Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 07:40:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 159646 пъти)
 
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 20, 2014, 15:33:36 »

Ние сме гледали този ресторант. Спомням си, че като отидохме ни казаха, че 80 души съвсем спокойно ще ги поберат, дори ни показваха някакви примерни разположения. На мен лично не ми харесаха колоните, през които всички трябва да гледат. А дансингът беше някакво малко пространство между няколко колони. Лично аз смятам, че този ресторант може да събере 80 души, но ще е тясно и няма пространство къде да се извие едно нормално хоро... Още повече си спомням, че не ми допадна поведението на човека, с когото разговаряхме..
Но наистина най-хубаво е да отидеш и да го видиш на място. Кой каквото и да казва се убеждавай сама, защото за мен каквото не е ок, за теб може да е страхотното и мечтано място smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #46 -: февруари 20, 2014, 16:26:44 »

както Deliysky препоръча разгледах снимки от Casa Boyana. Наистина изглежда много красиво на снимките, но не мога да добия реална представа колко е голямо. Но прочетох, че местата вътре са 80. Това означава ли, че за сватба от 80 човека няма да има място за дансинг??
При 80 души има достатъчно място за дансинг - дори и за хоро! По принцип събира и 90 и пак остава място за дансинг.
Така че ако сте го харесали - проверете лично и се убедете smile
« Последна редакция: февруари 20, 2014, 16:33:58 от DjNick Mc » Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #47 -: февруари 20, 2014, 16:37:31 »

Не правите добра услуга на бъдещите младоженци, ако имате лични причини да харесвате или да не харесвате някое заведение и поради тази причина да се опитвате да "отбивате" или привличате и останалите от/към него ! Нека нещата се коментират реално и коректно за да има полза от целия този форум !!!

Забравете личните причини и давайте реални преценки за да сте полезни !!!
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 20, 2014, 16:48:07 »

Ако имате предвид моя коментар, то искам да отбележа, че девойката попита за мнение, но както и самата аз написах, ако не сте го прочели е, че най-хубаво самата тя да отиде на място и да провери, защото нещо, което на един човек не харесва, то за друг може да е невероятно красиво и обратното!
Да напомня, че този форум е за изразяване на лично мнение и лични впечатления и смятам, че тук присъстващите са достатъчно здравомислещи, за да преценяват сами за себе си коя информация е приемлива и коя не.
Но съм съгласна с Вас, когато става дума за мнения на професионалисти, които препоръчват дадени неща и отхвърлят други!
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #49 -: февруари 20, 2014, 17:22:38 »

Добре, благодаря за коментарите. Исках да чуя мнения от различни хора и да видя накъде ще наклонят везните. Ясно е, че ще трябва да се отиде на място, но за част от заведенията, които предварително сме отбрали.

Мисля, че зададох обективен въпрос, отговора на който не зависи от личния вкус на човека. sad
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 20, 2014, 20:49:18 »

Покрай организацията на тази сватба почнах да се съмнявам в това дали аз нещо не съм ненормална. Вие как бихте реагирали на имейл от управител на ресторант, отговарящ на ваше запитване, които е на латиница? Само на мен ли ми се вижда грозно и неуважително и непрофесионално?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #51 -: февруари 20, 2014, 21:36:33 »

Покрай организацията на тази сватба почнах да се съмнявам в това дали аз нещо не съм ненормална. Вие как бихте реагирали на имейл от управител на ресторант, отговарящ на ваше запитване, които е на латиница? Само на мен ли ми се вижда грозно и неуважително и непрофесионално?

Това е абсолютно показателно и за управителя  NO  и за това как ще се отнесе към Вас. При такъв отговор директно бих преминал към следващия обект който съм си набелязал.... ?!
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #52 -: февруари 20, 2014, 22:57:11 »

Покрай организацията на тази сватба почнах да се съмнявам в това дали аз нещо не съм ненормална. Вие как бихте реагирали на имейл от управител на ресторант, отговарящ на ваше запитване, които е на латиница? Само на мен ли ми се вижда грозно и неуважително и непрофесионално?
госпожица, незнам кой точно имаш предвид, но аз получих такъв отговор от управителя на ресторант България и ДИРЕКТНО го отписах...
За мен това е показателно.
Жалко, ако има и други такива места
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #53 -: февруари 21, 2014, 01:47:46 »

........ как бихте реагирали на имейл от управител на ресторант, отговарящ на ваше запитване, които е на латиница? Само на мен ли ми се вижда грозно и неуважително и непрофесионално?

Кой е ресторанта, давайте имена, нали затова е форума!

Ще сметна, че има пропуски в основното си образование. От което следва, че изобщо не трябва да се питам има ли специализирано образование по бизнес управление, ресторантьорство или мениджмънт. За мен е покъртително, не бих продължил разговора smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 21, 2014, 09:28:28 »

Вече е късно,  защото ресторантът е капариран отдавна и все пак се радвам,  че не само за мен е странно. Повече отзиви за самия ресторант ще споделя след сватбата,  когато мога да съм по-полезна и обективна
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #55 -: февруари 21, 2014, 12:46:29 »

Вече е късно,  защото ресторантът е капариран отдавна и все пак се радвам,  че не само за мен е странно. Повече отзиви за самия ресторант ще споделя след сватбата,  когато мога да съм по-полезна и обективна

Капарото от сватбата ще прежалиш, разочарованието от сватбения ден НИКОГА! Абсурдно е да мислиш, че няма да имаш и други проблеми, при човек с такова мислене.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #56 -: февруари 21, 2014, 13:07:36 »

госпожица, едва ли за първи път комуникираш с този човек, че цялото ти мнение да е базирано на един и-мейл?! Не се навивай сега, остават ти 3 месеца, ще се наложи малко по-положително да мислиш, защото надали имаш време да търсиш ново място. Написал едно съобщение на латиница и айде да го разпънем на кръст, и сега във форума всички като те навиха срещу него, по-добре ли се почувства? Може човека да не обича да пише, другия път му се обади по телефона. Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #57 -: февруари 21, 2014, 13:32:00 »

........ Може човека да не обича да пише,......
hurrah hurrah hurrah
Активен
lili_85
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #58 -: февруари 21, 2014, 16:04:01 »

Вече има и втори ресторант, който настина ни хареса - този в хотел Феста София smile

Обстановката - много красива, достатъчно просторно и с широк дансинг при 75-80 госта. Успяхме да се срещнем единствено със сервитьорите, които обаче ни направиха наистина добро впечатление. Бяха много любезни и отзивчиви, казаха всичко, което знаеха по въпроса за сватбите. Днес се чух с мениджърката на ресторанта , която въпреки, че е в болнични (звучеше настина зле), не отказа разговора. Утре ще ми изпрати по e-mail офертите.

Едно уточнение: отскоро в Парк Инн и във Феста хотел ( вероятно и на други места) за информация за сватбите препращат към отдел продажби, които са заети и с доста други дейности nea. По тази причина при запитване отговорът се получава със забавяне. Дори сервитьорът от Феста хотел ни сподели, че откакто са прехвърлили сватбената дейност в отдел продажби, нещата вървят доста по-зле. Затова ни каза, да се свържем директно с мениджърката, както и направихме. Това се оказа правилния подход.

Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #59 -: февруари 21, 2014, 17:19:38 »

Написал едно съобщение на латиница и айде да го разпънем на кръст, и сега във форума всички като те навиха срещу него, по-добре ли се почувства? Може човека да не обича да пише, другия път му се обади по телефона. Wink
На мен това едно съобщение ми стигаше, за да се откажа от каквато и да била по-нататъшна кореспонденция с него. Няма значение дали обича да пише или не - той е лицето на ресторанта за пред хората. Аз живея в чужбина и комуникирам само с електронни писма? Ако той - УПРАВИТЕЛЯ - не може да пише на български...
Идеята не е в самото писане - така човек започва да се съмнява дали и последващите му действия и обещания, няма да са...как да кажа...посредствени.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines