Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:10:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 155965 пъти)
 
Rusokoska_666
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #375 -: август 08, 2014, 12:09:45 »

Ами на мен местоположението ми е идеално, живея недалеч оттам. А в интериорът направо се влюбих! Като гледах по интернет се чудех, дали няма да е прекалено, но като отидох на място....уаууу, напълни ми душата. Тоновете на цветовете са по-леки и ненатрапчиви, отколкото на снимките. Елегантно е, но не е тузарско и кичозно...поне според мен. Интернета създава малко прекалено впечатление. На живо нещата са по-семпли и леки, но много приятни. И атмосферата е много предразполагаща, не задушаваща. А като видях тоалетните, съвсем ме спечелиха. Супер чистота и елегантност навсякъде. На другите места какви чудесии има...да не смееш да погледнеш. Опитахме храната, големи порции, супер свежа и добре приготвена. Беше готов новия салон, и него разгледахме...там е уникално, но доста по-принцеско. За сватба в стил 'Красавицата и Звяра'. И за много повече хора, не като нашата по-малка и скромна сватба. Всъщност отидохме точно преди една сватба в големия салон и хванахме началото. Всичко изглеждаше много добре организирано и под контрол. Видяхме и храната, която носеха, изглеждаше много добре, големи порции и прясна храна, поне на вид. Още един месец и ще споделям по-конкретни впечатления, не само като наблюдател. Wink)
Моята сватба беше в синия салон на Монтесито преди 3 седмици. Всичките ни гости от Перник, Кюстендил и София все още говорят (и предполагам скоро няма да спрат), че по-хубава сватба с толкова добър ресторант не са виждали. Изключително доволни сме (ние като младоженци и гостите ни) от ресторанта като интериор, от обслужването на персонала и от храната. И всичко изглежда много по-хубаво на живо, отколкото в интернет
Активен
chiara23
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #376 -: август 11, 2014, 09:11:10 »

Здравейте бъдещи булки, мина и нашият ден. И за тези, на които им предстои да се омъжат в ресторант Монтесито, искам само да кажа, че няма да съжаляват. На 09.08 отпразнувахме сватбения си ден в балната зала на Монтесито и искам да кажа, че обслужването беше много добро, порциите бяха такива, каквито и на дегустацията, не по-малки. Сервитьорите бяха много на ниво, за всяка допълнителна поръчка ни се съобщаваше, никой не сервираше допълнителни поръчки без да мине за одобрение първо през нас. Управителите са професионалисти, а за обстановакта мога само да кажа, че е приказна (за който обича тиози стил). Така че скъпи булки, забавлявайте се, пожелавам ви един незабравим, прекрасен сватбен ден smile
Активен
stamenowa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #377 -: август 14, 2014, 10:42:23 »

Здравейте дамииии smile
Имам спешна нужда от помощ за ресторант за нашата сватба, многоо ще се радвам ако ми помогнете smile
Търсим ресторант с градина, много искам сватбата ми да е на открито, не искам да сме затворени и пушачите да излизат на вън, а да си пият, пушат и ядат на местата си smile Аз съм от провинцията и мойте роднини ще трябва да ги настаним някъде :S
Ако се сещате за хотел с градина в София ще съм ви многоо благодарна да ми кажете smile
многоо ви благодаряяяяяяяя
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #378 -: август 14, 2014, 10:59:01 »

Бест Уестерън Експо.Имат хубава градина подходяща за сватби на открито! И е покрита, но след 22:00 не може да се пуска силна музика в градината. Така е на повечето места в София близо до града.
Активен
stamenowa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #379 -: август 14, 2014, 17:37:43 »

Da govorihme s Expo-to ama do 22h svatba nqma kak da stanee sad tq teparva shte zapochva sad zatova molq za savet che sme v zatrudnenie :S

imate li vpechatlenie za Ресторант Фантазия - Овча купел

blagodarq damiii
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #380 -: август 14, 2014, 18:49:56 »

Забрави за София и това което търсиш smile Може да се случи на много други места, всичките извън столицата. Има много такива сватбени комплекси. След като пишете, че гостите ще идват от провинцията, защо не изнесете цялата сватба на друго място. Рибарица, Правец, Карлово, Родопите, Черноморието - все дестинации в които има много голям избор от хотели с градина. В някои от тях цената на нощувка + куверт е по-ниска от куверт в софийски ресторант smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #381 -: август 14, 2014, 19:06:46 »

Да...., в София няма как да стане такава сватба, поради ограничението за шума и т.н. Много е хубаво в някакъв комплекс извън големите градове, всичко е само за гостите, имат си стаи и цените са напълно поносими. Първоначално и ние така търсихме ресторант, но уви  blush
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #382 -: август 14, 2014, 22:39:26 »

Забрави за София и това което търсиш smile Може да се случи на много други места, всичките извън столицата. Има много такива сватбени комплекси. След като пишете, че гостите ще идват от провинцията, защо не изнесете цялата сватба на друго място. Рибарица, Правец, Карлово, Родопите, Черноморието - все дестинации в които има много голям избор от хотели с градина. В някои от тях цената на нощувка + куверт е по-ниска от куверт в софийски ресторант smile

good good good
И аз съм на същото мнение.
Активен
Puma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #383 -: септември 02, 2014, 13:00:00 »

Здравейте хора smile

Търси се ресторант с градина или тераса в София или в близост до София за сватба с около 50 души smile Мислим да поканим 60, вероятно е да дойдат 50 и се надяваме да не са под 50 smile

Засега сме се спряли на Каса Бояна и Берлин. В Берлин офертата е за от 50 нагоре и си имат "санкции" при тържество под 50 души. Каса Бояна са неоткриваеми sad Не отговарят на електронната си поща, а като звъннах на място ми казаха да препратя отново писмото, но все още нямам отговор. Станаха 2 седмици sad Някой ако има контакт на управител, би ми бил много полезен smile

Ако имате идеи за други подобни места, бих се радвала да споделите smile
 
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #384 -: септември 02, 2014, 17:01:41 »

Puma Бих ти дал някой съвети но както винаги на новите профили като теб пощата е препълнена и не приема нови съобщения. give_rose
Активен
Puma
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6


« Отговор #385 -: септември 02, 2014, 17:19:22 »

Имах едно съобщение в пощата си и беше запълнена на 100%  crazy Изтрих го и сега би трябвало да стане. Мерси предварително!
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: септември 06, 2014, 17:02:45 »

Здравейте пак от мен. smile Някой може ли да ми даде информация за хотел/ресторант Атлантик в Симеоново? Има много красива гледка и тераска, но имам малко притеснения за обслужването. И за храната нямам идея. Впечатления?  huhhuh.gif
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #387 -: септември 06, 2014, 18:37:46 »

Здравейте пак от мен. smile Някой може ли да ми даде информация за хотел/ресторант Атлантик в Симеоново? Има много красива гледка и тераска, но имам малко притеснения за обслужването. И за храната нямам идея. Впечатления?  huhhuh.gif
Прекалено е малък за сватба, освен ако сте 30-40 човека. Има проблем при силна музика. Обслужването е на средно ниво. Храната е добра. Информацията ми е малко стара. Скоро не съм бил там на сватба. Спомням си че бяха около 45-50 човека и беше доста тясно. Интериора е добър. Ресторанта е подходящ за малка и тиха сватба, в тесен семеен кръг.
 give_rose
« Последна редакция: септември 06, 2014, 18:44:45 от AIVEN » Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: септември 06, 2014, 19:12:21 »

Много благодаря за бързия отговор, AIVEN! Ние ще сме около 60 човека предполагам, но има възможност и да се качим до 70... но идеята за тиха сватба не ми допада. Като размер обаче ми се стори не много различен от Вега, който също много ми харесва. Там как е? Атлантик ми допада предимно заради панорамната гледка и тераската. Има ли други добри панорамни ресторанти? Гледах днес Експо Бест Уестърн, но не го определям като панорамен smile Нисък е и се вижда малко. Градината е страхотна, но с музиката до 22:00 часа не е добра идея Wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #389 -: септември 06, 2014, 20:12:21 »

marrie  Ако търсиш панорамна гледка "Парк хотел Москва" е твоето място. Там е най-добрата панорама. Аз лично не си падам по панорамите в София, защото освен грозните покриви на стари сгради няма какво друго да се види.
 smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines