Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:19:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 156092 пъти)
 
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: септември 06, 2014, 20:16:05 »

Там не съм била още... Мислех, че е голям за нас, а и не съм сигурна за соц обстановката, но може би е добре да го видим smile А за гледките - е.. по тъмно на светлинки не се вижда много много кое какво е smile
А за Вега какво мислите иначе?
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #391 -: септември 06, 2014, 21:36:11 »

Даа парк хотел Москва е соц. доста, поне според мен. На нас не ни хареса, а и миришеше на готвено и не беше проветрено като ходихме да го гледаме. Хотел Вега няма такава гледка, няма и градина, иначе вътре обстановката е добре и ще е удобно за по-малко гости. Друг хотел с панорама е Suite hotel Sofia. Там беше нашата сватба преди една седмица. Много много сме доволни от ресторанта и хотела, все пак хотелът е нов, от преди една година, а ресторантът е на 12-ти етаж, има гледка към Витоша и към Студентски град и парка до УНСС. Ако искаш повече инфо ще пиша.... Хотел Холидей Ин в бизнес парка в Младост също има гледка към Витоша, но ресторантът е на втория етаж и общо взето гледката е към паркинга на кино Арена.
Успех в търсенето!
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: септември 06, 2014, 22:40:54 »

Оо това е добра идея, благодаря! Ще го погледна smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #393 -: септември 07, 2014, 09:20:59 »

За мен лично обслужването и интериора са по-важни от гледката през прозорците. Идеалния ресторант не съществува или поне не в нашето село София. blum
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: септември 07, 2014, 11:53:48 »

Оо това е добра идея, благодаря! Ще го погледна smile

И аз ходих да гледам ресторантите в Парк хотел Москва, управителят ми направи много добро впечатление, но наистина миришеше в ресторанта горе. Ужасно при това, като на застояло. А тъкмо го подготвяха за сватба. Долу нямаше такъв проблем, но подготвяха за сватба 170 души и пак изглеждаше полупразен хамбара.
Другото, което ме изуми бяха 6-те лева паркинг за всяка кола. Аз ще им изсипя поне 6 000 в крайна сметка, толкова ли не могат да се разберат с хората от паркинга. Има къде-къде по-елегантни начини да вземеш парите на хората, не с 6 лева за паркинг.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #395 -: септември 07, 2014, 12:51:37 »

 Nelka88 Това с паркинга ако е вярно, наистина е много некоректно отношение. Би трябвало за клиенти на хотела да е безплатно. Аз обикновено спирам на служебния паркинг отзад и нямах представа за това. Следващия път, когато  имам там мероприятие ще проверя дали това е така или това е поредното хрумване на някой от персонала да изкара някой лев от странична дейност. Не вярвам да е така но знае ли човек. Като знам какви номера въртят на младоженците по принцип почти на всякъде - разни измислени такси, овертайм в работно време и т.н. beating beating beating
Между другото в долния ресторант съм бил няколко пъти и мисля че при една правилна подредба на масите не е проблем за сватба 170 човека. За предпочитане е от колкото да се бутат някъде на друго място. Аз лично мисля че този ресторант даже е за предпочитане пред панорамата на последния етаж и въобще когато става дума за сватба над 150 човека.
 smile smile smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #396 -: септември 09, 2014, 22:11:33 »

Там не съм била още... Мислех, че е голям за нас, а и не съм сигурна за соц обстановката, но може би е добре да го видим smile А за гледките - е.. по тъмно на светлинки не се вижда много много кое какво е smile
А за Вега какво мислите иначе?
Соц обстановката на панорамата в Москва там си е на лице smile Не е мръднала от едно 20-25 години и повече. Но пък за това има декоратори, които правят чудеса. Основния ресторант в Москва е за до 450-500 души максимум. 170 души малко се губят но пък ресторанта има плъзгащи прегради, които спомагат на хората да се чувстват по-уютно дори и при по-малка бройка.
Вега си е перфектен до 90-100 души. Добър персонал, отлична кухня, качествено обслужване, без проблем с музиката.
« Последна редакция: септември 09, 2014, 22:27:55 от DjNick Mc » Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: септември 12, 2014, 09:45:31 »

Мерси за помощта! Вега определено ми хареса! Сега съм се вдъхновила да видя и Suite hotel, както ми препоръчахте smile Ние ще имаме доста чужденци и една хубава гледка ще остави хубаво впечатление за София надявам се  blum
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #398 -: септември 12, 2014, 19:07:04 »

Мерси за помощта! Вега определено ми хареса! Сега съм се вдъхновила да видя и Suite hotel, както ми препоръчахте smile Ние ще имаме доста чужденци и една хубава гледка ще остави хубаво впечатление за София надявам се  blum

Suite hotel е един добър вариант.
Активен
the_light
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #399 -: септември 15, 2014, 11:45:55 »

Виждам, че коментирате ресторантите на Парк хотел Москва. Ами с моите пресни спомени от сватбата ни на 06.09 в Панорама ще си споделя впечатлението.
Невероятна панорама от ресторанта, декорацията беше изцяло променила соц облика. Меката настилка беше невероятно удобно за многото деца, които имахме на сватбата и непрекъснато се търкаляха по нея.
Управителя е изключително любезен, но липсва ли от р-та настава анархия. Имахме неблагоразумието в дните преди сватбата да отидем за доставката на алкохола, управителя липсваше и всички си правеха каквото искат - накараха мъжът ми и неговия приятел сами да си качват напитките до ресторанта с една раздрънкана количка  shok
За паркинга - наистина е така 6 лв/24ч, но при нас бяха спрели едва 3 коли, а другите си бяха намерили място наоколо беше вечерта (не сме ги карали ние, просто така се е получило).
Като цяло когато го избрахме за нашата сватба ни беше един от последните варианти, ако не беше свободен щяхме да си сменяме датата (а го резервирахме март месец). Определено хубавите ресторанти за сватба ако нямате година до сватбата вече са резервирани.
Храната и обслужването беше на ниво, единственото е неблагоразумието с DJ.
Понеже нямахме никой на предвид се доверихме на този, с който по-принцип работят Димитър Филипов. Уговорихме се още март да бъде с нас на сватбата, бях го проучила и все положителни отзиви имаше за него, но когато се видяхме 2 дни преди сватбата беше дошъл с негов колега като каза, че и двамата може да бъдат (да ама не). Най-накрая на самата сватба беше само неговия колега някой си Даниел (пълна скръб) добре че ние и гостите си направихме купона, че ако разчитахме на него по-голяма трагедия нямаше и да има  angry
Толкова бясна се чувствах от тази постъпка на този човек, за начина по който ни "мина", че за пореден път съжалих, че все още съм в това жалко подобие на държава, в която няма никаква съвест и чувство за дълг и човечност.
Пожелавам успех на всички търсещи и като вече минала по-този път мога да кажа, че освен плановете трябва да се разчита и на късмет, в последния момента да е така както го планувате  give_rose give_rose give_rose
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #400 -: септември 15, 2014, 12:20:46 »

 Когато хвалите или плюете по някого, моля съобразявайте се с реалността. Без предварителна уговорка и съгласие от страна на ресторанта абсолютно никой не ви е длъжен да ви товари, разтоварва и пренася "багажа" за вашия празник . Не стига , че ви се разрешава внасянето на продукти от вън за по-евтино, ами и претенциите са малко смешни и неуместни. Не визирам само ситуацията с коментирания ресторант, а изобщо ! Всеки един доставчик сам се грижи за стоката си - в ресторанта, в магазина и пр.
« Последна редакция: септември 15, 2014, 12:23:58 от Pachoran » Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: септември 16, 2014, 00:23:04 »


Толкова бясна се чувствах от тази постъпка на този човек, за начина по който ни "мина", че за пореден път съжалих, че все още съм в това жалко подобие на държава, в която няма никаква съвест и чувство за дълг и човечност.

Разбирам те, съчувствам ти че се е получила неприятна ситуация, но наистина не разбирам какво общо има държавата. Все тя виновна, горката. Който каквото омаже, държавата му виновна.
Активен
the_light
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #402 -: септември 16, 2014, 09:31:29 »

Parchoran Незнам с какво те засегнах. Аз много добре знам каква е реалността и не знам за какво се хващате за определени думи и правите цяла тема. Споделих нещата, които не ми харесват толкова ли е лошо човек да има мнение и да си го казва.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #403 -: септември 16, 2014, 10:33:26 »

 the_light  Добре правиш че споделяш мнение след сватбата. Това е много показателно за услугите, които предлагат различните ресторанти и поучително за бъдещите младоженци. Моля те напиши в темата"Кое колко ви струваше" малко подробности за украсата, фото, видео, ДЖ и т. н.
 give_rose
Активен
prettygirl777
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #404 -: септември 17, 2014, 21:06:39 »

Здравейте на всички!  smile Преди около месец отмина и моята сватба и сега, вече след отшумяването на сватбената еуфория, която обзема всички булки, бих искала да споделя отзиви и за нашия ресторант - хотел Акорд  heart
С две думи - това е най-добрият избор за младоженци, които търсят много добро качество на също толкова много добра цена. Управителят Жоро е супер готин и разбран и през цялото време на подготовката на сватбения ни ден (от края на януари до началото на август тази година) ни оказваше пълно съдействие и винаги своевременно и професионално отговаряше на всички наши въпроси. Както каза моят съпруг - ако имаше повече такива управители като него, бизнес средата в България щеше да е в много по-добро състояние.
Ние избрахме най-скъпото меню, тк то предлагаше най-много бонуси - 4 безплатни куверта за младоженците и кумовете, безплатна украса с балони, безплатно посрещане на гостите с чаша шампанско, както и другите комплименти, валидни и при останалите менюта - украса на столовете и масите с панделки и покривки, безплатна нощувка за младоженците в младоженския апартамент, закуска в леглото, платно с рози и менче за ритуала по посрещането, безплатна дегустация на менюто за двама. Храната беше прекрасна и в огромни количества, тк имаше салата, предястие, основно ястие, следястие и десерт (сватбена торта, включена в куверта). Всички гости останаха много доволни от храната и дори коментираха, че не е трябвало да поръчваме толкова много, но все пак по-добре да остане накрая, отколкото гостите да останат гладни smile
Нямаме никакви забележки към Акорд, освен може би една дребна - след изнесения ритуал, който беше организиран в градината на хотела, трябваше да има посрещане на гостите с чаша шампанско и чашите бяха наредени на масите отвън, като до тях стоеше една сервитьорка, но тя не покани гостите да си вземат по една чаша, а просто си стоеше и се наложи съпругът ми да свърши тази работа, тк все пак на гостите им беше неудобно сами да се сетят и чакаха специална покана smile
Иначе след края на сватбата ни върнаха обратно всичкия неизползван алкохол, натурални сокове и студени чайове, както се бяхме разбрали в началото. А и сватбата ни беше в петък, така че имахме 15% отстъпка от цената на всички куверти (вкл. детско и вегетарианско меню).
Така че съм сигурна, че и останалите булки, избрали Акорд през тази и следващата година, ще останат повече от доволни smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines