото още ми ставаше лошо много, но след 6 седмица настана ад под небето. Гледам да не се оплаквам, но чакам с нетърпения 12 седмица, когато уж поотминавало. При нас пък почти никой не знае, а тези, които знаят са далече и не могат да ме глезят. Решихме може би към Великден да кажем на свекърите, а после и на всички други.
Как сте всички останали по понеделнишки?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #54 -: март 10, 2014, 16:40:41 »

Привет от снежен Пловдив!
Дано не ни заключат темата, че седмицата вече е друга.
InLove_Girl, каква му е рецептата на това красиво нещо? Ако е кисело мляко и желатин, едва ли е толкова калорично Wink и можем да си го похапнем. Пък и нормален пудинг с брашно да е, чак пък толкова...
Разочарована съм от кушията, нищо особено. Събрах само студ. То аз и не обичам много да гладам коне, особено надбягвания, та може и затова да не съм впечатлена. Друг път няма да ходя. На именните дни също не ми хареса. Извървя се цялото село, без определен час. Едни тръгват, други идват. Падна едно голямо пиене и пушене, та се вмирисах и пратих палтото си на химическо още днес.
За 8-ми не получих нищо от съпружеското тяло, от големия син даже и картичка нямах. Малкият драсна в края на деня /на 9-ти при нас/ и това беше. Поне вчера отидохме на кафе с приятели и ние, жените, си подарихме една на друга по нещо дребно. Карай, то с годините и аз не зная дали съм все още жена Wink.
Днес започвам фотографски курс за начинаещи, дано издържа до 21ч. Имах тежък работен ден и сега ми се спииии. Ще се наложи и Север Юг да гледам с връщане на часовете. sad
Та така, лошо време, лошо настроение.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 10, 2014, 18:22:33 »

Здравейте, в този непоносим ден  nea
Днес цял ден гледах племеницата, защото сестра ми се върна на работа, след майчинството, и дребното не иска да стои с баба си, та само с мен не плаче  smile Не ми останаха крака, кръст и ръце, малкото е  diablo - че.
Десертът е просто грис, който правя с прясно мляко и течна сметана, полято е със сладко от малини - това е. Не знам дали е диетично или не, но е бързо и вкъщи го обичаме  smile
Ние на 8-ми така и не стигнахме до Одрин, защото моят мъж го извикаха на работа до обяд, но пък ми беше направил кафе, фреш от грейпфрут и кроасан, заедно с една роза  heart heart heart Вечерта бяхме с приятели .
Свекърва успех с курса, сигурно ще е интересно.
Днес  правим една година църковен брак, така че ви черпя с топъл коктейл /хем да не дразним бременните мами/  smile


Целувки на всички и прекрасна седмица!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: март 11, 2014, 08:51:42 »

Привет от Пловдив!
Имаме разпарцалосан сняг, но слънцето се опитва да изгрее.
InLove_Girl , от много време не съм правила грис с мляко, ще взема да спретна един. Нямам такива красиви формички, но и в чашки за крем карамел става. give_rose
Фотографският курс е изключително сериозен, снощи ми бръмна главата от бленди и скорости. Днес трябва да уча, имаме и домашно.....Аз започнах без хубав фотоапарат, ползвам един тяхен. Малко е като да четеш Кама Сутра и да няма мъж около теб Wink. Не, че съм имала самочувствие, че нещо разбирам, но все повече се ужасявам колко малко зная и разбирам от фотография. Наистина, снимала съм с лентов фотоапарат, нагласяла съм метри, скорост и бленда, но всичко е било ей така, на игра. Ще карам още малко, да видя ще ме бъде ли. Иначе водещият обяснява, повтаря, показва и лично се занимава с всеки дори извън времето на курса.
Пожелавам приятен и ползотворен ден!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 11, 2014, 08:55:09 »

Привет!

И ние тук по централна България се борим с кишата,със скуката от студеното време и си чакаме 18 градуса ,обещани във събота. tease
Свекс ,аз съм изпуснала за курса.Кой ви го води?То наистина кофти без фотоапарат,най-малкото ако не практикуваш половината неща ще ги изпозабравиш.Снахата сега да връща жеста и да подарява един за какъвто и да било повод.ХУбаво нещо е фотографията ,но изисква много четене и то постоянно.Информиране с новостите и така.Успех ти пожелавам.
Тази седмичка много скромно в темата.Щом продължаваме старата..........
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 11, 2014, 09:41:10 »

Иха, Свеки, много се радвам за твоя курс. Това е една от моите страсти, естествено непрофесионални страсти. Пожелавам ти да научиш много неща на курса и съвсем скоро да можеш да ни показваш твоите произведения Wink
По повод гриста с мляко.. обожавам го! Виж, не обичам грам мляко с ориз, но грис... дайте грис и вижте какво става smile

Инловче, с малко закъснение да ви е честит празника! Пожелавам ви да празнувате много много пъти този прекрасен празник smile

Миналата нощ сънувах, че на един от прозорците ни кацва едно малко щъркелче. Беше такава радост...хехе...

Иначе от вчера ходя да се разправям с НАП. До преди няколко дни се водех самоосигуряващо се лице, но вече съм на трудов договор и вчера си прекратих самоосигуряването, че едни овци от НАП (без извинение към конкретните лица и се извинявам на добросъвестните служители) ми казаха, че задължително трябва в срок да си го прекратя, че следвали санкции. Та, вчера си го прекратих. Е да, ама като се видях със счетоводителя на фирмата и му обяснявам, че искам да се осигурявам допълнително за тавана и той вика, ми чрез самоосигуряването. И аз  Oh my ... и му обяснявам какво ми е казано... Та, той все пак ще провери тази информация и нищо чудно днес отново да тичам към НАП, за да си го подновявам.. А и снощи се поразчетох и наистина един от начините е този, ама ми е чудно защо ми казаха, че трябва да си го прекратя, при положение, че им бях обяснила.. На мен много не ми върви с държавните институции.. падам си малко карък и все ми се пада някоя "дама", която и идея си няма от това какво работи..  girl_impossible

Пожелавам ви един прекрасен слънчев и снежен ден  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: март 11, 2014, 11:01:44 »

http://greatphotoart.com/ekip
Фибс, Петър Чолаков ми е водещ. Уж е за начинаещи, ама хората в моята група хич не са начинаещи. Имат си и хубави фотоапарати и доста знания теоретични. Обаче мълчат като комунисти на разпит....Хич и не коментират, нито подсказват, нито са склонни към коопериране Wink. Все едно съм тръгнала да им взимам хляба. За жест от снахата няма да чакам, направо ще се самоинвестирам Wink, че току виж ми купила нещо не такова, каквото искам, или пък ще ми подари нейния, пък ще си купи нов.
Снощи ми предложиха да си избера един от три възможни работни фотоапарата и този ми е любов от пръв поглед. Лепна ми на ръката Wink. Мога да ходя там и да се упражнявам  преди часовете, но хем ми е далеч, хем съм на работа. Ще видим какво ще реша в близките дни. Иначе курсът се появи като възможност за коледен подарък. Идеята ми беше да го подаря на жената на брат ми, че и тя и племенникът са февруарски РД. Но малкият е болен сега и аз си се "натресох" сама.
ani_ogbg, наистина хората от НАП и НОИ и всички институции са коне с капаци. Знаят кое как, ама не дават съвети, пестят за държавата Wink, дай им само да търсят грешки и да санкционират.


* IMG_1669.jpg (33.12 KB, 461x346 - видяно 452 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines