Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:48:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 157547 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #330 -: юли 10, 2014, 11:51:03 »

Здравейте!

Имаме запазена дата 7-ми септември 19:30 в МОНТЕСИТО, но за съжаление няма да можем да се възползваме. Също така имаме резервиран час за венчавка в църквата Св София.
Ако някой има интерес нека се свърже с мен, за да му направя контакт с ресторанта.

funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Radiant
Сватбар
***
Публикации: 233



« Отговор #331 -: юли 10, 2014, 12:01:34 »

Ами може да има хора, които трябва да се оженят по спешност по някаква лична причина и тази информация да им е от полза в крайна сметка.
« Последна редакция: юли 10, 2014, 12:06:52 от Radiant » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #332 -: юли 10, 2014, 12:26:14 »

Не виждам нищо смешно.... Даже смятам да го предложа на един познат който иска да се жени септември и се чудеше как ще намери свободен ресторант
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: юли 20, 2014, 15:05:54 »

ами какво да ви кажа ... тези които са избрали ресторант "Акорд" няма да съжаляват.
Нашата сватба мина и останах много доволна от цялостната организация на ресторанта.Не ме подведоха с нищо от това ,което се бяхме разбрали и не се налагаше да подписваме договори и тъпотии.Бяхме купили много алкохол и всичко си ни върнаха хорицата без да се налага да имам човек който да следи за тия неща.Храната беше много вкусна (дори и в 22ч когато си хапнах студена пак си я биваше).Чувствах се като принцеса на бала ,като в приказките.  Абе просто може да се разчита на тях ,че няма да те прецакат ,както съм  чела за други ресторанти:[Ако тряваше да върна времето назад единственото нещо,което бих променила е броят на гостите-трябваше да са повече  Bravo Bravo Bravo
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #334 -: юли 20, 2014, 21:15:32 »

Здравейте!

Имаме запазена дата 7-ми септември 19:30 в МОНТЕСИТО, но за съжаление няма да можем да се възползваме. Също така имаме резервиран час за венчавка в църквата Св София.
Ако някой има интерес нека се свърже с мен, за да му направя контакт с ресторанта.


Seaburn, а мога ли да попитам кой салон бяхте запазили? Малкия, син, или новата бална зала? Ние сме там на същата дата, в синия салон. И тайно се надявах след нас да няма никой, за да имаме овъртайм smile .
Активен
Seaburn
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #335 -: юли 21, 2014, 09:30:20 »

Синята зала
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #336 -: юли 21, 2014, 21:19:06 »

ivanjelina,
Ето шанс да се преместите в по късния час за да нямате проблем с времето ?!
« Последна редакция: юли 21, 2014, 21:26:48 от DjNick Mc » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #337 -: юли 22, 2014, 00:13:18 »

Нямаме кинти за такова местене. Вечер правят големи сватби, а ние сме малка, около 60 човека. Пък и датата е много популярна, сигурно бързо ще намерят други желаещи.
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: юли 25, 2014, 15:21:40 »

Мили дами бих искала да споделя моето разочарование....
С много съмнения избрахме ресторант-градина в хотелски комплекс. Там по принцип не се правят много сватби, тъй като ресторанта е малък  и имат конферентна зала малка. И тъй като много ми хареса лятната градина и след няколко разговора, решихме да е там сватбата. Раздадох си вече поканите и остава месец до сватбата. Тези дни почнаха да ми изникват въпроси относно консумация и тн. И всеки път различна информация за условията ми се дават. Вече сме пред свършен факт и едва ли не след всяко изказване от страна на управителката - следва Вие си решавате! Да спомена управителката е и собственичка на 20-25 год. При първоначални условия трябваше да имаме калъфи за столовете, сега вече не - тъй като при пране се били съсипали. И отношението е едно....Не, че не ми отговаря на въпросите, ама щом като трябва да се срещнем и ми става едно таково...ако може да не я видя, няма да откажа. Не съм сигурна и дали накрая няма да ми провалят сватбата. Може в 10 часа да каже музиката е силна спрете я, знам ли!??
Според вас тъпо ли ще е макар и да съм пратила поканите вече на хората, да им се обадя и да кажа, че мястото се променя?
Намерих още 2 свободни ресторанта, в които съм напълно сигурна, че няма да има такива неща и ще съм спокоина до последно.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #339 -: юли 25, 2014, 15:31:46 »

Според мен не е неприятно нито проблем да уведомиш гостите, че поради непредвидени обстоятелства се налага промяна на ресторанта. Все пак, поканата е само писмена, не си им създала неудобство да дойдат до ресторанта и да трябва да се придвижват до другия. Просто е промяна на първоначалния план и това е. За твое успокоение аз бих сменила ресторанта. При мен се получава почти същото, нямам желание даже да говоря за ресторанти, украси и тем подобни и както казваш, ако мога да избегна срещите с тия хора, бих го направила, направо ме е страх какаво ново може да изникне....
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: юли 25, 2014, 15:40:17 »

Щом имаш такива притеснения, за които имаш пълни основания да те вълнуват, би било от полза и за гостите да го знаят. Все пак те ще идват да се веселят, това е и техен празник. Щом имаш възможност да промениш мястото, направи го.
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юли 25, 2014, 15:46:40 »

Мила, изчетотох някои твой коментари - поне има някаква причина за неточната комуникация след като те няма. А представи си да се виждате и тн. с този човек. Макар, че и моята сватба не е там където живея. Няколко пъти ходим до ресторанта, след като ме обземат големите притеснения, но това си е разкарване и време и нерви. Ти в кои ресторант си във Велико Търново.
Първоначалната ми идея за сватба на неутрално място ме спря именно там. Питам в Радичев резиденс мисля, че се казваше, но ММ бързо ми охлади страстите за тази идея. Нашите гости са от двата края на Бг и там ни идва  много далеч. Иначе, собственика си беше много обяснителен като се чухме.
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #342 -: юли 25, 2014, 15:52:03 »

Ами в крайна сметка надявам се проблема да е, че ме няма, но промяна на капацитета на ресторанта в техния сайт не е в следствие, че ме няма,бяхме го наели вече и т.н. и направо изтръпнах като видях. И се получават много несъответствия. Ние сме в Янтра. Скоро пристигам и да видим какво става с цялата организация.
Ти за кои ресторанти се чудиш?
Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: юли 25, 2014, 15:58:43 »

Моите опасения са за Медите в град Сандански. Няма отношение към младоженците или мен в случая. Все се опитвам да не се карам и тн. и вместо с лек тон да ме предразположат да си оставя парите, се чувствам като натисната в някои ъгъл - ако искаш!!! Те си имат условия, но са устини. В един момент устните условия спират да важат, след като и виждам, че на тези хора не мога да имам доверие и да се чувствам спокоино, че всичко ще е ок.
Ше видим - утре отиваме и се разбираме както каза собственичката - ако не си съгласна с тези условия, това не е твоето място!!!
Активен
greta85
Сватбар
***
Публикации: 151


« Отговор #344 -: юли 25, 2014, 16:16:59 »

Дано всичко се нареди! Лошото е както и при нас, че няма подписан договор примерно, а всичко устно и накрая ако ние се откажем губим капарото, а ако те не предложат това, което претендират, че предлагат, няма обезщетение за нас.Какво да ти кажа има много да се желае, явно някои хора не знят как се прави бизнес.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines