Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:23:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Еда и Жеко (jekolev82)  (Прочетена 57227 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #90 -: октомври 16, 2011, 08:56:52 »

Мисля си за разликата и за стила на двете сватби... Две семейства с възможности, едно и също прекрасно място. С ръка на сърцето смея да твърдя, че стила на вашата сватба ми допада повече!  good
Активен
jekolev82
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #91 -: април 05, 2012, 13:50:14 »

http://btvnews.bg/video/news/svatbeno-trzhestvo-no-pod-zorkoto-oko-na-profesionalisti.html

Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #92 -: април 05, 2012, 22:00:29 »

 Посредствен репортаж поръчан от някоя асоциация, сдружение.... Гледам собствениците им се мотаят по улиците около студията и офисите си. Други събори правят, трети изложения ....И упражнявайки математика съобразена с броя зали и бракове - информацията е невярна в репортажа/статията. Визирайки само професионалистите разбира се като участници/работещи. Няма работа ! И колкото по-бързо го разберете и преорентирате бизнеса си, толкова по-добре за семейните бюджети. Няма как 700 души да очакват работа седмична, един път в седмицата при 200 сватби в София.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #93 -: април 17, 2012, 00:26:20 »


Не виждам какво общо има този репортаж с твоята сватба? Освен че са използвани откъси от филма ти.
Активен
mischinka
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #94 -: август 09, 2012, 11:37:51 »

Най - уникалната сватба !!!
Евала, преуспял и интелигентен човек със стил! Желая ви всичко хубаво!
Искрено ме радва вашата тема!  good
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #95 -: август 09, 2012, 11:41:28 »

Не виждам какво общо има този репортаж с твоята сватба? Освен че са използвани откъси от филма ти.

Общото е, че от сватбата на Жеко лъжа професионализъм, човека е пръснал луди пари за да сътвори този разкож......
Затова и сватбата му е излъчена  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #96 -: август 09, 2012, 12:44:09 »

Общото е, че от сватбата на Жеко лъжа професионализъм, човека е пръснал луди пари за да сътвори този разкож......
Затова и сватбата му е излъчена  blum
Как да го ръзбирам, добри или лоши професионалисти ли са снимали  Wink?
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #97 -: август 09, 2012, 16:54:49 »

Жеко, виждам че влизаш, но не пишеш, сподели как е семейният живот след сватбата? Видях, че си махнал снимките, а наистина бяха много красиви, просто уникална сватба!
Свеки, както искаш го разбирай, мила  Winkblush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #98 -: август 09, 2012, 17:35:05 »

Мисля, че просто има печатна грешка и вместо льЖа, ivatodor е искала да напише льХа. Тогава постьт вече не е двусмислен.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #99 -: август 09, 2012, 17:46:26 »

Хахаха, така е - просто се хванах за думата! Ама съвсем като нарочно написано е  Wink. Предполагам, ivatodor ме е разбрал. Чувството ми за хумор е малко дебелашко  blush.
Активен
Mariquita
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Още малко до мечтаната ми сватба :)


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: август 09, 2012, 18:57:20 »

Хахаха, така е - просто се хванах за думата! Ама съвсем като нарочно написано е  Wink. Предполагам, ivatodor ме е разбрал. Чувството ми за хумор е малко дебелашко  blush.

Ами, такива сте вие свекървите...  sarcastic
на мен лично ми направи лошо впечатление  Wink
Активен
mischinka
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #101 -: август 09, 2012, 18:59:03 »

<-  laugh ROFL ROFL

 good good good good good
Активен
jekolev82
Любопитен
*
Публикации: 36


« Отговор #102 -: ноември 01, 2012, 01:56:28 »

Здравейте,

Всичко нормално при нас, но нещо страшно ангажирана 2012-та имахме и двамата и ми се струва, че от януари до сега са минали 3 седмици, защото нямам време да се обърна и времето буквално отлетя. След стватбата е иначе като преди сватбата. Явно промяната идва с децата, а ние такава стъпка не планираме в близките две години.

Кандидатстваме за MBA в щатите защото нещо ни писна да работим. Живот и здраве през септември 2013 ще сме там.

Иначе снимките не съм ги махал, ами закриха сайта, на който бяха качени. Може би сте чули - изпоарестуваха ги за разни нарушения на авторски права и други подобни.

Това е в общи линии при нас.

Пожелавам на всички, крепко здраве, щастие в изобилие и красиви сватби!
Активен
miluju_rali
Ентусиаст
**
Публикации: 54


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 15, 2013, 16:28:03 »

Здравейте, smile
много късно се включвам в дискусията, но наскоро отново попаднах на прекрасната сватба на Жеко и Еда. Няма как да останеш безразличен към тяхната сватба....мен просто ме изуми. Искам да му изкажа огромна благодарност за труда, който положи, за да изпише всичките си постове толкова изчерпателно. Смело мога да твърдя, че той, а и всеки писал в този форум до голяма степен ми помогна да изчистя мирогледа и преценката си за това как искам да изглежда моята сватба. Тези постове, в които той подробно обяснява какво би ни било необходимо за приказна сватба като тяхната, само че със 150 човека ми повлияха в решенията, които в последствие взех за своя сватбен ден. След като разгледах снимките от неговата сватба бях силно впечатлена от това, че тази организация и изобщо цялото събитие е организирано от мъж, който се оказа, че има страхотен вкус и изисканост за дребните неща, които са може би едно от големите пера в бюджета на една сватба. Жеко е много прав, че човек, когато има вкус и поглед над нещата може и с не толкова голям бюджет да си позволи тържеството му да изглежда стилно и да не е в кръчмарски стил. Искам да кажа той с какво ми повлия на мен:
-На първо място, че нещото, което най-много исках е да бъде сватба на открито, но след като се направиха финансовите изчиления разбрах, че няма да имаме тази възможност.Следователно се преориентирахме към ресторант с градина, който да се намира сред природата. Нашият избор беше ресторант "Ловен парк".Място, което когато видях усетих като нашето място, защото беше точно това което искаме.Има прекрасна градина и се намира в борова гора насред София,а и смея да твърдя, че от всички ресторанти, които преди това посетихме цената на куверта беше една от най-добрите,от тези които можем да си позволим.
-Част от масите в ресторанта бяха кръгли, нещо което Жеко препоръчва и за което смело твърдя, че е много прав. Наистина е много по-елегантно и естетически изглежда по-добре.Нямахме възможност допълнително да наемаме кръгли маси, за това, когато видях, че част от масите са кръгли това допълнително предопредели избора за място.
-Толкова много ми харесаха тейбъл картичките на Жеко и Еда, че в последствие за нашата сватба това станаха подаръците за гости.Така тейбълките изиграха двойна роля, хем тейбъл картички отпред с имената на всеки гост, хем отзад на гърба написахме благодарствено писмо.Смятам, че от практична гледа точка изобщо не сбъркахме, а и предоставихме на нашите гости малко по-нетрадиционен вид подарък от обикновенно подаряваните керамични фигурки.
-Голяма роля изигра и със съветите за избора на Диджей.Наистина мисля, че това е една от най-важните задачи, на които трябва да се обърне особенно внимание.За щастие ние имахме наистина голям късмет с нашия избор, който беше успешно тестван на сватба , на която бяхме гости и мисля, че се справи чудесно.За това и той беше нашият избор. Wink
- И не на последно място искам да каже, че украсата с живи цветя наистина не може да се замени с никаква друга украса.Настроението и изобщо красотата, която създават е неописуема.Да чрез фирма или агенция наистина излиза скъпо, но ние измислихме по-икономичен вариант, който съответно да отговаря на възможностите ни.За това се заехме със закупуването на живите цветя собственоръчно и с помощта на едно прекрасно момиче точно тук от форума lunno momiche, която направи декорацията в ресторанта, успяхме да се вместим в бюджета.Преди това имах възможността да се запозная с две момичета, които работеха в агенции, едната от които се оказа крайно несериозна и която всъщност ме доубеди с постъпките си, че ако искаш някоя работа да се свърши  е най-добре да си я свършиш сам.
В никакъв случай не искам да натрапвам мнението си, просто смятам, че моето мнение даже е много закъсняло в тази тема. Надявам се да не съм досадила на никого, просто дори и малко късно исках да БЛАГОДАРЯ на Жеко за помощта, която ми оказа в моята подготовка за сватбеното тържесто.
Жеко наистина ти благодаря, не се познаваме, но твоята тема ми повлия значитително в избора на много неща, а и ме улесни. Благодаря ти, че ни предостави толкова лични снимки, с който да станем и ние съпричастни от един прекрасен сватбен ден. Пожелавам на теб и Еда да бъдете безкрайно щастливи! heart
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines