Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:11:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 157656 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 27, 2014, 10:08:19 »

Честито smile  Мн се радвам за вас smile
На нас ни предстои капариране другия месец Girl_hide
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #316 -: юни 27, 2014, 10:09:39 »

Мерси момичета smile

Miele вие последно на Акорд ли се спряхте?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 27, 2014, 10:18:31 »

Мдам, на Акорд се спряхме, имаме уговорка най-късно до средата на юли да дадем капаро, мн се радвам, че и кумовете много го харесаха, само мечи не го е виждал, та се надявам като отидем да го капарираме да го види и той biggrin
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юни 27, 2014, 13:25:01 »

Miele няма начин да не му хареса.Ние като ходихме в Акорд моя после не поиска да ходиме в друг ресторант даже (беше виждал само снимки на други).  danceg
Браво за избора  Bravo give_rose
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юли 03, 2014, 10:58:32 »

Понеже и ние сме спрели на Акорд мислим до началото на септември да дадем капаро , но се притеснявам някой да не вземе датата , но просто в момента няма как да го капарираме !!!!  cray И така остава ми само да се надявам датата да е свободна !  cray
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 03, 2014, 19:38:03 »

Аз ще споделя мнение за нашият ресторант Берлин Парк Витоша http://berlinparkvitosha.com/ , защото преди сватбата много ми бяха полезни мненията на бивши булки  girl_wink

И така нашият ресторант беше Берлин, държах ресторанта ни да е красив и да е в неутрални цветове. Също исках да има хотелска част и тераса/градина, която да е залепена за ресторанта, защото не исках да се пуши вътре, но и не исках пушачите да отсъстват постоянно pardon

Като цяло съм доволна и бих ги избрала отново, защото най-много се доближаваха до идеята ми за ресторант. Стилен без да е тежкарски и незадължаващ. Подходящ за романтична лятна сватба.

Интериор
Избрах Берлин защото цветовете са много неутрални, кремави и на пода има дърво, а не някой грозен мокет (малък детайл, но на мен ми пукаше  pardon) Фоайето също е красиво и има хотелска част. Това, което ме подразни е басейна, който се вижда от главният вход, но го преживях  Wink Също има горна тераса, на която беше коктейла ни и долна тераса пред ресторанта, която беше супер за пушачите. Тоалетните също са много хубави и бяха порддържани чисти цяла вечер.
Ресторанта като цяло е красив и няма хужда от много украса. Столовете са много красивии нямат нужда от калъфи.
Ресторанта не е голям, ние бяхме около 70 души и ни беше тамън, мисля че до към 80 души е Ок.


Условия
Условията  ни харесаха като цяло. Ние си направихме смеска от няколко менюта. В менюто е 3 степенно с включени хлебчета, вода и безалкохолно. Като комплимент за младоженците има платно и шампанско за посрещането и стая в ресторанта. Овъртайм е 150 лева след 12, а такса бушон няма.

Нещата, от които останахме доволни
Жената, която се занимава с организацията (май маркетинг я водеха) има много подробен списък с въпроси за протичане на тържеството и се бяха съобразили с всичко (дори до това как да са сгънати салфетките)
За коктейла хапките се носеха на подноси от сервитьори
Салатите се сервираха след като гостите бяха настанени
Чашите на гостите не се оставаха празни
Храната беше вкусна, топла и обилна
Управителя на ресторанта е страхотен и много коректен
Върнаха ни целият останал алкохол и торта на другия ден и ни бяха прибрали фигурката, за която напълно бях забравила
Има добра видимост към дансинга от почти всички маси
Дансинга е достатъчно голям

Нещата, които може да се подобрят
В хотела няма карти на София за чужди гости
Предишните младоженци (от събота) бяха освободили стаята много късно и нашето не беше младоженски апартамент, не беше украсен и бяха 2 отделни залепени легла, което не е идеално за младоженци
Забавиха се 10тина минути с коктейла
Забавиха основното ястие и забравиха салатите за младоженците, докато ДЖ не ги подсети
Бяха пуснали агентката да украсява по-кусно от уговореното

За сега това се сещам, ако има още въпроси, питайте smile
« Последна редакция: юли 03, 2014, 19:41:55 от госпожица » Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #321 -: юли 03, 2014, 21:09:54 »

Госпожица, това което си написала за хотела и ресторанта е страхотно, наистина все едно аз съм писала изискванията си  Wink Ние го гледахме този ресторант, но за нас е малък, понеже сме 100 човека и няма как. Иначе аз също държах да няма цветове ресторанта и да няма червен мокет, да е свеж и по-различен Coffe 
Ние избрахме Suite Hotel Sofia, още не ни е минала сватбата, но са момента сме доволни и се отзовават за всичко. Те са нов хотел и нямат такъв голям опит със сватбите, но за момента ходихме там по време на сватба и е страхотно окрасено и подредено. Ресторантът е на 12-тия етаж и има малка тераса за пушачите, а на 11-тия етаж има друга голяма тераса и там ще ни е Welcome drink-a.
Изобщо за всеки има подходящ ресторант и обстановка  girl_wink
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 06, 2014, 22:17:35 »

Момичета, безкрайно съм щастлива  yahoo Днес капарирахме "Акорд" и мечи най-накрая го видя. Много го хареса, пихме по кафе с Жоро ( управителя ) поговорихме малко и така smile И вече мога да заявя най-официално, че другата година на 26.06 ще съм булкаааа yahoo
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 07, 2014, 07:52:51 »

Момичета, безкрайно съм щастлива  yahoo Днес капарирахме "Акорд" и мечи най-накрая го видя. Много го хареса, пихме по кафе с Жоро ( управителя ) поговорихме малко и така smile И вече мога да заявя най-официално, че другата година на 26.06 ще съм булкаааа yahoo

Честито  Bravo
Чета много добри отзиви за този ресторант, така че браво на Вас  Bravo Отметнали ли сте важна задачка. Сега можеш да мислиш и за цветове и украса, след като вече знаеш интериора на ресторанта.  good
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юли 07, 2014, 09:27:12 »

Много благодаря  give_rose
ПП: Сега видях, явно снощи мн ми се е спяло и съм написала 26, вместо 27  tease ахахаха...
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юли 07, 2014, 09:27:55 »

Честито! Това е голямо облекчение smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #326 -: юли 07, 2014, 14:08:36 »

Miele с тебе си вървим заедно от едно известно време! smile Хай честито за ресторанта. Официално двете булки за догодина сме готови и запазени

Много се радвам че на твоя мъж му е харесал ресторанта, макар че той си е хубав и определено е много приятен.

Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 09, 2014, 19:50:29 »

Здравейте ! От днес вече и ние сме с ресторант - Акорд !  yahoo yahoo yahoo И така на 25. 04 2015 е нашата дата  danceg danceg danceg Супер много се радвам и сега ще мога спокойно да се насладя на моренцето  yahoo  Swiming
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #328 -: юли 09, 2014, 21:55:01 »

Честитооо
Активен
Seaburn
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #329 -: юли 10, 2014, 10:21:45 »

Здравейте!

Имаме запазена дата 7-ми септември 19:30 в МОНТЕСИТО, но за съжаление няма да можем да се възползваме. Също така имаме резервиран час за венчавка в църквата Св София.
Ако някой има интерес нека се свърже с мен, за да му направя контакт с ресторанта.
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines