Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 03:03:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Великден ?  (Гласуването приключено: март 02, 2014, 14:48:01 )
Да - 16 (100%)
Не - 0 (0%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Великден?  (Прочетена 44949 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 29, 2014, 11:30:50 »

Я да побутна малко темата.
Как върви с подаръчетата? Има ли вече купени и пратени?  smile
Аз съм на 2/3 готова.  smile За последната част търся определена информация, но за съжаление не намирам и ще трябва нещо друго да измисля.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #76 -: март 29, 2014, 12:32:44 »

И аз само надничам има ли нещо.....
За моя сладкиш минах през различни варианти за подаръци smile. Искам всички части от подаръка да са обединени по някакъв начин и това ми е най- трудно. В крайна сметка, май само цветово ще ги комбинирам. Искам и на още поне три кулинарни произведения да изпратя нещо съвсем малко, нещо ръчно направено, дано ми стигне времето.  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 29, 2014, 14:36:11 »

И аз съм на 90 % готова  Girl_hide
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #78 -: март 29, 2014, 17:40:57 »

аз пък съм готова и то отдавна, но пращането ще отнеме време danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 29, 2014, 21:38:04 »

А, аз не съм започнала още  cray cray cray
От това проклето учене нямам време да пообиколя, да избера нещо хубаво. Надявам се тези дни да успея да поразгледам поне да набележа, ако не успея да избера.
Съжалявам, мило сладкишче, че ти се падна най-лошото зайче и може да се забави подаръчето ти или пък да не е най-хубавото, на което съм способна да избера, защото времето ме притиска  sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 30, 2014, 11:22:15 »

аз съм сглобила идеята, но ще чакам да се опарича скоро и отивам да асемблирам ххахаха
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 31, 2014, 05:59:10 »

Хехе, успокоявате ме, че не съм единствена smile Аз съм болна от ангина и я моря, ама не се дава лесно, та топля леглото.. И аз съм оформила идеята и само трябва да се материализира smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: март 31, 2014, 10:02:03 »

 *crazy*Какви сложни думи....Асемблирам, материализирам, комбинирам, концепция, идея.......
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #83 -: април 02, 2014, 20:35:54 »

 Аз съм готова с подаръка  smile Едно великденско сладкишче да си го чака другата седмица (мисля, че тази може и да не успеят да го доставят).
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: април 02, 2014, 21:03:03 »

Аз съм напълно готова с идеята, сега предстои изработката  Wink Ще се опитам максимално бързо да го изпратя  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: април 03, 2014, 13:53:01 »

охоо ръчни изработки. Представям си какви великденски красоти ще видим скоро. Браво на вас.  smile

И да попитам тези, които сте пращали подаръци преди? С Еконт обикновено за 1 ден ли стигат, а с Бг пощи колко отнема горе долу?
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: април 03, 2014, 13:59:27 »

Е може ли такова съвпадение ми кажете сега.  smile Тъкмо пуснах мнението в темата и се чука на вратата, куриер. А кутията в специална опаковка. Поглеждам подателя и щях да падна. Е, по хубава изненада няма честно. От много специален човек. Много вълнуващо.  yahoo
Ще ви поддържа сега малко в напрежение и ще кажа от кой имам подарък, но малко по-късно.  tease
Ще изчакам и Вероника да се събуди и тогава ще отваряме заедно.  danceg
« Последна редакция: април 03, 2014, 14:09:57 от Princess_of_the_Dawn » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: април 03, 2014, 18:32:49 »

Аз бих искала, ако не е късно и няма да затрудня много моето зайче, да изчака с пускането на подаръка, защото в понеделник заминаваме на изпит и до петък, няма да има кой да получи подаръка у нас. Ако е удобно да го пусне към края на другата седмица или след това.
Аз вече нямам търпение да отида за подарък, но явно няма да е преди изпита и ще е в последния момент, за което адски много ме е яд  angry. Обаче, предпочитам да го пратя в края на срока, отколкото сега на бързо да взема каквото ми попадне. Още веднъж извинявай мило сладкишче!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #88 -: април 07, 2014, 09:03:59 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36369.new.html#new

да пусна линк към отварянето на подаръците, че ако има разсеяни като мен, може и по Коледните празници да я открият и прочетат трепетите на сладкишчетата им blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #89 -: април 11, 2014, 07:27:28 »

......Пълно затишие. Дано от сладкиша на michelle получим известие, че е пратен още миналата седмица. michelle , опашатият още ли е при теб да помага Wink?
Аз днес ще пускам, но много се чудя как. Ако е по пощата, просто няма време....Ако е по куриер, дали ще има човек да го получи.... crazy.  До обяд трябва да реша, че мнооого закъснях.  blush
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines