Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 30, 2024, 08:33:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на приятелството 17-23.02.2014  (Прочетена 21149 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: февруари 17, 2014, 17:15:45 »

Надявам се да се зарадвате на темата  give_rose с много обич я правя  smile


Не съм писала отдавна, покрай мен имаше разни промени и не ми беше до форума ... някак си и се чудех как да се включа, т.като съм назад с информацията, но ви изпращам поздрави от морето  heart

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 17, 2014, 17:43:19 »

поздрави Езра, нощеска те сънувах.
дано всичко си дойде на мястото при теб kiss2
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 17, 2014, 18:21:42 »

 blum хаха еми и какво сънува
Ами новото е че реших да уча за сега, без да работя, наложи се не защото сме "цъфнали и вързали", а защото ми опънаха нервите на работа и стана да работиш като за двама трима ... Така че за сега ще си почина, пък като реша ще търся пак работа  good
По-важното е че сме здрави, както и семействата ни, малко свекърите не са в идеално здраве, но пък напоследък все повече разбирам колко силно се обичаме и сме близки с милото, както и колко свестни и добри семейства имаме  heart Мама се пенсионира (разбира се поради болестта), помага за малката племенничка която расте като гъбка  heart Радвам се, че хем помага на кака , хем се радват една на друга   smile
Днес започнахме новия семестър и ми е интересно главно заради ботаниката  smile ще имаме и практика.
« Последна редакция: февруари 17, 2014, 18:23:18 от _Ezra_ » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #3 -: февруари 17, 2014, 19:57:45 »

Здравейте!

Езра, и аз отдавна не съм писала, но ей ме на! Относно работата - всяко зло за добро. Не се нервирай излишно и гледай ти да си в мир със себе си. Успех с ученето и практиката. smile

Емииии, здравей!  tease

Аз да ви се похваля направих огромна крачка във връзката си. НАЙ-ПОСЛЕ! С моя любим ще заживеем заедно. В момента ремонтираме апартамент и се надяваме в края на месеца или началото на следващия да успеем да се нанесем и да си живеем сами. smile И съм невероятно щастлива от този факт.  heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 17, 2014, 20:58:08 »

наделина, радвам се че пишеш, дано темата събере дори и за малко приятелски разговор  give_rose т.е дори и за малко момичета които не са писали отдавна да се разпишат да разберем как са  smile
Важна крачка си направила, времето лети, аз като се сетя колко време мина от сватбата, колко от това че заживяхме заедно... Може в началото да е трудно, но ще свикнете, поне при нас имаше донагласяне и всеки трябва да се научи да прави компромиси, но с обич и уважение всичко се постига  good Поздрави  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #5 -: февруари 18, 2014, 15:32:14 »

О, браво, имало седмична тема! Bravo Bravo Bravo
_Ezra_, аз пък си мислех за теб. Виках си, няма как да не се покаже във Валентинската тема heart heart heart
nadelina88  и за теб си мислех...
В последно време форумът съвсем заглъхна. Все по- рядко се обаждат нови булки. Най- плодовити са бебешките теми. Пък като отидат там, майките изобщо не ни навестяват sad. Хехе, тук нещата живват, само ако сме на ниво роднински връзки от мъжова страна Wink. А сме променили заглавието на Приятелството между снаха и свекърва, а сме изписали над 30 страници smile.
_Ezra_, добре си решила с работата. Учението ти е много сериозно и е важно да си спокойна. Пък парите никога не стигат, ама все им се намира начина. Дават ли ти да гледаш за по- дълго бебето, водиш ли го на разходка?
nadelina88, съвсем друго е да живеете отделно. Наистина това е голяма крачка, пожелавам ви много любов и разбирателство heart heart heart
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 18, 2014, 19:41:40 »

свекърва, не, не съм го гледала за по-дълго, не че съм питала и са отказали, но до сега бях заета, а и да ти кажа още не се чувствам напълно готова, знам че то идва постепенно всичко, но ме е малко страх, а и не е мое дете ...Още се уча покрай кака, а пък тя е сияещо щастлива покрай малката, на всеки пожелавам такова щастие  smile smile Малката много обича да папа мляко, така се смее на кака ми, разбира че е мама, винаги към нея гледа като си играя с нея, все я търси, не може без нея, ааа и много прилича на тати си  smile smile heart хубавелка е , пу пу  smile
Сериозно ми е ученето, макар че ми е и странно, от 1ви курс от колежа работя ... първо на платен стаж, сега ми е мн странно така... но нещата ще се наредят.
Аз Св Валентин не го празнувам, мн му се дразня  blum но пък това не пречи да се включа с новата темичка  smile smile

Еми, четеш ли нещо сега? Аз четох един роман и ми допадна  smile това успях само през почивката между семестрите good
Днес гледахме разни растения на микроскоп, щеше да ми е интересно да гледаме нещо живо, например делящи се клетки  girl_wink
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 18, 2014, 22:32:56 »

Хайде да ви навести една съфорумки от бебешките теми smile Да си побъбря с вас по женски имам нужда smile
Моя ден и живот е главно свързан с малкия,мъжа ми и домакинската работа.Форума е глътка чист въздух за мен smile
Напоследък се разочаровах много от мои близки "приятели".Но както се вика няма нищо случайно здраве да е smile
Втора братовчедка на моя съпруг ми е много близка а тя е фризьорка и знае за моята мечта да изкарам курс за професионален гримьор.Та ме обеждава да вярвам и следвам мечтите си.Живи и здрави на есен може да го изкарам smile Ще ми е страшно зареждащо и ще ми се отрази много добре да имам контакт с хора,а и да творя smile
Няма да пиша на всеки по отделно много се радвам да чета всички ви  give_rose Аз надничам тук,но нещо все се каня да пиша и така и не го правя.

_Ezra_ много хубаво заглавие си избрала smile Жалко,че в днешно време само броени хора можем да наречем ПРИЯТЕЛИ!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: февруари 19, 2014, 11:34:18 »

Хайде на приятелско кафе heart heart heart
Тези подносчета много ми харесват. Видях ги в магазин, но ми се сториха доста скъпи. Пък и чашите са за експресо, а ние и повечето ни приятели сме на шварц и ни трябват по- големи обеми.
miauka, задължително изкарай курса. Дори и да не научиш нещо ново от теорията, поне ще разшириш кръга от познати и ще видиш чужд опит. Пък и както казваш, ще си между хората. А ако това после ти носи и доходи, направо е чудесно. good Макар да се искат здрави нерви, че има доста изнервящи клиенти, все пак това е наистина творческа работа. Ще пътувате ли пак в чужбина?
По темата за приятелствата, аз също много болезнено преживявам раздялата или дори временното оттегляне на някой. Преди време се наложи да избирам - или да зачеркна двойка семейни приятели, или да загубя най- добрата си приятелка, защото нещо се бяха настъпили в наше отсъствие. Много мразя да ми поставят такива условия......Но двойката излезнаха много разбрани и сами отстъпиха от честите ни срещи. Сега се чуваме по празници, но не е това, което бяхме. Ей такива едни детски работи стават и при големите......То и аз да си призная съм въртяла номера на приятелка, като излезнах с едно момче, което тя харесваше, а аз просто използвах за запълване на времето. После ми беше адски гадно, защото изобщо не можех да я сравнявам с момъка, това беше и краят на приятелството ни. То като е семеен човек, много трудно е да запази връзките си, ако те не харесват на другия. Имам си приятелки, с които се срещаме само "по женски" и изобщо не коментирам пред него какво сме си говорили или правили. Не че ще може да направи нещо, ама не ми е приятно да ги "хапе". Така и той си има среда, в която пък аз не бих се чувствала добре. Слава Богу, това са рядки случаи nea и се понасяме взаимно.
Сега, когато децата ни са по чужбина и вече сме стари, по- хубаво от приятелството няма.


* прия_n.jpg (38.32 KB, 350x510 - видяно 396 пъти.)
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 19, 2014, 14:03:28 »

Хайде и аз да се включа smile
Свеки пак го хващам по обяд това кафе. Така и не ми е писано да го пия топло! smile
Ерза, почини си. Човек трябва да е и малко егоист.
Кали, за курса, давай смело напред. А за приятелството, аз не съм имала приятели, които да губя. Общо взето съм доста пряма, а истината е, че хората дори и да казват, че предпочитат да им кажеш истинана в очите, пак се сърдят като я чуят. Но напоследък се въздържам малко, че взеха да ме хващат лудите само с дребната и си търся дружка, да поприказвам малко с голам човек. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 19, 2014, 14:09:15 »

аз губя приятели , главно по един и същ начин- заминават за чужбина....
Много кофти го приемам, но няма как. Скоро пак ще ми се случи, макар и за 3 месечен период от време.
А за истината- ако не може да носи на истината ти, не ти е приятел. Ако не можем да се нахраним взаимно , лекичко, за какво сме си близки ?
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 19, 2014, 14:15:07 »

Ех, че хубаво тук! heart Хвана ме носталгията girl_in_love
Да си призная често ви чета, но рядко се включвам, защото повечето от любимите ми съфорумки рядко пишат pardon
Много се радвам да 'видя' стари муцунки, Езра, чудесно заглавие на темата си избрала good Между другото и аз се присещам за теб и те 'дебна' тук във форума, във фб, чудя се как си smile
За Еми също съм се затъжила give_rose А мамите добре, че си имат бебешорски теми, че да ги 'навестявам' и с усмивка да чета за тях heart
Колко жалко, че сме от различни градове ... колко жалко, че не можем да изпием по едно кафе на живо и да си побъбрим по женски ... така ми се иска .. имам нужда
Обичам ви и ви прегръщам kiss2 LOVING
П.С. Дано и още стари муцунки се появят тук smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 19, 2014, 14:37:18 »

Мммм, че хубава тема - с много любими хора  give_rose
Последните две седмици често мисля за приятелството...С най-добрата ми приятелка се скарахме, тя се омъжи в събота и не бях там...Сега съм тъжна, но това, че виждам в темичката толкова прекрасни хора ме накара да се усмихна днес.
Благодаря, че ви има!
« Последна редакция: февруари 19, 2014, 15:00:30 от InLove_Girl » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 19, 2014, 15:36:53 »

Ей,като сте казали стари муцуни хоп една много стара пуцунка:)

И на мен форума ми донесе страхотни приятелства.А бебешките теми са много приятно изживяване:)

Целувки на всички знайни и незнайни съфорумки.Аз съм позитивен човек ,така че ви прегърщам!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 19, 2014, 18:51:28 »

Муунче, Инловче, често си мисля и за вас. Просто напоследък ме отнасят супер много неща и не мога да спра течението ..... работа, лични неща , пари... става мазало често, не винаги в отрицателния смисъл на думата де. heart
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines