Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:25:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 156040 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #150 -: март 11, 2014, 10:35:57 »

Не пропускайте да проверите Макс в кв.Драгалевци ул. Захари Зограф 53. Пиша адреса понеже много го бъркат с комплекс МАКСИ на Симеоновско шосе. Също така не видях някой да споменава Св.Валентин, където тази година предлагат уникален пакет.  give_rose
Активен
Rusokoska_666
Любопитен
*
Публикации: 22



« Отговор #151 -: март 11, 2014, 12:52:30 »

Здравейте, дайте мнение на хотел-ресторант Монтесито, бившето Горублянско ханче. Кувертите им са около 50 лв, няма такса алкохол, украсата е безплатна, овъртайма е 150лв за първия час и по 200 за следващите, подарък за младоженците е нощувка в луксозна стая, но Wellcome drink-а се заплаща отделно. Има ли какво повече да се желае според вас?
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #152 -: март 11, 2014, 15:28:26 »

LoveMeAgain, сега се сещам конкретно само за 3, като първите 2 много ми хареса градината от снимките, но не сме ходили, понеже видяхме, че капацитета им е малък. Това са:
Табиет - Лозенец и Испански ресторант Te Quiero. Третият е ресторант 6aTo, там звъняхме да питаме, офертата им беше добра, но в последствие видеото ни каза, че е малък. Така че може да го огледате, ако ви устройва.
Ако не се лъжа и в нашия хотел Експо организират сватби с по-малък брой гости долу в самия ресторант с изглед към градината, но това трябва да го проверите. Казвам го, понеже нашата сватба ще е на втория етаж, защото ресторанта им нямало да ни побере. Дано да съм помогнала. Иначе, ако имаш време да прегледаш и предните теми за ресторанти може и от там да изскочи някой, който не сте видели досега.

Здравейте, и ние си търсим ресторант. Ще ходим да гледаме хотел Експо. На нас ни предложиха градината, а не залата, понеже искаме август месец. Доста е зает хотела. Вие колко човека сте в залата горе на хотел Експо?
Гледахме доста ресторанти, ходхме в около 6, все още търсим нашият ресторант и хотел. Много сложна задача, вече започвам да се притеснявам...
« Последна редакция: март 11, 2014, 15:30:31 от Svetla_24 » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #153 -: март 12, 2014, 12:09:30 »

...................... На нас ни предложиха градината............................

В градината на хотел Експо има голям проблем с музиката от "Цариградски комплекс" и от гостите но хотела - също !!!
« Последна редакция: март 12, 2014, 12:15:16 от DjNick Mc » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #154 -: март 12, 2014, 12:12:40 »

за Експото и на нас ни казаха че за градината е до 22:00 заради Цариградски. По принцип местят ДЖ в малкия ресторант до градината, една моя приятелка беше ходила на сватба там в градината и каза че не било проблем че ДЖ е бил преместен. Другия вариянт е да започнете по-рано и да приключи сватбата до 22:00, също така може да сте в залата на втория етаж, там няма проблеми с музиката, но пък е на втория етаж, и ще е проблем за пушачите, половината гости ще са ви винаги навън да пушат  nea huhhuh.gif
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #155 -: март 12, 2014, 13:38:22 »

Svetla_24, нашите гости ще са около 100 човека. Понеже сватбата ни ще е на 21 септември и няма как да сме сигурни какво ще е времето решихме да използваме градината само за изнесените ритуали, а самото тържество да е вътре в залата на 2-рия етаж. Наистина и аз бях чула, че ако цялата сватба е в градината след 22 часа има проблем с музиката (така е и на повечето места, където в близост има живущи). Наистина едва ли ще е проблем да се прехвърлите в ресторанта до градината, стига обаче сватбата ви да е за около 50 човека, понеже самият ресторант е малък.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #156 -: март 12, 2014, 23:32:00 »

Даа, градината отпада при нас, днес посетихме хотел Експо. Ние сме около 90 човека и няма как да се местим. Даже като се премести ДЖ в ресторанта, който има стъклени врати към градината, вратите се затваряли и който иска да си говори тихичко в градината, а който иска да танцува вътре.  crazy 
След това ходихме в хотел Метрополитен, там на мен ми хареса, имат зала и ресторант, нямат градина и тераса. Сега преговаряме с милото  smile  Останах изненадана от ресторанта, на две нива е с три стълби между тях, но наистина снимките не казват всичко. От най-крайната точка имаш видимост към масите, дансинга и хората. Куверта им е 63 лв. за 4 степенно меню с торта. Някой да има отзиви и впечатления за Метрополитен?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #157 -: март 13, 2014, 01:19:57 »

Според мен ресторант с такава геометрия не е типичния сватбен ресторант. В същия хотел има 2 конферентни зали, според мен са по-подходящи.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 13, 2014, 08:33:29 »

 Метрополитън на мен много ми хареса - и по точно зала София в него на етаж -1. Ресторантът им е с много хвалена кухня и сервиз, но определено не е със "сватбено" разположение. Мениджърката (Стелиана) е чудесна обаче! Отговаря подробно и бързо на всякакви въпроси и е много компетентна и разбрана. Мои близки са ходили на сватба там и са останали очаровани  pardon
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 13, 2014, 09:36:04 »

Светла с този бюджет и изисквания бих ти препоръчала да видите голф клуб св. София и Парк инн. Във втория обстановката е почти като в градина.
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #160 -: март 13, 2014, 11:10:33 »

Благодаря много за коментарите! В Парк Ин сме ходили на 2 други сватби, хареса ни много, но не искаме и нашата да е там.  nea
За Метрополитен видяхме и залата, хубава е, но на мен все още ми се иска да не е в зала сватбата, а да е в ресторант. Да има място и не много колони. В Парк Ин, наистина е хубаво, но просто сме го изключили.
Снощи започнах да се навивам за ресторанта в Метрополитен, ама.... офф, ще го мислим почивните дни и най-накрая трябва да решим.
Днес звъннах в Новотел София, да ми изпратят оферта, за там някой чувал ли е нещо. Те са от миналата година в София.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 13, 2014, 11:24:34 »

Аз бях проверявала в Новотела. Тъкмо го бяха открили. Показаха ми залата, която е на 2 етаж. Обясниха ми как би било и местоположението на масите, къде ще е разположен ди джея и т.н. Бяха много любезни и отзивчиви. Най-вероятно вече имат и някакъв опит.
Не се спряхме на тях, защото решихме да затворим кръга гражданско, църква, ресторант и да са близо едно от друго.
Активен
Dessitka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #162 -: март 13, 2014, 11:33:59 »

Здравейте на всички и от мен smile
Миналата седмица имахме малко застой, но май намерихме нашето място - довечера ще капарираме и ще се похваля!
Имам обаче следните питанки към по-опитните и преминали вече през щастливото събитие форумци и булки:
освен основните неща като куверт/цена, овъртайм, украса, такси за алкохол и безалкохолни, дали има други нещица, за които можем да договаряме с ресторанта?
Напоследък от много търсене и чудене, накрая зацикляме и се притеснявам, че ще пропуснем нещо... scratch one-s head
Пожелавам хубав и усмихнат ден на всички smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #163 -: март 13, 2014, 11:39:10 »

Ние в Новотела настаняваме всичките си клиенти. Това е един страхотен бизнес хотел. Обслужване и храна са на високо ниво. Винаги е пълно с автобуси с чужденци, футболни отбори и туристи.Някак си не си го представям за сватбен хотел. Няма почти никакви места за паркиране, наоколо е мрътви строежи, няма градина за уелкъм дринк. Искам да почертая че не съм ходила там на сватба и нямам опит, казвам го само като техен клиент за настаняване. Метрополитена е същата работа, преди там настанявахме клиентите, няма градина, наоколо панелки  има някакав малък паркинг.

Защо не проверите Царско Село? Имат параклис, страхотна градина. Също така голф клуба на снимки съм го виждала и изглежда невероятно
« Последна редакция: март 13, 2014, 11:46:22 от mariola85 » Активен
SmileDi
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #164 -: март 13, 2014, 12:19:19 »

LoveMeAgain, да се включа и аз с предложения ако все още не сте си избрали място  smile За 6ато вече са писали, но да кажа и лични впечатления - малко е отдалечено, но пък е много красиво там, имат хубаво дворче - градина и ресторанта е симпатичен с малък капацитет - в основното помещение ни казаха, че капацитета им е до 50 човека, а ако има повече гости се настаняват в сравнително обособени, но свързани помещения. Te Quiero - в момента не работи, вероятно трябва да се свържеш предварително със собственик/управител по тел., но градината и сега е свободно достъпна и изглежда доста обещаващо. Към списъка аз бих добавила и Арена ди Сердика, за където почти не се пише, но на нас много ни хареса. Имат няколко много интересни и привлекателни оферти за сватби като може да се направи и изнесен ритуал и wellcome drink в амфитеатъра, а гледката от панорамния ресторант вечер е много красива. Капацитета на ресторанта е 70-80 души, а управителят е много приятен, отговорен и съдействащ. Модерато в Изток също има по-малък капацитет и има хубава градина и възможност за изнесен ритуал там. Може да проверите и Кристал палас - обстановката е много стилна и красива, имат градина и основна зала за по-малки сватби, към която е може да се присъедини и още една зала за по-големи сватби. Все пак от ресторантите, които ние разгледахме (някъде около 30-на) лично на мен фаворит за малка сватба ми стана Арена ди Сердика - уникално място, което дава възможност да се направи една наистина уникална сватба, която да се помни дълго smile
 Благодаря на всички пишещи в този форум - много е полезен и помага много в избора и вземането на решения за този толкова важен ден smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines