Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 22:21:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 12-ТА ЧАСТ  (Прочетена 157177 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #210 -: април 29, 2014, 17:55:40 »

За съжаление не мога да помогна, в час съм на 100% със Софийските ресторанти, в Дупница и района имам отзиви само за комплекс Кабей в село Усойка.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #211 -: април 29, 2014, 21:12:07 »

Благодаря за бързия отговор ами по принцип аз съм от град Дупница и сватбата ще бъде там има един много хубав ресторант в хотел Рилена,всичко се вижда тоест няма да останат скрити гости и такива да не виждат нищо

Не е ли хотел "Рила", ресторант "Рилена" ? в Дупница
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #212 -: април 30, 2014, 03:44:52 »

Имате ли впечатления от ресторант Елдорадо в Горубляне? Някой да е бил на сватба там? Чувала съм, че храната е вкусна, но не знам самото място става ли за сватби.
Засега поне при мен търсенето върви отчайващо зле. Аз съм в чужбина и да търсиш отдалеч е просто невъзможно, кошмар. На моменти съм на път да се откажа от всичко въобще.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #213 -: април 30, 2014, 03:50:54 »

Поне на снимки ресторанта на Парк Инн на мен ми изглежда най-добре. Знаете ли в момента как вървят кувертите там? Ако са по 90лв като голф клуба, отпадам автоматично...  sad
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #214 -: април 30, 2014, 09:43:45 »

За Парк Ин, бях им искала оферта - някъде между 50 и 60лв ми изпратиха цени на различни менюта и куверти, включваха 4 степенно меню и мисля че нямаше такса за внасяне на алкохол... (но не съм сигурна) smile
Активен
kamelia_1326
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #215 -: април 30, 2014, 10:32:11 »

Не е ли хотел "Рила", ресторант "Рилена" ? в Дупница

Да същия е,но мисля че му смениха името!
Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: април 30, 2014, 10:49:46 »

 Кувертът на Парк Ин е м/у 55 и 75 лв, в зависимост от менюто, което си избереш, като може да се правят и комбинации ( и цената се променя). Бира не може да се внася, а се закупувао т тях, алкохола е без такса. Безалкохолно също не може да се внася, цената на бутилка 240 мл е 3 лв. В куверта са включени 1 минерлана вода и 1 безалкохолно.
Интериорът е много хубав, но половината ресторант е светъл (снимките които си гледала в интернет), а другата половина е тъмен (като отидеш на място ще видиш). Получава се така понеже лобито на хотела е над ресторанта и дава нисък таван на 1/2 от него, докато останалата част е с красив висок стъклен таван. Имат кръгли маси и квадратни маси, както и елипсовидни маси за по 14 души.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #217 -: април 30, 2014, 11:20:35 »

Да същия е,но мисля че му смениха името!

Аз лично имам много добри спомени от там. Като място за сватбени партита е много приятно и с добро разположение. Дано не са се променили нещата.
« Последна редакция: април 30, 2014, 11:22:56 от DjNick Mc » Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #218 -: май 01, 2014, 01:44:11 »

Благодаря много на всички за информацията и съветите. За съжаление от Парк Инн ми отговориха, че е заета нашата дата. От самото начало фаворити ми бяха Монтесито в Горубляне и Експо на Цариградско, а после прибавих към списъка с топ желания Парк Инн и Голф клуба. Но всички или са заети, или много скъпи. Остана ми Монтесито като възможност (а и без това се влюбих в него, изглежда невероятно и четох хубави отзиви). Но родителското тяло страшно ми се меси и настоява за Елдорадо (също в Горубляне). Някакви препоръки или отзиви за него въобще?...
Активен
vileto_971
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #219 -: май 01, 2014, 12:51:50 »

Благодаря много на всички за информацията и съветите. За съжаление от Парк Инн ми отговориха, че е заета нашата дата. От самото начало фаворити ми бяха Монтесито в Горубляне и Експо на Цариградско, а после прибавих към списъка с топ желания Парк Инн и Голф клуба. Но всички или са заети, или много скъпи. Остана ми Монтесито като възможност (а и без това се влюбих в него, изглежда невероятно и четох хубави отзиви). Но родителското тяло страшно ми се меси и настоява за Елдорадо (също в Горубляне). Някакви препоръки или отзиви за него въобще?...
Монтесито е страхотно място. След като го видях на живо, продължавам да мисля така. Ние го капарирахме само по снимки  girl_wink
Ако успееш да се наложиш на родителското тяло, мисля че няма да съжаляваш. А и хората, заети с организацията на сватби определено си разбират от работата и предлагат доста неща, за които даже не ти е минало през ума.
Успех с избора на ресторант. Той е най-важния след избора на рокля
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #220 -: май 02, 2014, 10:28:53 »

Офертите за Монтесито са за 100 и повече човека, по-малко не може. Кувертът е между 50 и 60 лв., четиристепенно меню, без торта или украса включена. След петия час е 150 лв. за първите два часа, а после е 200 лв. Успех и от мен с ресторанта!
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: май 02, 2014, 10:36:19 »

Момичета, имам една питанка smile Понеже се оглеждам и с резервен вариант за ресторант, че май другия ще ми дойде малък, тамън мислех тези дни да ходя да питам, а те не работели sad Та докато се рових и търсих попаднах на Бална зала София ( В Младост 1 ). Някой чувал ли е нещо за там, някакви отзиви и г/д колко им излиза куверта. Вчера пратих запитване, но предполагам след празниците ще получа отг, ако ли не ще звънна да попитам.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #222 -: май 02, 2014, 13:17:28 »

Miele ние сме в Бална Зала София, да знаеш че за 20 юни догодина е заета smile (нали каза че юни догодина ти е сватбата) Иначе офертата - за под 100 души е 90 лв/човек с включена украса и 4 степенно меню, няма овъртайм на залата. Разрови се в предишната тема за реторантите или в моите публикации съм писала подробно  за залата , както и някои други булки също smile

Пак казвам 20.06.2015г - е заета от нас (запазихме датата ще капарираме другия месец) smile

Вие коя дата си избрахте?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: май 02, 2014, 13:21:43 »

milenkata Благодаря за информацията, за сега си оставаме със 27ми, освен ако моя мъж не каже нбещо друго smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #224 -: май 02, 2014, 13:27:54 »

Мненията за балната зала са в тема РЕСТОРАНТИТЕ 12 ЧАСТ - около 2-3 март сега проверих (предполагам началото на темичката)

Надявам се да ти помогне като мнение - ние накрая като теглихме чертата излиза с около 500 лв повече отколкото на място с 50 лв куверт. (Като събереш украси торти и тн) обаче според мен си струва smile

Ако искаш ще ти пратя офертата им само ми прати един имейл на лични .

бтв колко души ще е сватбата горе долу защото повече от 100 според мен ще стане много претъпкано
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines