Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 17:24:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 160743 пъти)
 
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: юни 11, 2014, 14:07:25 »

Desislava, кой е вашият ресторант? Думите ти са, сякаш аз ги казвам за нашия smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #286 -: юни 11, 2014, 14:25:27 »

Desislava, кой е вашият ресторант? Думите ти са, сякаш аз ги казвам за нашия smile
   
ресторанта на Интерпред,  "Principi di Piemonte"  smile Вие къде сте?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: юни 11, 2014, 14:36:43 »

Същия!!!  yahoo
Знаех си, просто... все едно аз говоря за ресторанта smile Кога е вашето събитие? Предполагам, че преди нас - ние сме на 20 септември.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #288 -: юни 11, 2014, 14:43:25 »

Ние сме на 30-ти Август :-) писала съм доста от впечатленията си от ресторанта, по-назад в темата  girl_wink
Края на юли ще направим срещата за меню, украси и пр.
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юни 11, 2014, 14:52:15 »

Не съм чела темата, защото специално за ресторанта разчитах изцяло на личните ни посещения на място, а не от мнения. Е, разбира се видях добри отзиви в нета. smile
Да, месец по-рано и ние ще ги уточняваме тези неща. Ще се радвам, ако споделяш впечатленията си в хода на организация. Тук има и още една булка, която ще е там  smile Двечките сте заели датите, които и аз исках, хехе  blum
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #290 -: юни 11, 2014, 15:17:40 »

И двете го избрахме и резервирахме доста рано (ако говориш за булката на 06.09)  pardon
Ние още септември месец миналата година, отидохме на място, решихме категорично на момента и запазихме датата smile
Ще дам отзиви естествено, още при срещата, нямам търпение  yahoo
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юни 11, 2014, 15:23:29 »

blackisback ли? Не, не знаех, че и тя е там! Хехехе, егати, то ние се събрахме много!  Bravo
Говорех за Vikito_19 smile Е, значи и blackisback е заела друга дата, хахаха. Ние началото на април избрахме мястото и искахме да е събота - от края на юли до края на септември, когато има свободна дата girl_wink И аз вече нямам търпение да дойде момента и да се минава бързо и леко през организацията, но си има времеее, а и доста ще почета от вас smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юни 11, 2014, 15:29:16 »

Значи от нас четирите Викито ще даде най-скоро информация smile
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #293 -: юни 11, 2014, 15:31:09 »

тук има няколко булки на 06.09, така че ако булката, за която говоря прецени да си каже smile
Vikito_19 на коя дата е?
имаше и една много мила булка Lorenna, която беше вече там тази година, но скоро не съм виждала да пише тук...
Иначе дааа, ще има да четеш отзиви  danceg
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #294 -: юни 11, 2014, 15:32:14 »

Значи от нас четирите Викито ще даде най-скоро информация smile
хах как ме изпревари... biggrin
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юни 11, 2014, 15:39:40 »

Иеййй, аз съм след вас. С огромно удоволствие ще следя какво и как се случва при вас. Вече имам чувството, че все едно ще имам няколко малки сватби biggrin На моменти така преживявам случващото се на момичетата тук, че на тези, които ще са в същия ресторант просто няма как да е по-по различен начин  smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: юни 11, 2014, 16:03:27 »

Да се отчета и аз, доникъде сме с ресторанта. Много харесах един в Драгалевци, но ще е малко тесен за нас и започваме отначало. Акорд още го имам предвид, но някак си не ме грабна... Още ще се обикаля май.
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #297 -: юни 11, 2014, 16:17:44 »

Иеййй, аз съм след вас. С огромно удоволствие ще следя какво и как се случва при вас. Вече имам чувството, че все едно ще имам няколко малки сватби biggrin На моменти така преживявам случващото се на момичетата тук, че на тези, които ще са в същия ресторант просто няма как да е по-по различен начин  smile
Дааа, наистина е много вълнуващо  yahoo аз много се радвам, че до сега все хубави коментари чета за интерпред :-)  единственото, за което се чудя е цвета на панделките (който вероятно е забележат 20% от гостите само) biggrin
В този ред на мисли, Nelka88 защо не видите ''нашия''?
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: юни 11, 2014, 19:43:21 »

Хееееееей момичата  Girl_hide
Явно ние сме първи - 19 Юли

Ресторанта е страхотен, управителя ни направи много добро впечатление и няколко часа след срещата го запазихме  good
Нашата сватба ще е в слонова кост и светло зелено и както се изрази милото "моята врътовръзка е в същия цвят, като чаршафите горе" - интериора ни пасва идеално  danceg

С нетърпение очаквам срещата, която трябва да се състои до седмица, две - след това ще разкажа с подробности  yahoo

Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: юни 11, 2014, 19:51:05 »

 Момичета, направили сте страхооооотен избор в лицето на Принцовете на Пиемонте и Ангел.  Вики вие кога запазихте 19-ти? Ние питахме за тази дата и беше заета, хаха. blum Сега остава да споделите какво меню и вкус на торта сте си избрали.  smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines