Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:00:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 154917 пъти)
 
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #180 -: март 17, 2014, 17:20:14 »

Повечето сватби са в събота и неделя, просто за да е по-удобно за гостите - особено ако има такива, които ще пътуват, за да дойдат. Но петък също е вариант, не се бях сетила - може и на мен да ми се наложи..
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #181 -: март 17, 2014, 20:42:17 »

Привет, да....много трудно с датите и ресторантите. Ние днес си запазихме ресторант - Suite Hotel Sofia. Ходихме доста да гледаме, там ни устройва разположение, куверт, гледка и т.н., Някой по-нагоре беше писал какво трябва друго да гледаме и да преговаряме с ресторантите, освен обичайните неща. Ако имате идея  pardon
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #182 -: март 17, 2014, 22:18:08 »

миленката, някои ресторанти може да ти откажат да ти запазят от сега, защото още не са си изготвили офертите за догодина pardon При нас го имаше това и трябваше да изчакаме до октомври.

Да , разбира се това е така. Аз имам предвид че ги гледам сега, а ще капарирам някъде може би към юли-август... А повечето ресторанти, които отказват, отказват точно защото вдигат цените.
Ноооо има и такива , при които е като при фотографите и видеото, на каквото капарираш - това. Естествено това нас , младоженците, ни устройва много повече, но ресторантите са си прави от тяхната гледна финансова изгодна точка smile
Активен
Dessitka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #183 -: март 18, 2014, 16:18:20 »

Здравейте на всички smile
Ние с моята половинка отметнахме една от големите задачи - капарирахме ресторанта  danceg chee DANCE Избрахме Скай Уей в Симеоново. Залата там най-много ни допадна като обстановка, разположение, подредба, а и самият комплекс е на хубаво място.  smile yea
Предлагат 2 основни куверта, но ни увериха, че можем да направим и наш, на базата на предложените от тях. smile Аз съм доволна засега smile
Сега към основна задача номер 2 и 3 - музика и фото...
Сагата продължава... pc-mainiak music
Активен
the_light
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #184 -: март 18, 2014, 17:27:15 »

Принципно и аз ако можех бих искала да си избера понеделник, но тогава вместо сватбата, която сме планирали от 80 - 90 човека, ще бъде с не повече от 30-40. Явно е, че сватбите при които основно роднини и приятели са от провинцията няма как да отсъстват. Времената станаха такива, че работата е основен приоритет, а частните фирми не винаги са отворени към каквото и да е било събитие.
Вчера огледах ресторант Панорама на Парк хотел Москва и засега е свободен - май ще е той. Трябва да вложим малко повечко пари за украса, но мисля, че ще се получи добре.
Освен това днес отидох и си запазих и църквата, че и там да не ударим греда някой ден.
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #185 -: март 20, 2014, 17:58:03 »

Здравейте, дайте мнение на хотел-ресторант Монтесито, бившето Горублянско ханче. Кувертите им са около 50 лв, няма такса алкохол, украсата е безплатна, овъртайма е 150лв за първия час и по 200 за следващите, подарък за младоженците е нощувка в луксозна стая, но Wellcome drink-а се заплаща отделно. Има ли какво повече да се желае според вас?

 Offtopic Кутията ти е пълна!!!
Активен
Kleopatra85
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #186 -: март 26, 2014, 12:50:39 »

Здравейте, мили минали, настоящи и бъдещи сватбари  Сватбаааа smile,
След 6 месеца ми предстои най-прекрасното събитие след раждането на дете, а именно- сватба  weddingday в моя очарователен роден град Бургас. В тази връзка имам гореща молба към вас, ако може да ми препоръчате хубав и изискан ресторант за около 100 гости, който да се намира или в Бургас или близо до Бургас. Може да бъде както самостоятелен ресторант, така и комплекс с хотелска и ресторантска част, тъй като ще имаме много гости от други градове и искаме да осигурим техните нощувки. Бихме желали с моя годеник ресторанта и хотела да са близо до море и градина, защото искаме да си направим чудесна сватбена фотосесия heart. И в този ред на мисли искрено ви моля да ми препоръчате добър професионален фотограф и оператор за заснемане на незабравимото събитие. Освен това имам молба и да ми предложите весел, забавен и щур диджей, който да подсилва искрата на купона и да е креативен и оригинален. Ресторантът, хотелът, фотографът, операторът и диджеят бихме желали да са на разумна и приемлива цена, тъй като разполагаме с определен бюджет, който се надяваме да не надхвърлим. Ще съм ви много признателна, ако ми дадете още красиви идеи, мъдри съвети и хубави предложения за по-добра и забавна организация на цялата сватба. Благодаря ви от все сърце предварително.  give_rose  Love girl Желая ви всичко добро!
« Последна редакция: март 26, 2014, 13:28:11 от Teo » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 26, 2014, 15:28:00 »

За феновете на заведението Ловен парк в София - в момента вече е пицария Виктория - Ловен парк.
Активен
bubeto_88
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #188 -: април 11, 2014, 10:53:41 »

Здравейте мили дами!Нова съм във форума и бих искала да споделите мнение за един ресторант в София на който се спряхме с половинката!Та става дума за рестотант Фантазия в Овча купел!Та моля ако някой има впечатления от него да сподели защото времето напредва /сватбата е на 12-07-2014/ и искам вече да потвърдя!  smile smile smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #189 -: април 11, 2014, 13:46:38 »

Kleopatra85,

Мога да Ви препоръчам http://djivantodorov.com , който със сигурност ще даде информация за всички останали опции от които се интересувате.
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 17, 2014, 00:52:32 »

В средата на март запазихме ресторанта за 19 Юли. При това се оказа, че имахме късмет датата да е свободна. Капарирахме "Principi di Piemonte" в Интерпред- доста материал изчетох и отзивите за ресторанта са страхотни. Хареса ми обстановката, офертата им е много добра, управителят ми направи много добро първо впечатление и не на последно място - сами си правят тортите, които изглеждат страхотно.
Със сигурност ще споделя впечатления, но още е рано.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #191 -: април 18, 2014, 07:57:19 »

И при мен така се получи- ще съм в петък. Няма лошо сватбата да не е събота или неделя

Всъщност, си е направо чудесно сватбата да е в петък. Има много по-голям избор за всички услуги, които ще ползвате. Единственото неудобство би било, ако в събота също има сватба в ресторанта, който сте избрали. В повечето случаи и да има сватба, не е проблем, но в много редки ситуации са ми казвали от ресторанти, че поставят ограничение за продължителността на сватбата в допълнение на овъртайма (примерно, че сватбата може да продължи до 2-3 през нощта). Естествено, това не се случва в повечето случаи, но говорете с ресторанта smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #192 -: април 18, 2014, 12:13:44 »

Много елементарно се решава проблема с ограниченията от страна на ресторанта -
Ако ресторанта започва да Ви налага ограничения и ако не искате постоянно да сте под напрежение, направо преминавате към следващия ресторант.  smile Ресторанти колкото щете и на всякакви изгодни условия.
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #193 -: април 19, 2014, 16:45:00 »

Така е... За петък има доста голям избор и стига да не държите на определен ресторант и неговия интериор, просто може да изберете друго място с по-добри условия.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #194 -: април 23, 2014, 03:57:07 »

Здравейте! Някой да има впечатления от ресторанта на хотел Експо? Най-много него съм харесала като визия, но не намирам почти никакви отзиви... sad
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines