Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 01:11:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 160772 пъти)
 
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 18, 2014, 21:25:22 »

Хотел Одаджийски вече не функционира като такъв. С годеникът ми ходихме до тях, за да проверим за нашето тържество. Г-жа Одаджийска ни каза, че хотела вече ще се дава под наем като резиденция. Освен това точно до тях са построили жилищен комплекс, което означава край на високата музика.
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #31 -: февруари 18, 2014, 21:49:50 »

Жалко, изглеждаше добре на снимките sad, но много благодаря за актуалната информация. Спести ни доста време.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #32 -: февруари 19, 2014, 00:54:04 »

Ако сте се насочили в тези райони другите сериозни места са Каса Бояна, Чепишев(след ремонта изглежда доста добре), Атлантик - Симеоново, Макси - Симеоново (не това на симеоновско шосе!), Аякс, Скай Уей - Симеоново, Шато в Драгалевци (вътрешната част е малка и с разделени зали).Жалко за Одаджийски, хубав ресторант беше и хората работеха много коректно.
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 19, 2014, 09:45:05 »

 Къде е този Макси-Симеоново? Търсих го по картата и из нета, но намирам само Комплекс Макси на Симеоновско шосе. Може ли някакви координати за него?
Още малко ново инфо - ресторантът на хотел Брод ще е в ремонт лятото (не се знае от кога до кога) и няма да е на разположение за тържества.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #34 -: февруари 19, 2014, 10:03:04 »

Напиши виенски салон Макс... би трябвало да излезе. Имат красива градина, обслужването не е зле... но не съм наясно как са с кувертите. Ходила съм там за кафе с приятели. Не съм била на сватба там, но съм виждала че правят smile
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #35 -: февруари 19, 2014, 17:10:14 »

Къде е този Макси-Симеоново? Търсих го по картата и из нета, но намирам само Комплекс Макси на Симеоновско шосе. Може ли някакви координати за него?
Още малко ново инфо - ресторантът на хотел Брод ще е в ремонт лятото (не се знае от кога до кога) и няма да е на разположение за тържества.

Не е Макси а е МАКС - Виенски салон, на  ул.Захари Зограф 53.
Ето и линк  http://max-bg.ucoz.com/
« Последна редакция: февруари 19, 2014, 17:13:20 от AIVEN » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 19, 2014, 21:44:33 »

 AIVEN и milenkata - благодаря!
 Харесах си ресторант Стара София в хотел Вега, но се колебая понеже ми се струва тъмен. Някой може ли да даде мнение? Сватбата ще е вечерна (от 19:00 часа) през лятото. Друг вафорит ми е хотел Акорд, който в сравнение ми се струва доста по-светъл.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #37 -: февруари 19, 2014, 22:27:03 »

Стара софия чух че имат такса бушон за алкохола и доста ограничения... Но не съм ходила до там, ако някой има по точна информация.....
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #38 -: февруари 19, 2014, 22:38:20 »

  Харесах си ресторант Стара София в хотел Вега, но се колебая понеже ми се струва тъмен. Някой може ли да даде мнение? Сватбата ще е вечерна (от 19:00 часа) през лятото. Друг вафорит ми е хотел Акорд, който в сравнение ми се струва доста по-светъл.

tinycat,
Между двата ресторанта няма вариант за сравнение по нито един показател.
Стара София просто Ви се е сторил тъмен, но в същност не е !
Не взимайте под внимание мненията на такива, които чули от тук и от там, недочули това онова - обаче дават мнение за да звучат компетентно - проверявайте лично за да имате информация от първа ръка
« Последна редакция: февруари 19, 2014, 22:45:04 от DjNick Mc » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 19, 2014, 22:48:40 »

 DjNick Mc, ходихме лично и беше доста сумрачно и с и без пуснато освеление.
 milenkata , няма такса бушон и офертата им не ми се стори ограничаваща, ще ти я изпратя ако искаш.
« Последна редакция: февруари 19, 2014, 22:51:09 от tinycat » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #40 -: февруари 20, 2014, 10:07:02 »

DjNick Mc  е прав, винаги трябва да се гледа лично smile

tinycat мерси за офертата, видях я - явно нещо съм объркала местата или не съм чула правилно smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #41 -: февруари 20, 2014, 11:24:24 »

Ако едно заведение Ви харесва и имате притеснение, че не е достатъчно светло, проблема веднага може да се реши с евентуално допълнително осветление - както интериорно, така и ефектно. Допълнителното осветление винаги внася повече красота и настроение на едно сватбено парти. Дори в голяма част от случаите подчертава акцентите както на залата така и на украсата.
« Последна редакция: февруари 20, 2014, 11:31:21 от DjNick Mc » Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #42 -: февруари 20, 2014, 13:42:40 »

както Deliysky препоръча разгледах снимки от Casa Boyana. Наистина изглежда много красиво на снимките, но не мога да добия реална представа колко е голямо. Но прочетох, че местата вътре са 80. Това означава ли, че за сватба от 80 човека няма да има място за дансинг??
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #43 -: февруари 20, 2014, 15:16:41 »

Дансинга не влиза в бройката за местата, масите са отстрани. Добре е да се види на място, по интернет може да направите само проучване, работа не се върши така smile
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #44 -: февруари 20, 2014, 15:27:02 »

Да, съгласна съм, че трябва да се види на място, но исках мнение, за да знаем дали да ходим дотам.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines