Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 14:26:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празнична седмица 03.03 - 09.03.2014  (Прочетена 34757 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 05, 2014, 12:24:35 »

Ох, Свеки, дано да е така и накрая всичко да тръгне гладко, че много ми идва вече... crazy
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 05, 2014, 12:25:50 »

Хахаха това ми хареса, не знаех, че са само до 3  smile
ani_ogbg, мисли за довечера и недей си накривява шапката  smile
Мен ме е налегнал невероятен мързел и въпреки него...едва се навих да пусна прахосмукачката, а на нея взе, че и се скъса тръбата  Bravo Значи днес не ми е писано  blum За сметка на това утре ще си наваксам.
При нас времето е ту хубаво, ту лошо, което съвсем ме скапва. За капак трябва да се измъкна от нас, за да отида да спортувам  nea
Довечера ми предстои правене на фунийки с домашен крем, така че стискайте палци да не стоя до сутринта  blum
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #32 -: март 05, 2014, 14:12:03 »

Виви 20, честито. Ей къде е лятото, то направо вече си е дошло!! Сигурно нямаш никакво търпение.
свекърва, браво, супер че синовете са си били у дома по празниците. И ние се подвизавахме на гости на моята свекърва - отгледа ни добре жената зя 5 дена! Дано се разминат бурите от прогнозата при сина ти, при нас вече искрено се надявам да се задава пролет в най-скоро време. За бебешкия бум, то даже се появи това по-време на бурите: http://www.slapcaption.com/wp-content/uploads/2014/01/January-5-vs-October-5.jpg. Е, ние сме с 10 дена по-късно smile Да не би и при твоите деца скоро да има изненада. Ние между другото още не сме казали на свекърите, понеже мъжът ми си пада по пазенето на тайни и по изненадите и още не е измислил как!
ани_огбг, дано всичко лошо е останало в първата половина на седмицата и оттк нататък всичко да е по мед и масло. Много мразя когато човек зацикли.
фиби, мерси много за темата, вече се разписах първа в нея!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: март 05, 2014, 15:55:47 »

InLove_Girl, помня ги тези фунийки, голяма плесканица пада. Ама пък са вкусни Girl_hide Ти си майсторица, ще се справиш!
helena31, хехе, интересно дали наистина ще е така през октомври Wink. Аз от моите нямам новини, пък и не смея да питам. Малкият нещо и без гадже остана, та му търсим мома. С Мариола уж се сватосахме, ама нещо не успяхме да ги срещнем  smile, та да се харесат.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #34 -: март 05, 2014, 16:04:31 »

хаха svekarva ти я докара тая харесали са старите оженили младите smile Ти мани са и на брат ми трябва да търсим мома, че скъсаха с арменката, честно олекна ни на мен с майка ми че нещо не я заобичахме, хич не ми беше по кефа, снимка има тон няма ( хубава ама много надменна), пък отгоре на всичко заявила пред нашите че тя фамилията няма да си я сменя ако ще се омъжи за брат ми щяла да си запази арменската, и баща ми полудя, той на мен не ми позволи да съм с тире пък на снахата да си запазва фамилият без тире  diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: март 05, 2014, 16:22:38 »

Хахаха кажи на македонеца много здраве от моя македонец и да не се пери много за тирета и точки, че да не стане като нашата работа Wink Хич няма и да го питат.
Ами давай да ги обявяваме и двамата и да им търсим моми. Ако пък речем, да чакаме да се родят тези от зимния бум, а? Хем ще са младички и неупотребявани.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 05, 2014, 16:48:55 »

Скъпи ми пенсионерки и мили ми шмизли, стискайте ми палци и утре да ви казвам хубава новина smile Пожелавам ви приятна вечер smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #37 -: март 05, 2014, 16:54:06 »

хаха svekarva майка ми като каза как баща ми се наперил се сетих аз веднага за твоя македонец, а брат ми като го знам на мен даваше акъл когато се базиках че ще съм с тире, че това не е уважение за мъжа ми, после като го удари и него гърда у глава си промени мнението

Ани и на крачетата стискам, утре да се похвалиш дали е е успешно smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: март 06, 2014, 09:10:53 »

ani_ogbg , хайде, казвай, макар да видях нещо от тази сутрин!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 06, 2014, 09:12:43 »



Добро утро  give_rose
И аз чакам новината  good

Пожелавам днес, въпреки че на вън е мрачно, да ви е слънчево в сърцата  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 06, 2014, 09:15:15 »

Ани, с теб сме!
Времето е гадно, надявам се скоро да дойдат слънчеви дни.разхожда ми сеее...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 06, 2014, 09:31:51 »

Привет,

Леле ,ама този Март ужасно започна.Дъжд,студ,мъгла.Човек определено трябва или да отлети за топлите страни или да си стои на топло в къщи.Ще трябва да отложа всички планове за пътувания за Април,а сега ще наблегна на книжки,филми и творчески игри с Явката вкъщи:)

Аз днес съм малко работна.Едно от моите момичета е бременна и й търся заместник.Та сега сме извикали на обучение две момичета,а съпруга казва ,че само аз съм можела да ги обуча като хората ,та и с това се занимавам.Е,поне времето е гадно и не ме предизвиква за разходки.

Ани и аз чакам новини

За осми март ще сме си вкъщи.Мислех да идем на кушия в конната база на Арбанаси ,но да видим какво ще е времето.Явката много обича коне и постоянно прави Чок ,чок с езиче като види конче.Водили сме го и на конната база и тъкмо тестваха един кон та много му се зарадва.

Хайде стига да не ми стане много  blum

Хубав четвъртък на всички1
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 06, 2014, 09:37:59 »

Ах, девойки мили smile От миналата седмица имаме новина, потвърдена от няколко вида теста, но много държах да бъде потвърдена и от видеозона. smile Та, имаме си едно бобче, което тепърва ще продължава да се дели и малко по-натам ще разберем дали ще е едно или ще са двечки, че в нашата рода и от двете страни има близнаци. Още е много рано и честно да си призная все още не мога да го осъзная (осъзнаем) .. хихи..

Иначе и аз имам много работа, тъй като шефът е в България и днес ще ми е доста напрегнато, а гледам въобще да не се ядосвам, че нали вредно за бобчето.. А и в работата няма да казвам още, че и тук малко сложна ситуация..

Въпреки лошото време ви пожелавам един прекрасен прекрасен ден, пълен с много емоции и усмивки give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: март 06, 2014, 09:52:40 »

Ани, страхотна новина, Честито!
Нали искаше да водиш мъжа ти на ресторант, кой ресторант избра?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #44 -: март 06, 2014, 10:01:17 »

Ани тихичко честито, бях убедена че за това е стискането на палци, пожелавам ти до термин smile

Март месец си е женски месец и си сменя настроението, баба ми казваше че Марта е луда и винаги казваше че като минат 3-те баби ще започне да се затопля. Това са 3 дни кучи студ в Март.Обикновено духа много силен вятър и сняг. Миналата година бяха към края на Март даже имаше паднали дървета. След това беше в Април към 25 градуса  crazy. Странно но винаги ги познаваше и аз ги забелязвам от време на време smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines