Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 09:02:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 159213 пъти)
 
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: юни 11, 2014, 20:00:02 »

Момичета, направили сте страхооооотен избор в лицето на Принцовете на Пиемонте и Ангел.  Вики вие кога запазихте 19-ти? Ние питахме за тази дата и беше заета, хаха. blum Сега остава да споделите какво меню и вкус на торта сте си избрали.  smile

Запазихме го средата на март месец.
А Вие защо избрахте друг ресторант?
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: юни 11, 2014, 20:07:05 »

  Защото годеникът ми много хареса Стара София и все сравняваше останалите ресторанти с него.  smile
  Със  Стара София малко се получи като с момичетата и булчинската рокля, след като го разгледахме и двамата бяхме супер щастливи и доволни и по-късно осъзнахме, че не сме го имали това усещане другаде  blum
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: юни 12, 2014, 08:28:21 »

Много съм развълнувана и приятно изненадана от това, че ще има и други булки в този ресторант. Ние също бяхме доста впечатлени от обстановката и от отношението на управителя. Нашите цветове ще са жълто и зелено /защо ли зелено? biggrin/
Имах елемент на колебание може би само заради това, че не е хотел-ресторант, в който след веселбата да можем да отседнем ние, а и гостите, които имат нужда или желание. Но го преглътнах и решихме, че след като ни е харесал от пръв поглед - това е нашето място smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 12, 2014, 10:13:41 »

Изобщо не съм се замисляла за лоша страна на това, че няма хотел. 90 на сто от гостите са ни от София и няма да се налага да спят на друго място освен по домовете си. Даже ми се струва, че си е плюс да няма хотел, тъй като няма да имаме проблем с шума.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 12, 2014, 10:55:28 »

За нас "бонус нощувка на младоженците" не беше приоритет, затова изобщо не ни притеснява факта, че няма хотел.
И както казва blackisback , това си е плюс. Някой беше споделял проблем от ресторант в хотел, свързан с шума и намаляването на музиката след определен час.
Лично мен единствено ме притеснява цената на овъртайма. Също така, може би се бях подвела от снимките и си мислех, че всички столове са с калъфи. Много ми харесва столовете да са с калъфи и панделки, затова ще си наемем допълнително.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #305 -: юни 12, 2014, 11:17:29 »

и според мен липсата на хотелска част е плюс  good
Вики, говори с Ангел за калъфите, те имат ушити калъфи за техните столове, не помня колко стуваше наема, но не беше нещо голямо като сума smile
Панделки имат три цвята налични, но ако искате нещо друго питай, ще ти съдейства да намериш на по-добри цени Wink
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 12, 2014, 12:15:42 »

Относно това, че няма да има кой да направи проблем за шума е ОК, наистина. Въпреки, че нашате сватба няма да е съвсем вечерна, а по-скоро следобедна  smile Искаше ни се дори и да не е бонус, просто да има къде да отседнем, а не да се прибираме у дома или да търсим някъде си хотел...
За калъфите и панделките и аз знам, че имат поне в два нюанса на зеленото и за тях се доплаща.
Овъртайма също е известно перо в бюджета... Вие били ли сте гости на ресторанта и доволни ли сте от кухнята. Как ще прецените на какво ястие да се спрете?
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 12, 2014, 21:47:32 »

Относно това, че няма да има кой да направи проблем за шума е ОК, наистина. Въпреки, че нашате сватба няма да е съвсем вечерна, а по-скоро следобедна  smile Искаше ни се дори и да не е бонус, просто да има къде да отседнем, а не да се прибираме у дома или да търсим някъде си хотел...
За калъфите и панделките и аз знам, че имат поне в два нюанса на зеленото и за тях се доплаща.
Овъртайма също е известно перо в бюджета... Вие били ли сте гости на ресторанта и доволни ли сте от кухнята. Как ще прецените на какво ястие да се спрете?

Пропуснах да кажа, че планираме групичката която остане след ресторанта да се преместим в къщи на автър парти. /живеем в къща и смятаме да продължим с нощно градинско парти/  danceg  Затова не ни вълнуваше нощувката  yahoo

Аз съм била гост на ресторанта, но преди 4-5 години. Имам спомен за вкусна храна и добро обслужване. Но това беше отдавна. Ще го преценим на място, но мисля да направим една дегустация  good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: юни 13, 2014, 07:54:55 »

Много добре сте го измислили с автър партито! И времето със сигурност ще е чудесно за тази цел smile През септември едва ли ще можем да направим нещо такова и ние, но поне може да помислим над идеята girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: юни 13, 2014, 09:47:50 »

Не се знае. Ние нямаме двор или градина, затова мислим да продължим в някой бар.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #310 -: юни 13, 2014, 17:10:52 »

Запазихме го средата на март месец.
А Вие защо избрахте друг ресторант?
И аз се присъединявам към това мнение. Ресторанта в Интерпред е един от добрите сватбарски ресторанти и всяка стотинка, похарчена там си заслужава.  По мое мнение за сватба до 120 човека, това може би е най подходящия р-т в София. Имам в предвид интериор, разположение на дансинга, светлина и т.н. Освен това инфраструкторно е много добре уреден. Добра локация, паркинг и не на последно място уютни и удобни тоалетни. Много хора това го пренебрегват но за мен тоалетната също е от голямо значение. Има много ресторанти в чиито тоалетни просто не ми се влиза.
Най голямото предимство е това, че всичко комплексно е на много добро ниво и общо взето няма слаби звена, за разлика от други места където все нещо куца. Или няма паркинг, или проблеми с музиката, ако пък всичко е наред, то ще се окаже, че персонала е кьопав. Общо взето почти няма друг толкова добре уреден сватбарски ресторант. Единственото за което съжалявам е че много рядко имам участия там. good good good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #311 -: юни 13, 2014, 22:30:11 »

Малко в допълнение към предния пост:
В повечето сватбени ресторанти част от персонала се наема само за конкретното участие, като сервитьори на хонорар. В това няма нищо лошо,( така работят и много от кетъринг агенциите), стига персонала да е квалифициран и постоянен. За зъжаление в този случай често се наемат и стажанти за по евтинко smile
Давам още един глас за Интерпред, защото от 10 ГОДИНИ имам честа да попадам там от време на време и винаги виждам едни и същи хора. 80% от персонала е същия, няма почти никакво текучество. Повечето от вас работят в компании с много персонал и добре знаят какво означава това и какви са ползите от този факт smile
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #312 -: юни 19, 2014, 14:03:32 »

Ние сме малка/символична обедно-следобедна сватба (20 човека най-близки роднини и приятели, ресторантът е запазен за 3 следобед).

Запазили сме малкия салон в Кристал Палас, в големия ще има вечерна сватба (мисля 7 часа). Този факт грам не ме притесняваше, в началото на организацията сватбата беше по-скоро събиране в тесен кръг, през което просто трябва да минем, за да стигне до медения месец smile

Но..... колкото повече наближава, толкова повече си искам сватба като сватба (доколкото може, имайке предвид тесния кръг) и ми е тъпо малко, че ще има друга сватба на същото място.... но няма как cray cray cray

Уф..... Днес нещо съм в някаква предсватбена мини паника на всички фронтове!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #313 -: юни 27, 2014, 10:00:33 »

Хайде и аз да се похваля със запазен ресторант! yahoo yahoo yahoo

Бална зала София - Резиденция Тера
дата 20.06.2015

Утре отиваме да си разпишем договора, капарото го преведохме по банков път  danceg
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: юни 27, 2014, 10:03:38 »

Еее, супер! Там е разкош danceg Честитооо!!!
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines