Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:07:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Великден ?  (Гласуването приключено: март 02, 2014, 14:48:01 )
Да - 16 (100%)
Не - 0 (0%)
Общ брой гласове: 15

Страници: 1 ... 7 8 [9]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Великден?  (Прочетена 44621 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 21, 2014, 23:17:30 »

fibi ти направо ме разби, с това че пратката така и не е стигнала. Направо ще полудея от яд, че се вързах на пощите. Куриерските фирми ми казаха 14 дни, а пощата 5  beating Та сметнах по-логично да избера пощата. Ще ги подлудя още утре  Wink Извинявам се, този път се изложих здраво  cray badgirl
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #121 -: април 22, 2014, 09:21:45 »

не си се изложила, ти пък, нали имаш номер за проследяване, няма да се изгуби, само закъснява...
Няма как да се предвидат пощите, а и кой знае къде са го закътали в някое ъгълче.
По повод пощите в Пунта Кана като пратихме картички, пристигнаха след 6-7 месеца, какво остава ако пуснеш пакет - хихи
Я по весело girl_wink, празници са
Здраве да е, , жеста е важен,  че си се постарала да зарадваш човек който дори не познаваш give_rose
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #122 -: април 22, 2014, 11:29:07 »

Inlove, не се притеснявай за пратката, за Коледа Фиби се падна на мен и аз й изпратих подаръка с пощите.
До колкото си спомням за седмица пристигна, даже се учудих, че не се забави.
И моето сладкишче още не е писало, знам че си получи подаръка. Надявам се като премине Великденската еуфория, ако има възможност да се похвали тук, че в пакета имаше и чупливи неща  Wink
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: април 23, 2014, 08:38:44 »

Аз да кажа на моето Великденско зайче, че не съм се похвалила, защото просто не съм си получила подаръка. Пиша го, не защото нямам търпение, а защото има проблем с пощите тук. И ако е пуснато по пощата да ми прати съобщение на лични да ходя да го търся, че може изобщо да не ме уведомят, че е получено. blush
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #124 -: април 23, 2014, 11:51:34 »

като цяло пощите много се излагат, за какво си давате парите за проследяване на пратката като проследяване дефакто няма beating.
От Бг казват   че е пристигнал на 12-ти, а тук че няма такава angry.

 Взе да ми писва вече, милото ми зайче и то колко се притеснява Flower
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #125 -: април 25, 2014, 20:50:51 »

az da kaja zashto niamam podarache, okaza se che ne poshtite sa vinovni, a az blush.
Ne sam dala palen adres, toest izpyshiliat mi mozak e propysnal ylicata i nomera da vpishe.
Mnogo se izviniavam za nepriatnostite na moeto zaiche
i se izviniavam za latinicata, no saita v koito prevejdam ne se otvaria
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 25, 2014, 23:40:23 »

Ей, че тъпо.  sad
А има ли някаква вероятност да го пазят в пощенския ви клон? Те сигурно са видяли, че липсва пълния адрес и може да го държат там докато някой си го потърси. Според мен отиди и попитай.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #127 -: април 26, 2014, 05:58:17 »

той е върнат още на 15-ти  pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #128 -: май 04, 2014, 19:15:58 »

Ох, много неприятно се е получило с връщането. Аз също съм на тръни, че получих смс за пратка преди седмица, пък бях в чужбина. Днес им пуснах и аз съобщение, дано работят утре и дано да я задържат. Аз съм си получила подаръка от Светли, но тайничко се надявам и това да е от човек от форума heart. Просто неочакваните подаръци от непознати /очи в очи/ хора са страшно вълнуващи. smile
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines